Per klaidą nužudė savo vaikiną įrašydamas vaizdo įrašą „YouTube“.

Kad ir ko prireiks dar vienam sektojui, dar vienam apsilankymui, dar vienam patinkančiam jūsų „YouTube“ kanale. Atsižvelgdama į tai, Monalisa Perez (19 m.) ir Pedro Ruiz (22 m.) suburta pora bandė įrašyti iki šiol pavojingiausias jo vaizdo įrašas. Vaizdo įrašas, kuris baigėsi tragedija, o Pedro mirtis nuo šautinės žaizdos buvo mirtina.

Faktai: telefonų knyga, kuri turėtų sustabdyti kulką

Tikslas buvo įrašyti tokį pavojingai nuostabų vaizdo įrašą, kad jis išplito, kai tik buvo įkeltas į jo visiškai naują „YouTube“ kanalą. Kanalas, kurio gyvavimo laikas trumpas, vos mėnuo, o jo savininkai turėjo visas pasaulio viltis.

Poros idėja buvo parodyti, kaip telefonų knyga gali sustabdyti kulkos šūvį. Norėdami tai padaryti, Monalisa paleido tiesioginį šūvį iš arti (30 cm) į ​​Pedro krūtinę, naudodamas pusiau automatinį pistoletą „Desert Eagle“, o anksčiau minėtą scenarijų kaip vienintelį barjerą tarp kulkos ir partnerio kūno.

Deja (ir nenuostabu), knyga nesustabdė kulkossmogdamas tiesiai į Pedro krūtinę ir sukeldamas jam mirtiną žaizdą. Perez, be to, kad yra 3 metų mergaitės motina, laukiasi dar vieno mirusiojo vaiko, nedelsdama iškvietė policiją, tačiau, anot CNN, nieko nebuvo galima padaryti, kad išgelbėtų jaunos „YouTuber“ gyvybę.

Ji jau perspėjo tviteryje, dabar yra sulaikyta ir laukia teismo

„Tikriausiai aš ir Pedronufilmuosime vieną pavojingiausių vaizdo įrašų, kuriuos kada nors matėte. TAVO idėja, NE MANO “, – vos prieš savaitę tviteryje paskelbė Monalisa.

Aš ir Pedro tikriausiai filmuosime vieną pavojingiausių visų laikų vaizdo įrašų😳😳 JO idėja ne MANO🙈

– Monalisa Perez (@ MonalisaPerez5) 2017 m. birželio 26 d

Pasak šeimos ir draugų šaltinių, jie bandė įtikinti Pedro Ruizą neatlikti makabriško eksperimento, bet jis „Norėjau daugiau žiūrovų”. “To neturėjo atsitikti"Claudia Ruiz nuosprendis, mirusio jaunuolio teta.

Monalisa Perez buvo paleistas sumokėjus 7000 USD užstatą ir jam gresia antrojo laipsnio žmogžudystė. Jei jis prisipažins kaltu, jam grės 10 metų laisvės atėmimo bausmė ir 20 000 USD.

Normano (Minesotos) apygardos šerifo Jeremy Thorntono žodžiais:Nelaimingu atsitikimu to nepavadinčiau. Tai buvo tyčia“. Nelaimingas atsitikimas ar ne, aišku tik tai, kad esame anksčiau stiprus kandidatas į kitus Darvino apdovanojimus Kitais metais. Žmogaus kvailumas gryniausia forma.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės