5 populiariausios „Android“ karaoke programos: dainuok, mažoji lakštingala!

The karaokė tai kažkas, kas žmonijai visada patiko. Demonstruoti savo, kaip ateitį turinčio dainininko, talentus ar su dideliu džiaugsmu žeminti save prieš draugus – tai yra tai, ką galime lengvai pasiekti bet kurioje karaokėje. Šiandien mums nebereikia eiti į bet kurią vietą, kad sunaikintume mėgstamų atlikėjų dainas: savo kambario vienumoje galime apsijuokti naudodami bet kurią iš daugybės „Google Play“ knibždančių karaokės programėlių.

Kelias dienas išbandęs savo gerklę (ir savo artimųjų kantrybę) išbandydamas įvairias „Android“ skirtas karaokes, sudariau šį geriausių mobiliųjų telefonų karaokės sąrašą.

Geriausios karaoke programos, skirtos „Android“.

Visos šiame sąraše esančios programos turi milijonus vartotojų ir yra nepaprastai populiarios sistemoje „Google Play“. Pažiūrėkime į juos?

Dainuoti! Karaokė

Dainuoti! yra viena geriausių „Android“ skirtų karaokės programų. Galime klausytis dainų transliacija nereikia laukti, įrašyti mūsų balsą gyvai ir netgi įdėti efektų. Be to, jame yra tikrai didžiulis žanrų ir menininkų katalogas. Deja, galime atrakinti tik vieną dainą: kad galėtume dainuoti likusias dainas, turėsime jas atrakinti žiūrėdami vaizdo įrašus arba įrenginyje įdiegę reklamuojamų programų seriją.

Atsisiųskite QR kodą Smule: Dainavimas ir socialinė karaokė Kūrėjas: Smule Kaina: Nemokama

Joke

Joke Nors jis turi gerą dainų katalogą, jo repertuaras nėra toks platus kaip Dainuoti!. Kad galėtumėte dainuoti, turite atsisiųsti dainą, todėl procesas kartais šiek tiek sulėtėja. Jis nėra toks greitas kaip „Sing!“, bet jo neturi jokių dainų, kurias galime dainuoti, apribojimų (išskyrus kai kurias dainas, priskirtas VIP).

Atsisiųskite QR kodą „Canta Karaoke“ – pirmasis pasaulyje Kūrėjas: Yokee ™ Kaina: Nemokamas

Balsas

Gerai žinomos televizijos laidos „The Voice“ programėlė Jame yra daugybė nemokamų dainų. Vienas iš trūkumų yra tas repertuare laikosi tik dabartinės dainos, todėl neįmanoma dainuoti dainų su klasika ar dainomis, kurios jau kelerius metus atsilieka. Pati programa yra gana išsami: galite įrašyti save dainuodami garso ir vaizdo įrašuose, o tada bendrinti savo pasirodymus. Tai taip pat leidžia moduliuoti ir šiek tiek paveikti balsą, kad jis skambėtų geriau. Žinoma, kaip ir kitose tokio tipo programėlėse, joje yra nemažai integruotų skelbimų. Ideali karaoke programa gerbėjams Lukas Grahamas, Ariana Grande, Wiz Khalifa arba Calvin Harris.

Atsisiųskite QR kodą StarMaker Lite – dainuokite, įrašykite, redaguokite dainas Kūrėjas: StarMaker Interactive Kaina: Nemokamas

Raudona karaoke

Tai mano mėgstamiausia. Nors jame yra gana įdomių detalių, tokių kaip Manolo Escobaro katalogas pagal muzikos žanrą „Alternatyva“, yra daug nemokamų dainų. Galime įrašyti save į vaizdo įrašą kaip kvailą ir jis turi balso redagavimo ir reguliavimo funkcijas. Jei jums patinka kitų panašių programų, pvz., „The Voice“, formatas, bet norite dainuoti ispanų atlikėjų dainos arba grupės, tokios kaip „The Smiths“ ar Johnas Lennonas, turite išbandyti šią programą. Kitas patarimas jo naudai yra tai, kad galite pamatyti kitų vartotojų pasirodymus. Jame nėra atliekų.

Atsisiųsti QR kodą Red Karaoke dainuoti ir įrašyti Kūrėjas: Red Karaoke Kaina: Nemokama

O ką manote apie programas, skirtas dainuoti karaokę? Bisbal ar Bustamante? Bloga religija ar NOFX? Norėdami pakalbėti šia tema ar bet kuo kitu, kas ateina į galvą, čia... taip, komentarų laukelyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found