Kaip siųsti save naikinančias žinutes WhatsApp: Kaboom!

WhatsApp nuolat galvoja apie naujas funkcijas. Praėjusiais metais galėjome pradėti mėgautis visiškai šifruotais vaizdo skambučiais ir pokalbiais. Deja, žinutės, kurios sunaikina save dar neįeina į repertuarą WhatsApp. Taigi, jei norime siųsti pranešimus, kurie automatiškai sunaikinami turėsime naudoti trečiosios šalies programą: Kaboom.

Kaip siųsti pranešimus naudojant WhatsApp, kurie automatiškai sunaikinami

„Kaboom“ yra nemokama programa, kurią galima naudoti abiem Androidios. Šios programos dėka galime parašyti žinutę arba pridėti nuotrauką į vieną iš mūsų WhatsApp kontaktų, tada nustatykite laiko limitą arba tam tikrą peržiūrų skaičių. Pasibaigus nustatytam laikui arba limitui žinutė bus ištrinta visam laikui.

Kaip veikia Kaboom?

Pirmas žingsnis siunčiant tokio tipo save naikinančius pranešimus yra programos įdiegimas.

Registruokis QR kodo Kaboom – savaime naikinantis įrašas Kūrėjas: AnchorFree GmbH Kaina: Bus paskelbta Atsisiųskite QR kodą Kaboom – save naikinančios nuotraukos ir tekstai Kūrėjas: Anchor Free Inc Kaina: Nemokamas

Įdiegę ir atidarę įrankį pirmiausia turime padaryti parašyk mūsų vardą. Tada galime paprasčiausiai pridėkite nuotrauką / paveikslėlį arba parašykite tekstinį pranešimą, kaip darytume naudodami „WhatsApp“.

Jei spustelėsime piktogramą chronometras esantį apatiniame kairiajame ekrano kampe nustatysime laiko limitą arba peržiūrų skaičių prieš tai, kai žinia susinaikina.

Kai turėsime paruoštą pranešimą, turėsime spustelėti piktogramą "Siųsti“ ir spustelėkite „WhatsApp“ programą.

Kai pasirinksime kontaktą, kurį norime išsiųsti, pamatysime, kaip tai padaryti atkeliauja ne mūsų žinutė, o nuoroda.

Paspaudęs šią nuorodą, gavėjas galės atidaryti mūsų išsiųstą žinutę. Pasibaigus terminui, žinutė / vaizdas bus ištrintas ir nebus pasiekiamas.

Ar galite siųsti save naikinančius pranešimus į kitas programas, tokias kaip „Line“, „Gmail“ ar „Facebook Messenger“?

Atsakymas yra taip. „Kaboom“ galime naudoti norėdami siųsti pranešimus į bet kurią programą, leidžiančią „dalytis dalykais“. Galų gale viskas, ką darome, yra bendrinti nuorodą, kuri tada nukreipia mus į pranešimo turinį. Taigi galime naudoti su paštu, „WhatsApp“, „Line“, „Google“ disku, „Twitter“, „Tumblr“. ir net su SMS žinutės.

Ar saugu siųsti pranešimus per Kaboom?

Nemokamas inkaras, programėlės kūrėjai, tikina, kad jų tikslas – užtikrinti komunikacijos internetu saugumą. Siekdami užtikrinti mūsų siunčiamų pranešimų saugumą naudoti Hotspot Shield VPN, nukreipti visą žiniatinklio veiklą ir sukurti individualų tunelį kiekvienam vartotojui, taip užtikrinant visišką pranešimų privatumą. Tai mums labai garantuoja, kad ši informacija pasieks tik tuos žmones, su kuriais nuspręsime pasidalinti jos turiniu. Žinoma, tik tol, kol žinia susinaikins.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found