Nauja neįtikėtino „Dragon Ball Z: Light of Hope“ serija – „The Happy Android“.

Dragon Ball išgyvena naują aukso amžių. Ten turime naują Dragon Ball Super, kuris šluoja daugiau nei pusę pasaulio. Be to, šiandien naujų technologijų teikiamos galimybės leidžia sukurti kai kuriuos gerbėjų filmus, kurie daugeliu atvejų pranoksta Holivudo pastangas priartėti prie Goko ir kompanijos pasaulio.

Toks yra „Dragon Ball: vilties šviesa«, A Robot Underdog projektas, kuris jau kelerius metus – jau 3 metai nuo tada, kai pamatėme pirmąjį anonsą – ir kuris neseniai paskelbė naują sėkmingos serijos dalį:

Šis vaizdo įrašas atitinka 1 ir 2 skyrius, kuris būtų tęsinys pirmasis pilotas Paskelbta prieš porą metų:

Kaip jums pavyko įsitikinti istorija sutelkta tik į alternatyvią Trunkso ateitį17 ir 18 androidai naikina viską, kad ir kur jie pravažiuotų, o Son Gohan ir Trunks yra vieninteliai žmonijos, kurios išlikimas atrodo juodesnis nei bet kada, gynėjais.

Kostiumai ir charakteristika gana sėkmingiIr nors tas šviesiaplaukis Son Gohanas manęs neįtikina, turiu pripažinti, kad tai tikrai puikus kūrinys, parodantis, kad jei yra noro ir meilės, galima padaryti daugiau nei vertą Akiros Toriyamos kūrybos adaptaciją.

Vienintelis jo trūkumas yra tas iškilmingumo atmosfera, kuri tvyro visoje filmuotoje medžiagoje ir kuri, užuot daug kartų pridėjusi istorijai epitiškumo, pasiekia priešingą efektą. Galutinis Gohano ir Androidų mūšis, be jokios abejonės, yra vienas iš aukščiausių taškų ir pavyzdys viso gero, ką gali padaryti Robot Underdog vaikinai.

Nors serialo kūrėjai ką tik paskelbė apie susidomėjimą kitų gerai žinomų anime ar mangų serialų adaptacijomis, „Dragon Ball Z: Light of Hope“ žada judėti į priekį su naujais skyriais. Nors ir matė, ką matė, bet neatrodo, kad greitai bus. Bet kokiu atveju susiduriame su pasiūlymu, kurio nė vienas Dragon Ball gerbėjas neturėtų praleisti.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės