Paprastai asmeninė Microsoft Office licencija kainuoja 69,00 eurų per metus. Didelė suma, bet gana valdoma, jei atsižvelgsime į tai, kiek dar visai neseniai kainavo įsigyti Office paketą. Tačiau yra keletas būdų, kaip naudotis Word, Excel, Power Point ir kitomis Microsoft Office programomis nemokant nė cento.
Sakyti, kad jei ieškome biuro rinkinio su tekstų redagavimo priemone, skaičiuoklėmis, pristatymais ir kitais įrankiais, visada galime pasirinkti nemokamas atvirojo kodo alternatyvas, pvz. OpenOffice arba LibreOffice. Nors jie yra šiek tiek mažiau patrauklūs, „Microsoft“ produkto pakeitimai yra tik kosmetiniai ir juos gana lengva pritaikyti ir įsisavinti. Tai pasakę, pažiūrėkime, kaip galime gauti Microsoft Office nemokamai ir legaliai.
Naudokite „Office Online“ naršyklės versiją
Nesvarbu, ar naudojamės „Windows PC“, „Mac“ ar „Linux“ kompiuteriu, visą „Office“ biuro paketą galime išnaudoti internetu, neįdiegę jokios programos ir neišleisdami nė euro.
Viskas, ką turime padaryti, tai įeiti Office.com ir prisijunkite naudodami nemokamą „Microsoft“ paskyrą ir būsime pasirengę pradėti dirbti. Įėję į vidų, rasime valdymo skydelį, iš kurio galėsime pasiekti internetines MS Word, Excel, Power Point, Outlook, One Drive One Note ir kitų programų versijas. Jiems trūksta kai kurių kitų išplėstinių funkcijų, kurias matome darbalaukio versijose, bet paprastai kalbant, nebent mes esame vartotojai hardcore, vargu ar pastebėsime skirtumą.
Taip pat yra aukščiausios kokybės „Office Online“ versija, kurioje yra daugiau vietos failams išsaugoti debesyje, nes su nemokama versija viename diske turime tik 5 GB saugyklos vietos. Bet kuriuo atveju „Office“ paketas yra visas ir visiškai nemokamas.
Pasinaudokite nemokamu bandomuoju mėnesiu
Kaip ir bet kuri gera paslauga, veikianti pagal prenumeratą (šiuo atveju už licenciją mokama kasmet), „Office“ paketas taip pat siūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį. Jei „Excel“, „Word“ ir kitų įrankių mums prireiks tik kelias dienas ar savaites, visada galime pasinaudoti „Microsoft“ siūlomu nemokamu bandomuoju mėnesiu (galima rasti oficialioje jos svetainėje ČIA).
Norint užsiregistruoti, būtina įvesti galiojantį mokėjimo būdą (Paypal arba kreditine kortele), nors suaktyvinus nemokamą mėnesį patartina prenumeratą atšaukti, kad įsitikintume, jog po bandomojo laikotarpio nebūsime apmokestinti mėnesį (žinote, kad šis abonementų atšaukimas dažniausiai lengvai pamirštamas, nežinau, ar taip nutinka ir jums). Laimei, Net jei prenumeratą atšauksime anksčiau laiko, paskyra išliks aktyvi kol nepraeis sutartos 30 dienų.
„Microsoft“ taip pat siūlo nemokamą „Office“ versijos verslui („Office 365ProPlus“) bandomąjį mėnesį, todėl sujungę abu bandomuosius mėnesius galime gauti 2 mėnesių nemokamą prieigą prie viso „Office“ paketo.
Atsisiųskite „Office“ nemokamai, jei esate studentas ar mokytojas
Daugelis kolegijų, institutų ir universitetų religingai moka atitinkamą Office 365 mokestį, kad jų studentai galėtų nemokamai atsisiųsti programinę įrangą. Norėdami sužinoti, ar jūsų mokykla yra iniciatyvos dalis „Office 365 Education“. tereikia įeiti YRA Microsoft puslapyje ir įveskite savo studento el.
Jei jūsų centras prenumeruojamas, galite atsisiųsti „Office 365 Education“ paketą, kuriame yra „Word“, „Excel“, „Power Point“, „One Note“ ir „Microsoft Teams“, taip pat kitų papildomų klasėje skirtų įrankių.
Pastaba: jei jūsų institutas ar mokykla nėra registruoti šioje tarnyboje, nepasiduok. Daugelis centrų paprastai siūlo specialias nuolaidas savo studentams įsigyti Office už sumažintą kainą. Daugiau informacijos teiraukitės sekretoriaus biure arba centro bibliotekoje.
Naudokite „Office“ programas, skirtas „Android“ ir „iOS“.
Microsoft Office programos Programos versijoje jie yra visiškai nemokami mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Galime įdiegti visą Microsoft Office paketą (Word, Excel, PowerPoint ir kt.) ir juo kurti, atidaryti bei redaguoti dokumentus iš savo mobiliojo įrenginio.
Jei naudojate juos „Android“ planšetiniame kompiuteryje arba „iPad“, „Office“ paketas leidžia kurti ir redaguoti dokumentus tik mažesniuose nei 10,1 colio ekranuose. Jei mūsų įrenginys turi didesnį ekraną, jis leis mums tik skaityti dokumentus, o likusioms funkcijoms atlikti reikalinga mokama prenumerata.
Atsisiųskite QR kodą Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ir daugiau Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą Microsoft Office Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokamas +„Microsoft 365“ planas namams
Prenumeratos „Microsoft 365 Home“. Jie skirti dalytis keliems žmonėms. Jei vieno asmens Office 365 licencija kainuoja 69 eurus per metus, Microsoft 365 Home atveju galime gauti oficiali Office versija 6 žmonėms už 99 eurus per metus.
Tai prenumerata, kurią už balansą galime įsigyti bet kam, kuriame turime porą draugų, norinčių dalyvauti. Dabar, jei turime pažįstamą ar šeimos narį, kuris jau užsiprenumeravo šį planą ir turi atsarginę paskyrą, visada atminkite, kad „geras draugas būti dėkingam“.
Bet kokiu atveju aišku, kad „Microsoft 365 Home“ variantas yra pigiausias iš visų, nes padalijus mokėtiną kainą tarp 6 žmonių, gausime visus metus po 16,50 euro. Labai įdomi figūra, kurią galima valdyti daugeliui kišenių.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.