Kaip siųsti nemokamas SMS iš kompiuterio ar mobiliojo telefono (internetu)

Šiandien yra daug operatorių, siūlančių nemokamas SMS žinutes ar bent jau daug žinučių siuntimą pagal savo telefono ir interneto planus bei įkainius savo klientams.

Jei nesame sudarę plano su nemokamomis SMS žinutėmis, išnaudojome žinutes arba tiesiog neturime mobiliojo po ranka, taip pat galime nemokamai siųsti SMS žinutes iš kompiuterio ar mobiliojo telefono. Vienintelis reikalavimas – turėti interneto ryšį.

Kaip siųsti nemokamas SMS žinutes internetu iš kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono

Yra keletas svetainių, siūlančių nemokamas SMS siuntimo paslaugas, pvz Globfone. Leidžia siųsti SMS žinutes bet kurioje pasaulio vietoje registruotis nereikia. Išbandžius keletą svetainių, kurios tikrai nieko nesiunčia, tai yra ta, kuri man davė geriausius rezultatus ir, be jokios abejonės, patikimiausia -bent jau iki šiol.

Norėdami išsiųsti nemokamą SMS per Globfone:

  • Mes patenkame į svetainę Globfone.
  • PASIRINKITE GAVĖJAS ŠALĮ„Mes pasirenkame paskirties šalį.
  • Įveskite GAVĖJO TELEFONO NUMERĮ„Nurodome gavėjo telefono numerį ir spaudžiame“KITAS”.

  • Kitame ekrane rašome siunčiamą pranešimą su 160 simbolių limitu.
  • Spustelėkite „Aš ne robotas“ ir „KITAS”.

  • Tada bus rodoma eigos juosta. Jei pranešimas buvo išsiųstas teisingai, pasirodys pranešimas „Laiškas sėkmingai išsiųstas”.

Kadangi galėjome patikrinti, ar paslauga veikia tinkamai. Bet kokiu atveju rekomenduojama pasirašyti SMS ir nurodyti savo vardą, nes Globfone pasirodo SMS siuntėjuje – jei ne, gavėjas nežinos, kas atsiuntė žinutę. Čia yra gautos SMS ekrano kopija, praktiškai šiuo metu:

Tai paslauga, kuri remiamas aukomis ir skelbimais „Globfone“ svetainėje, todėl SMS žinutėje nėra jokios reklamos ar reklamos. Palaiko apie 90% mobiliojo ryšio tinklų.

Jei turite kokių nors problemų dėl siuntos, pažiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame žingsnis po žingsnio atlieku visą procesą:

Kitas nemokamas SMS siuntimo paslaugas?

Pusę ryto praleidau bandydamas įvairias nemokamas SMS paslaugas, rekomenduotas kitų svetainių, darydamas Google paieškas ir pan., ir tiesa ta, kad tai yra tikras minų laukas.

Didžioji dauguma paslaugų, kurios tikrai veikia reikalauja registracijos arba yra mokama, todėl pirmiausia patarčiau išbandyti Globfone, o jei nepavyks, išbandykite vieną iš kitų programų, kurias rekomenduoju žemiau. Jie taip pat yra nemokami, nors jų efektyvumas nėra toks didelis, kaip ši pirmoji programa, kurią ką tik aptarėme, nes jos turi didesnius geografinius apribojimus arba suderinamus operatorius.

TextEm

Geriausia svetainė siųsti SMS žinutes visiškai nemokamai į JAV ir Kanados numerius. Jis suderinamas su daugiau nei 100 operatorių ir, nors neleidžia masiškai siųsti žinutes, turi įdomių papildomų funkcijų. Jei gavėjo operatorius tai palaiko, tai leidžia gauti ir SMS į nemokamą TextEm pašto dėžutę.

Kai kurie platformos įrankiai veikia tik registruojantis, tačiau taip pat leidžia siųsti nemokamus pranešimus nesukuriant vartotojo (tai puiku).

Įveskite TextEm

Siųsti SMSNow

Tai dar viena nemokama SMS siuntimo paslauga, ir tokiu atveju turime susikurti paskyrą, kad galėtume ja naudotis. Užregistravę paskyrą galime susikurti kontaktų sąrašą ir pridėti profilio nuotraukas, taip pat gauti SMS žinutes į pašto dėžutę.

Su SendSMSNow taip pat galime siųsti žinutes žmonių grupėms, tačiau tokiu atveju jie apmokestins po vieną centą už kiekvieną numerį (pavyzdžiui, išsiųsdami SMS 10 žmonių turėsime sumokėti 0,10 USD). Likusiai teoriškai tai tarnauja siųsti žinutes bet kuriuo mobiliojo telefono numeriu, be geografinių apribojimų (bent jau taip jie mums žada).

Įveskite SendSMSNow

Atidarykite SMS žinutes internetu

Baigiame rekomendacija „Open Texting Online“ – nemokama SMS siuntimo paslauga, kuriai nereikia registracijos ir kuri veikia su daugybe operatorių tiek iš JAV, tiek iš Europos ir kai kurių kitų šalių, tokių kaip Panama, Nepalas ar Naujoji Zelandija.

Deja, Ispanijoje atrodo, kad jis veikia tik su Movistar ir Vodafone, todėl man nepavyko patikrinti, ar žinutės tikrai atvyksta (nors iš principo tai atrodo gana patikima).

Įveskite atvirą žinučių siuntimą internetu

Žinoma, jei žinote kokią nors kitą svetainę ar internetinę paslaugą, leidžiančią patikrintu būdu atlikti tokio tipo siuntas, nedvejodami pasidalinkite ja komentarų skiltyje.

Galiausiai pakomentuokite, kad šiandien populiariausi internete nemokamų SMS žinučių siuntimo vadovėliai yra pasenę, su rekomendacijomis ir paslaugomis, kurios neveikia, todėl atrodė labai tikslinga parašyti šį įrašą. Ar bandėte Globfone ar kitą tokio tipo paslaugą? Ką tu manai?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found