„Root Android“ vadovas: „Huawei“, „Samsung“, LG, „Sony“ ir „Nexus“ – laimingas „Android“.

„Android“ telefono ar planšetinio kompiuterio įsišaknijimas visada yra sudėtingas. Tam reikia terminale atlikti veiksmus, kurie keičia operacinės sistemos leidimų valdymą. Mes liečiame įrenginio žarnas, todėl visada yra tikimybė, kad kažkas nepavyks.

Kita vertus, įsišaknijimo procesai tampa vis gausesni ir paprastai juos gana lengva atlikti. Jums tereikia pasirūpinti detalėmis.

„Daugiau ar mažiau“ standartizuotos procedūros

Daugelis mobiliųjų gamintojų jau turi su daugiau ar mažiau standartine įsišaknijimo procedūra Skirtingiems modeliams ir „Android“ terminalams, pvz., „Nexus“, „Samsung“ ar LG, jie visi laikosi to paties bendro modelio, kad gautų ilgai lauktus super vartotojo leidimus.

Šiandienos įrašo tikslas bus pamatyti įsišaknijimo būdai naudojami kai kurių didelių „Android“ prekių ženklų. Jei ateis laikas, kai norime panaikinti savo terminalą, turėsime gana aiškų supratimą apie veiksmus, kurių reikia imtis.

Galiausiai reikia atsiminti, kad šaknis terminale reikš prarasti įrenginio garantiją daugeliu atvejų. Kai kurie telefonai, pavyzdžiui, „Nexus“, yra labiau nei manoma, kad jie yra įsišakniję, o gamintojas šiuo atžvilgiu yra šiek tiek atsainesnis, tačiau taip yra ne visada.

Kaip išjungti „Samsung“ įrenginį

„Samsung“ įrenginiai suderinami su „Odin“ programa, mirksinčia kompiuterio įrankiu. Šios programinės įrangos dėka galime prijungti savo Samsung terminalą prie kompiuterio ir mirksi atitinkamas automatinis šaknis Chainfire (programa, atsakinga už šaknies atlikimą).

Yra ir daugiau būdų, kaip įsišaknyti „Samsung“ mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, tačiau šis veikia praktiškai su visais Pietų Korėjos kompanijos modeliais: Samsung Galaxy, S3, S4, S5, S6, S7 ir dariniai.

Samsung turi blykstės skaitiklį, o tai reiškia, kad jei įsišakniname vieną iš jo gnybtų ir ką nors jame paleidžiame, sukuriamas įrašas, automatiškai panaikinantis garantiją.

Kaip įsišaknyti LG

Skirtingai nei „Samsung“, LG nereikia kitų programų, tokių kaip „Odin“, kad galėtų įsišaknyti. Tiesiog prijunkite terminalą prie kompiuterio ir paleiskite kelias ADB komandas.

Jei nenorime problemų, galime tai padaryti dar lengviau „Windows One Click Root“ programa.

LG prieš porą metų netgi paskelbė straipsnį, kuriame paaiškino kaip atrakinti įkrovos tvarkyklę iš savo terminalų.

Gaukite root „Sony“ terminale

„Sony Xperia Android“ terminalų atveju yra keletas būdų, tačiau jie iš esmės skirstomi tuos, kurių įkrovos įkroviklis atidarytas, ir tuos, kurių ne.

„Sony“ paskelbė šią nuorodą, kurioje galime patikrinti, ar mūsų įrenginyje užblokuotas įkrovos įkroviklis, ar ne.

Jei mes jį užblokavome, greičiausias būdas gauti root yra įdiegti pasirinktinį atkūrimą, o iš ten flash terminale su kai kuriais exploit like SuperSU. Dažniausiai „Sony“ naudojamas pasirinktinis atkūrimas TWRP (Galime patikrinti mūsų terminalo suderinamumą su TWRP čia).

Kaip išjungti „Huawei“ terminalą

„Android“ mobiliųjų telefonų, tokių kaip „Huawei P7“, P8 arba P9, atveju metodas skiriasi kiekvienam modeliui. Beveik visais atvejais naudojama Kompiuterinės programos, kurios atlieka visą procesą, Ką Root-Kit („Huawei P8“) arba HiSuite („Huawei P7“).

Jei mūsų terminalas yra a Huawei P9 Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra atrakinti įkrovos įkroviklį. Iš čia turėsime įdiegti TWRP pasirinktinį atkūrimą, kad galėtume „prijungti“ SuperSU ir užbaigti įsišaknijimą.

„Nexus“ įrenginio įsišaknijimas

„Nexus“ ir „Google“ atveju šaknies gavimo procesas taip pat gana atviras. Per Gamintojo nustatymai iš terminalo tiesiog turime suaktyvinti parinktį Atrakinkite OEM Norėdami atidaryti įkrovos įkroviklį ir iš naujo paleisti terminalą.

Iš čia viskas priklauso nuo jo prijungimo prie kompiuterio ir per ADB komandas įdiegti TWRP. Tokiu būdu mes galime „flash“ įsišaknijęs branduolysElementalX branduolys, tada įdėkite atitinkamą SuperSU.

Čia pamatysime, kaip įsišaknyti Nexus 5. Kituose modeliuose procesas yra praktiškai identiškas.

Kaip root bet kurį kitą įrenginį

Jei mūsų terminalas nėra nė vienas iš aukščiau išvardytų, turime tai turėti omenyje taip pat yra universalių programų kompiuteriams Jie atlieka visą įsišaknijimo procesą vienu paspaudimu.

Jų veiksmingumas nėra 100%, tačiau daugeliu atvejų jiems pavyksta gana patenkinamai paspausti varpą. Galite perskaityti daugiau apie tokio tipo programas čia.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės