Geriausios svetainės nemokamai atsisiųsti žaidimus į kompiuterį

Mėgautis naujausia mėgstamos vaizdo žaidimų sagos dalimi arba akimirkos žaidimu tapo tikrai odisėja. Ir jei neturite galimybės nusipirkti žaidimų, turite kreiptis į piratinius puslapius, kurie galiausiai sugadina jūsų kompiuterį. Todėl pageidautina Parsisiųsti žaidimus pc legaliai.

Gaukite nemokamus kompiuterinius žaidimus legaliai

Didžioji dauguma Svetainės, kur galima atsisiųsti žaidimus į kompiuterį Jie siūlo savo vartotojams nuolaidas arba kartais nemokamus žaidimus. Jums tereikia laukti tinkamo momento, kad rastumėte tinkamą pasiūlymą ar nuolaidos kuponą, kuriuo galėtume pasinaudoti.

Daugelis šių pavadinimų įgyjami tiesiog būnant platformos vartotoju, todėl būtina užsiregistruoti nurodytoje svetainėje. Taip pat daug jų yra dėl kūrėjų ir internetinių parduotuvių vykdomų iniciatyvų.

Geriausios svetainės, kuriose galima legaliai atsisiųsti nemokamų žaidimų į kompiuterį

Yra įvairių Svetainės, kuriose galima legaliai atsisiųsti nemokamų žaidimų į kompiuterį. Ar norite juos pažinti?

Garai

„Steam“ yra viena iš mėgstamiausių platformų, leidžiančių gauti nemokamų žaidimų kompiuteriui. Šios svetainės parduotuvėje paprastai yra naujų nepriklausomų žaidimų, ypač nemokamų žaidimų skyriuje. Kartais jie siūlo nuolaidas ribotą laiką nuo 15 iki 100 procentų nuo pradinės kainos.

Ši svetainė daugiausia išsiskiria tuo, kad yra žaidimų, tokių kaip DotA 2, ARK, Arma 3, ir daugelio kitų populiarių pavadinimų kūrėja. Jums tereikia užsiregistruoti, kad gautumėte nemokamą.

Įveskite „Steam“.

Seni geri žaidimai

Seni geri žaidimai, geriau žinomi akronimu GoG, yra svetainė, kurioje galite mėgautis visų rūšių nemokamais žaidimais, skirtais asmeniniams kompiuteriams. Nebūtina būti patvirtintu vartotoju.

Galite mėgautis plačia visų rūšių pavadinimų biblioteka – nuo ​​seniausių iki naujausių. Svetainėje kartais siūlomos nuolaidos tokiems populiariems kompiuteriniams žaidimams kaip GTA V.

Įveskite GOG.com

Kukli parduotuvė

Naudodami „Humble Store“ galite turėti labai išsamų nemokamų praeities ir dabartinės kartos žaidimų katalogą kompiuteriui. Nieko geriau nei mėgautis puikiomis nuolaidomis ir nemokamų žaidimų skyriumi. Kaip ir kitose žaidimų atsisiuntimo svetainėse, jums tereikia užsiregistruoti, kad galėtumėte įtraukti pavadinimus į savo biblioteką svetainėje.

Įeikite į HumbleBundle.com

Battle.net

„Battle.net“, garsėjanti tokių žaidimų, kaip „Warcraft“, „Diablo“ ir „StarCraft“, sagomis, siūlo puikias nuolaidas kelioms mokamoms įmokoms. Nors tai nėra svetainė, kurioje galima įsigyti visiškai nemokamų žaidimų, tam tikru metu galite juos nusipirkti už dovaną.

Atsisiųskite Battle.net

Itch.io

Jei jums patinka išbandyti nemokamus, naujus ir kiek kitokius žaidimus, itch.io yra ideali vieta jums. Iš indie žaidimų ir šiek tiek nežinomų leidimų dažniausiai tai yra šios parduotuvės kataloge esantys pavadinimai.

Galite rasti tokių, kurie jus maloniai nustebins, ir, geriausia, nemokamai.

Įveskite Itch.io

Epic Games Store

Epic Games yra dar viena svetainė, kurioje galite Gaukite nemokamus kompiuterinius žaidimus. Kiekvieną savaitę šiame puslapyje ribotam laikui pateikiamas visiškai nemokamas žaidimas. Galbūt jums tai skamba pažįstamai. Ir būtent šis kūrėjas yra populiaraus žaidimo kūrėjas Fortnite.

Kaip ir „Steam“, jis turi platų įvairių temų vaizdo žaidimų katalogą, puikiai tinkantį ilgoms pramogoms praleisti. Taip pat tam tikru laiku galima gauti naujų leidimų nemokamai.

Įeikite į „Epic Games Store“.

„Microsoft Store“.

Nors tai nėra labai gerai žinoma, „Microsoft Store“ galite rasti žaidimų mažiems ir dideliems. Tiek nemokami, tiek mokami žaidimai, „Microsoft“ parduotuvėje yra labai platus pasirinkimų repertuaras.

Daugelis nemokamų pavadinimų yra skirti asmeniniams kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams.

Įeikite į „Microsoft Store“.

Ubisoft parduotuvė

Ubisoft parduotuvėje galite rasti nuolaidų keliems įmonės užregistruotiems žaidimams. Be to, kartais prancūzė nemokamai įdeda vieną iš labiausiai pripažintų ar dabartinių titulų.

Įeikite į Ubisoft parduotuvę

Kilmė

„Origin by Electronic Arts“ yra dar viena puiki vieta nemokamai gauti kompiuterinių žaidimų. Svetainė neseniai pridėjo savo naują nemokamų žaidimų skyrių ir pasiūlė dideles nuolaidas kai kuriems savo žvaigždžių leidimams.

Taip pat, kaip ir ankstesnėse svetainėse, galima nemokamai nusipirkti žaidimų, kuriems paprastai turėtumėte išleisti šiek tiek pinigų.

Įeikite į „Origin Store“.

Twitch Prime

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – galite pažvelgti į „Twitch Prime“. Taip, „Twitch“ pastaraisiais metais tapo populiariausia transliuotojų platforma, šiuo metu savo abonentams siūlanti žaidimus nemokamai, tik būdama susijusi su „Twitch Prime“ paslauga.

Įveskite „Twitch Prime“.

Kai kurie nemokami žaidimai paprastai skiriasi, viskas priklausys nuo jūsų veiklos platformoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found