„GPS signalas nerastas“ „Pokémon GO“? Štai galutinis pataisymo vadovas!

Pokemon einayra toks juokingas žaidimas. Žinoma, kol gali žaisti. Nuo žaidimo pradžios liepos mėn. matėme siautulingą beprotybę, kai žmonės eina į gatves ir užtvindė parkus bei aikštes, ieškodami to reto nepasiekiamo Pokémono. Bet jei norite žaisti „Pokémon GO“, visų pirma, jums reikia, kad jūsų GPS paslauga veiktų tinkamai, kad žaidimas galėtų nustatyti jūsų vietą… Ar aš ką tik girdėjau GPS signalas nerastas?

„Pokémon GO“ klaida: „GPS signalas nerastas“

Deja, negirdime tiek daug apie visus tuos žmones, kurie negali žaisti „Pokémon GO“, ir tai nepriimtina: mums reikia sprendimo!

Daugelis žmonių man sakė, kad jie turėjoproblemų su GPS signalu, kai jie paleidžia „Pokémon GO“., todėl neįmanoma žaisti žaidimo. Ši GPS klaida pasirodo, kaip sakome, tik atidarius žaidimo programą. Tiksli žinutė yra „GPS signalas nerastas«.

Kaip ištaisyti GPS klaidą „Pokémon GO“ („Android“)

Tiesą sakant, yra nemažai dalykų, kuriuos galite patikrinti, kad išspręstumėte GPS nerastas klaida „Android“.

Nustatyti „Didelio tikslumo“ vietą

Pirmas žingsnis siekiant išspręsti GPS ryšio problemą yra įjungti «didelis tikslumas»Vietos režimas:

 • Eikite į savo Android telefoną «Nustatymai«.
 • Įsitikinkite, kad «Vieta» Mygtukas yra ĮJUNGTAS ir bakstelėkite jį.
 • pasirinkite «Režimas"Ir patvirtinkite, kad suaktyvinote"Didelis tikslumas"Dėžė.

Jei jūsų išmanusis telefonas yra 5.0 ar naujesnės versijos Android:

 • Eiti į "Nustatymai«.
 • Privatumas ir saugumas«.
 • Paspausti "Vieta»Ir įsitikinkite, kad jis įjungtas.
 • pasirinkite «GPS, Wi-Fi ir mobiliojo ryšio tinklai» Metodas.

Įjunkite „Wi-Fi“ (net jei nesate prisijungę)

Pokémon GO veikia su pagalbinės vietos nustatymo sistema ir naudoja įrenginio WiFi signalą, artimiausią mobiliojo telefono bokštą ir GPS palydovus, kad nustatytų jūsų vietą žaidime. Jei įjungsite tik „WiFi“ arba duomenų ryšį, žaidimas bus ne toks tikslus, o žaidėjas judės „šokinėdamas“, todėl bus mažesnė tikimybė, kad priešais jus ras Pokémoną. Visada laikykite „WiFi“ įjungtą, net jei nesate prisijungę prie jokio belaidžio tinklo.

Pagerinkite GPS signalo kokybę

Kitas bandymas, kurį galite atlikti, yra įdiegti programą, kuri šiek tiek sustiprins GPS signalą. Pabandykite įdiegti «Suaktyvinkite GPS"Arba"GPS stiprintuvas“, Iš naujo paleiskite įrenginį ir vėl paleiskite žaidimą.

Atsisiųsti QR kodą ActiveGPS – GPS stiprintuvas Kūrėjas: Anagog Kaina: Nemokamas Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Google žemėlapiai

Jei nė vienas iš šių būdų jums nepadeda, atidarykite „Google Maps“, tada atidarykite „Pokémon GO“ programą. Kai kurie vartotojai teigia, kad jei leisite programai veikti fone, „Pokémon GO“ staiga pradės veikti ir „signalas nerastas » klaida visiškai išnyksta.

Reikalas tas, kad jei „Google“ žemėlapiai jus aptiks, žaidimas tikriausiai tinkamai nustatys jūsų vietą.

Smilkalų triukas

Ar pastebėjote, jei GPS signalas nerastas pasirodo tik tada, kai naudojate smilkalus? Aptikta tam tikrų problemų naudojant šį objektą. Jei tai yra jūsų problemos priežastis galite išspręsti problemą nustatydami telefono datą ir laiką automatiškai.

Iš naujo sukalibruokite GPS paslaugą

Daugelis „Pokémon GO“ vartotojų turi problemų su GPS signalu dėl tokių programų kaip Netikras GPS. Tokios programėlės leidžia suklastoti savo buvimo vietą virtualiai, o jas naudojant, kai bandote grįžti į normalią būseną, GPS sugenda ir gaunate „GPS signalas nerastas“ klaida.

Galite pabandyti išspręsti šią problemą iš naujo nustatydami ir kalibruodami GPS paslaugą. Kaip tu gali tai padaryti? Tiesiog atsisiųskite ir įdiekite «GPS būsena ir įrankių dėžutė”.

Atsisiųskite QR kodo GPS būseną ir įrankių rinkinį Kūrėjas: EclipSim Kaina: Nemokamas

Įgalinkite Vietovių istoriją

Tai gali būti tikrai naudinga: patvirtinkite, kad jūsų vietovių istorija įjungta. Tai labai paprasta:

 • Eikite į savo telefoną «Nustatymai"Ir pasirinkite"Vieta«.
 • Paspausti "„Google“ vietovių istorija«.
 • Įjunkite (žr. paveikslėlį žemiau).

Išjungti netikras vietas

Eiti į "Apie šį telefoną"Ir bakstelėkite kompiliacijos numerį maždaug 7 kartus, kad galėtumėte pasiekti"Gamintojo nustatymai«. Dabar išjunkite «tyčiojasi iš vietovių«.

Kaip ištaisyti GPS klaidą „Pokémon GO“ („iOS“)

Jei žaidžiate „Pokémon GO“ savo „iPhone“, galbūt norėsite patikrinti šiuos patvirtinimus.

Laikykite savo WiFi įjungtą

Įsitikinkite, kad turite savo „WiFi“ signalas įjungtas, net jei nesate prisijungę prie bet kurio belaidžio tinklo. „Apple“ taip pat naudoja „WiFi“ žemėlapius kaip vietos nustatymo sistemą.

Laikykite „Google“ žemėlapius atidarytus fone

Jei tai nepadeda, atidarykite „Google Maps“, tada atidarykite „Pokémon GO“ programą. Kai kurie vartotojai sako, kad jei jūs kad „Google“ žemėlapiai veiktų fone, „Pokemon GO“ programa staiga „pabunda“ ir „Signalas nerastas» Klaida išnyksta.

Smilkalų triukas

Kaip ką tik sakėme „Android“ kontroliiniame sąraše, kilo problemų dėl smilkalų naudojimo. Jei tai yra jūsų GPS problemos priežastis, galite ją išspręsti automatinis telefono datos ir laiko pakeitimas.

„iOS“ galite koreguoti datos ir laiko nustatymus iš «Nustatymai -> Bendrieji -> Data ir laikas„Ir įgalinti“Nustatykite automatiškai«.

Negaliu rasti atsakymo, pateisinančio šį keistą datos ir laiko koregavimą, bet atrodo, kad tai iš tikrųjų veikia. Pabandyk.

Iš naujo nustatykite ir kalibruokite GPS paslaugą

Jei GPS paslauga neveikia tiksliai, visada galite pabandyti ją iš naujo sukalibruoti. Jei naudojate iOS, galite iš naujo kalibruoti GPS paslaugą atlikdami šiuos veiksmus:

 • Du kartus bakstelėkite «namai«. Dabar pamatysite sąrašą su visomis fone veikiančiomis programomis. Uždarykite juos visus.
 • Eiti į Nustatymai ir įjungti lėktuvo rėžimas.
 • Eiti į "Nustatymai -> Bendrieji -> Atstatyti -> Atstatyti tinklo nustatymus«. Atminkite, kad turėsite dar kartą parašyti „WiFi“ slaptažodžius.
 • Iš naujo nustatę tinklo nustatymus eikite į «Nustatymai -> Privatumas -> Vietos"Taigi galite išjungti ir vėl įjungti"Vietos paslaugos«.

 • Beveik baigėme. Dabar tiesiog eikite į «Nustatymai -> Privatumas -> Vieta -> Sistemos paslaugos"Ir išjungti"Laiko juostos nustatymas«.

Vis dar negalite žaisti „Pokémon GO“?

Netgi per pastaruosius metus tobulėjant mūsų mobiliesiems įrenginiams, su GPS signalu susiję dalykai vis dar yra šiek tiek sudėtingi. Turiu omenyje, kad kai esate patalpoje, GPS signalas vis tiek kenčia nuo jo ir labai lengva gauti GPS signalo klaidą.

Jei gaunate prakeiktą GPS klaidą, kai esate namuose ar pastate, įkvėpkite gryno oro ir išeikite į gatvę. Maždaug per 30 sekundžių turėtumėte atkurti signalą ir atsikratyti minėtos GPS klaidos.

Padarykime trumpą pertraukėlę, kol atkursite GPS signalą

Daugiau patarimų, kaip ištaisyti GPS signalo klaidą

Jei nė vienas iš šių dalykų neveikia su jūsų įrenginiu, nesijaudinkite. Dar turime daugiau kulkų!

Iš naujo paleiskite / iš naujo įdiekite programą

Laikykim galvas šalta. Pabandykite iš naujo paleisti išmanųjį telefoną, pašalinkite ir dar kartą įdiekite žaidimą su naujausia versija. Nesijaudinkite, nes žaidimo duomenys išsaugomi jūsų prisijungimo paskyroje, jums dėl to jaudintis nereikia.

Atnaujinkite savo Android versiją

„Pokémon GO“ turi šiuos minimalius reikalavimus:

 • Android 4.4 ar naujesnė versija
 • 2 GB RAM

Įsitikinkite, kad įrenginyje įdiegėte naujausią „Android“ versiją.

Įdiekite žaidimą naudodami .APK failą

Jei oficiali Pokémon GO versija neveikia jūsų įrenginyje, galite pabandyti ir įdiegti žaidimą naudodami .APK failą.

Gali eiti į APKMirror ir atsisiųskite bet kurią iš skirtingų „Pokémon GO“ versijų. Tiesiog įveskite svetainę, atsisiųskite naujausią turimą versiją ir įdiekite ją savo įrenginyje.

Nestabilūs serveriai

Taip pat galite atsižvelgti į tai, kad „Pokémon GO“ serveriai vis dar yra nestabilūs ir kartais gali sugesti. Tokiu atveju leiskite jiems šiek tiek pailsėti ir pabandykite paleisti programą vėliau. 15 minučių ir grįžkite į Pokémon GO. Ar dabar veikia?

Kaip matote, galite atlikti daugybę patikrinimų, bet manau, kad svarbiausias yra „Google“ žemėlapių testas. Jei „Google“ žemėlapiai tiksliai nustato jūsų vietą tada žaidimas taip pat turėtų nustatyti jūsų vietą.

Jei žinote kokį nors kitą testą, galite jį ištaisyti GPS signalas nerastas klaida, palikite komentarą ir mielai įtrauksiu jį į kontrolinį sąrašą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found