Nors „Android“ yra „Google“ sukurta operacinė sistema, jos šaltinio kodas yra nemokamas. Tai reiškia, kad bet kuris programuotojas, įmonė ar komanda gali sukurti savo Android versiją. Šios modifikuotos versijos žinomos kaip Pasirinktiniai ROM , Virti ROM arba mes tiesiog sakome, kad jie yra tinkintos Android versijos . Šiandien galime rasti daug šio tipo ROM, ir paprastai jie visi turi tą patį bendrą vardiklį: jie yra daug efektyvesni ir greitesni nei standartinė versija arba atsarginis ROM kuris standartiškai turi terminalą. Pažvelkime į kai kuriuos populiaresnius pasirinktinius ROM?
Kaip įdiegti pasirinktinį ROM
Prieš pradėdami, jei pirmą kartą girdime apie pasirinktinius ROM, mums tikrai bus įdomu sužinoti kaip galime juos įdiegti savo terminale . Reikėtų pažymėti, kad nuo pat pradžių tai yra subtilus procesas, mes paliečiame savo Android įrenginio „vidų“, todėl jei nuspręsime pirmą kartą įdiegti pasirinktinį ROM, turime turėti kantrybės ir kruopštumo. laikrodžių meistras. Išsamesnį ir labai išsamų paaiškinimą galite pamatyti tam skirtame straipsnyje Kaip įdiegti pasirinktinį ROM „Android“. .
20 geriausių pasirinktinių ROM, skirtų „Android“.
Dabar taip, mes einame į ritinį galingiausi, populiariausi ir sėkmingiausi pasirinktiniai ROM kurios gyvena turtingoje „Android“ ekosistemoje.
CyanogenMod
Mano pirmasis pasirinkimas, be jokios abejonės, yra CyanogenMod. Tai ne pirmas pritaikytas ROM, kurį išbandžiau, bet taip ta, kuri man geriausiai pasitarnavo per visus šiuos metus . Šiuo metu projektas „Cyanogen“ yra uždarytas, o „Lineage OS“ yra tiesioginis jo įpėdinis nuo 2017 m. Milijonai tinkinimo parinkčių, greitų ir panašių į save, ir stabili sistema, kaip ir kelios kitos, tikriausiai labiausiai paplitusi ir populiariausia pabaigos laikų „Android“ skirta ROM.
Prisikėlimo remiksas
Tai ROM, kuris laikui bėgant įgauna vis didesnį populiarumą Android bendruomenėje. Stabili sistema su labai švaria „Android“ versija, kuri nuolat atnaujinama . Naudodami šį ROM galime tinkinti iš užrakinimo ekrano, per pranešimus, animacijas ir kt. Tai leidžia mums žaisti su daugeliu sistemos sąsajos aspektų. Palaiko daugybę įrenginių prekės ženklų ir modelių.
Lineage OS
Lineage yra CyanogenMod palikimas ir tai rodo. Sistema, kuri sukuria net senesni išmanieji telefonai vėl įgauna greitį . Jame yra keletas gana įdomių funkcijų, tokių kaip garsumo profiliai, privatumo valdymas, patobulinta programa fotoaparatui, ekrano įrašymo priemonė arba Trebuchet paleidimo priemonė.
Nešvarūs vienaragiai
ROM suderinama su „Nexus“ įrenginiais, Xiaomi, OnePlus, Oppo, HTC ir Samsung . Savo funkcionalumu jis yra gana panašus į „Lineage“ ir gauna daugybę atnaujinimų, kad pagerintų saugumą ir stabilumą. Kai kurios jo skiriamosios savybės yra OmniSwitch daugiafunkciniam darbui ir Nešvarūs patobulinimai kuri apima kai kuriuos nustatymus, kurių negalime rasti įprastose „Android“ versijose.
AOKP – Android Open Kang Project
Penktasis mūsų sąraše esantis ROM yra dar vienas garsiausių tinkle esančių ROM. Nustatymų meniu galime valdyti visus ROM nustatymus (ROM valdymas) , ir jame yra keletas tinkinimo parinkčių skirtingoms naršymo, būsenos ir kitoms juostoms. Tai leidžia sukurti skirtingus pranešimus naudojant vibraciją arba prisegti programas prie užrakinimo ekrano, kad pateiktumėte nedidelį jo galimybių pavyzdį.
Paranojiškas Android
Kartu su CyanogenMod Paranoid Android yra vienas iš tų muitinės ROM, kuris visada buvo tokio tipo geriausių sąrašo viršuje. Be daugybės tinkinimo parinkčių, jis turi įdomių detalių, tokių kaip hibridinis režimas , kuri leidžia rodyti programas mobiliajame telefone taip, lyg būtume planšetiniame kompiuteryje. Arba plūduriuojantis režimas, leidžia atidaryti miniatiūrinę programos versiją, o dabartinėje programoje tęsiame per visą ekraną.
Oficialus ROM galimas tik „Nexus“, „Oppo“ ir „OnePlus“ įrenginiams, tačiau daug daugiau suderinamų modelių galime rasti tokiose vietose kaip „XDA Developers“ forumas.
MIUI
Bet ar MIUI nebuvo „Xiaomi“ terminalo sistema? Taip, bet tai taip pat yra atvira ROM, kurią galima įdiegti kitų gamintojų įrenginiuose. Operacinė sistema labai primena Apple iOS , ir turi keletą funkcijų, kurių nepamatysime kitose „Android“ sistemose: Vaiko režimas , Pasirodymas , iššokantis rodinys, juodieji sąrašai, duomenų statistika, „MiCloud“, suasmeninimo temos ir kt.
Anglies ROM
Vienas lengviausių ROM, kokį tik galime rasti , pagrįsta AOSP („Android Open Source Project“). Jame taip pat yra daug parinkčių ir nustatymų, tačiau jame nėra tiek daug programų, kiek likusiuose tinkintuose ROM: valdikliai, laikrodis Chronus ir užrakinimo ekrano pritaikymas. Bet kokiu atveju verta išbandyti ROM.
PAC ROM
PAC-MAN ROM. „Viskas viename“, kuris perima geriausias iš kitų populiarių ROM, tokių kaip „ParanoidAndroid“, AOKP ir „CyanogenMod“ . Jei jums patinka bet kuris iš šių 3, tikrai turėtumėte išbandyti PAC ROM. Be to, jo ROM yra stabilus ir turi puikią sąsają.
XenonHD
„XenonHD“ yra lengvas ROM, specialiai skirtas pasiūlyti geriausią įmanomą našumą. Ji siūlo daugybę tinkinimo parinkčių pagal temas ir leidžia mums susitvarkyti praktiškai su bet kuo: būsenos juosta, pranešimais, piktogramomis ir kt. „Lollipop“ pagrindu sukurta versija taip pat apima vietinių šakninių leidimų valdymą, privatumo valdymą ir pranešimus. Oficialiai pasiekiama „Samsung“, „Sony“, „Nexus“, „HTC“ ir „Oppo“, tačiau ji taip pat turi suderinamų versijų su kitais prekių ženklais įvairiuose specializuotuose forumuose šia tema. Šiuo metu atrodo, kad projektas yra pertraukoje, nors jie skelbia, kad netrukus grįš.
BlissROM
„BlissPop“ gali būti ne pati populiariausia ROM, tačiau ji turi keletą funkcijų, kurios išskiria jį iš kitų. Visiškas pritaikymas keičiant šriftus, spalvas, tekstus ir „Bliss“ sąsają. Kaip smalsumas, turi specialiai sukurtą kairiarankės konfigūraciją .
SlimROM
SlimROM pranašumas yra tas, kad jie leidžia mums pasirinkti kokias „Google Play“ paslaugas norime įdiegti mūsų įrenginyje. Kažkas, ko džiaugsis daugelis žmonių. Šiuo metu kūrėjų komanda yra labai aktyvi ir pristato naujas savo versijas bei atnaujinimus Lieknas6 ir Slim7 Beta .
OmniROM
Pasirinktinis ROM, sukurtas buvusių Cyanogen narių ir šiandien gana plačiai paplitęs. Jame yra labai įdomių priedų, tokių kaip nauja orų tarnyba, režimas „Netrukdyti“ ir a tamsus režimas . Dažnai gaukite atnaujinimus ir 2017 m. būkite gyvesni nei bet kada.
Euphoria OS
„Euphoria“ paruoštas ROM yra pagrįstas AOSP („Android Open Source Project“) ir jame yra daug papildomų funkcijų ir tinkinimo parinkčių: privatumo tvarkyklė, LED valdymas, dukart spustelėkite, kad įjungtumėte ekraną ir pritaikytas branduolys, kuris sumažina akumuliatoriaus energijos suvartojimą kai nenaudojame labai galingų programų.
crDROID
crDROID palaiko daugybę įrenginių. Jis pagrįstas CyanogenMod ir AOSP ir perima daug idėjų iš kitų ROM, tokių kaip OmniROM ar SlimROM. Jis turi tvarkyklę, leidžiančią labai greitai pakeisti apvalkalą, ir palaiko daugybę įrenginių. Iki šios dienos ji vis dar gana aktyvi su versijomis, pagrįstomis „Android 7.0“ ir nuolat atnaujinama.
CopperheadOS
Tai yra idealus pritaikytas ROM tiems, kurie ieško ypatingo saugumo lygio savo terminale, ir jos funkcijos skirtos tuo pačiu, siekiant pagerinti saugumą: labai apsaugota sistema nuo išnaudojimų ir atakų, aptinka sugadintas ir perpildytas atminties dalis, labai apsaugotas branduolys, ugniasienė ir atsitiktiniai MAC, be kitų įdomių priedų.
Indus OS
„Indus“ yra ROM, sukurta Pietryčių Azijos „Android“ naudotojams. Nors jos versija yra visiškai angliška, pagrindinės jos kalbos yra malajalių, telugų, tamilų, odijų, asamiečių, pandžabų, kanadų, gudžarati, hindi, urdu, bengalų ir maratų. Regioninis ROM, kuris jau tapo antras dažniausiai naudojamas pritaikymas Indijoje.
AICP
Android Ice Cold Project tai tinkintas ROM, kuris jau veikia „Android 7.0“. Atnaujinta iki išsekimo ir su gana aktyvia „Google+“ bendruomene. Palaiko HTC, Sony, Asus, Huawei, Motorola, Samsung, Xiaomi įrenginius ir kt.
Kataklizmo ROM
Lengvas ROM ir labai panašus į pagrindinį Android vaizdą. Nepaisant to, jame yra keletas užrakinimo ekrano, pranešimų ir būsenos juostos tinkinimo parinkčių. Žmonėms tai patinka, nes jame yra nedaug klaidų ir jis beveik nenuvilia . Oficiali „Cataclysm“ versija skirta tik „Nexus“ įrenginiams, tačiau tokiuose forumuose kaip „XDA Developers“ yra keletas papildomų išmaniųjų telefonų. Projektas buvo uždarytas 2016 m. pradžioje po jo kūrėjo Reddit paskelbto pranešimo. Aš dirbu Cataclysm 4 metus ... tai jau seniai nustojo linksmintis ir manau, kad nuo šiol savo laiką skirsiu kitiems projektams “. Gėda
Vanilla Rootbox
Tai nėra labai plačiai paplitęs ROM, tačiau jis turi gana įdomių vaizdinių detalių. Tai geras „CyanogenMod“ ir „AOKP“ derinys, ir nors projekto tęstinumo nematėme nuo 2014 m., tai gana lengvas ROM, pagrįstas „Android 4.2.2“, ir labai gerai išnaudoja terminalo bateriją.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.