Pašto peradresavimas naudojant „Office O365“ – laimingas „Android“.

Pašto peradresavimas naudojant „Office 365“ nedaug skiriasi nuo ankstesnių „Exchange“ valdymo konsolės versijų, tereikia žinoti, kur ieškoti šios funkcijos, kad galėtumėte ją pritaikyti praktiškai.

Jei esate sistemos administratorius arba pagalbos tarnybos technikas, jūsų buvo paprašyta peradresuoti visus el. laiškus, kurie gaunami iš paskyros A į paskyrą B. Jei turite atlikti šią užduotį naudodami O365, turite atlikti šiuos veiksmus:

  • Prisijunkite prie „Office 365“ ir pasiekite administravimo skydelis. Tada kairiajame meniu suraskite naudotoją, kuriam norite taikyti peradresavimą. Paprastai paskyra paprastai yra aktyvių vartotojų sąraše. Kad galėtumėte ieškoti vartotojo, spustelėkite piktogramą padidinamasis stiklas kuris pasirodo centre.

  • Suradę vartotoją, vieną kartą spustelėkite jį ir pamatysite, kaip šis skydelis įkeliamas jūsų dešinėje. Pasirinkite "Redaguoti „Exchange“ ypatybes”.

  • Savybėse eikite į "Pašto dėžutės funkcijos"Ir įeikite"Pašto srautas”.

  • Jei naudojote „Exchange“ administravimo pultą, šis skyrius jums tikrai yra labiau pažįstamas. Pristatymo parinktyse spustelėkite „įjungti persiuntimą"Ir pasirinkite el. pašto paskyrą, į kurią norite gauti pranešimus iš norimos paskyros"Išnagrinėti“. Taip pat galite pažymėti toliau esantį žymimąjį laukelį, kad el. laiškai pasiektų abi paskyras.

Atminkite, kad el. laiškus galite peradresuoti tik į paskyras, kurias tvarkote savo domene, taigi, jei norite, kad el. laiškai būtų peradresuoti į išorinę paskyrą, turite sukurti kontaktą „Exchange“ ir persiųsti kontaktui.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės