10 populiariausių veiksmo žaidimų, skirtų „Android“ (2018 m.) – „Happy Android“.

Niekas nežino, kad iki šiol „Android“ tapo aukščiausios klasės žaidimų platforma. Daugelis svarbių konsolių ir kompiuterių pavadinimų turi atitinkamą prievadą į „Android“ ir atvirkščiai. Šiandien mes gilinamės į 10 geriausių veiksmo žaidimų, skirtų „Android“.

Geriausi veiksmo žaidimai „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams

Žinoma, veiksmo žanras savo didžiausiais eksponentais dažniausiai neša didelį grafinį krūvį, todėl tam tikruose pavadinimuose mums reikės mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio, turinčio tam tikrą galią ir galinčio perkelti sunkius žaidimus.

Neteisybė 2

Pernai konsolėse pristatyta labai ištikima ir sėkminga „Injustice 2“ adaptacija. Jis turi valdiklius, pritaikytus mobiliesiems įrenginiams, o tai labai palengvina žaidimo eigą kovojant su mėgstamais DC personažais. Dauguma specialių atakų išlaikomos, su kai kuriais nedideliais žaidimo pakeitimais, o grafika praktiškai ribojasi su meistriškumu. tikrai, vienas geriausių veiksmo žaidimų, skirtų „Android“ šiandien.

Atsisiųsti QR kodą Injustice 2 Kūrėjas: Warner Bros. International Enterprises Kaina: Nemokama

Into The Dead (1 ir 2)

Zombių išgyvenimas su originalia žaidimų mechanika, kaip ir nedaugelis kitų. Savaime susiduriame su a begalinis bėgikas kuriame turime judėti nepailsdami, vengdami mūsų kelią kertančių negyvųjų. Varžybų metu galime rinkti ginklus ir pirmosios pagalbos vaistinėlės, kad reikalui būtų šiek tiek daugiau padažo.

PIKPOK pavadinimas taip pat turi tęsinį, nors originali versija iki šiol yra sėkmingiausia iš 2. Tai patvirtina daugiau nei 50 milijonų vartotojų.

Atsisiųskite QR kodą „Into the Dead“ kūrėjas: PIKPOK Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodą Into the Dead 2 Kūrėjas: PIKPOK Kaina: Nemokamas

Modern Combat 5: Blackout

„Modern Combat“ saga yra viena populiariausių „Android“., o penktoji dalis yra pavyzdys, koks turi būti AAA veiksmo žaidimas mobiliesiems telefonams. Jis turi internetinį kelių žaidėjų režimą, be visada vertinamo kampanijos režimo.

Kalbant apie žaidimo eigą, mes susiduriame su FPS (pirmojo asmens šaudyklė) su 9 skirtingomis charakterių klasėmis (kareivis, šaulys, seklys, snaiperis, palaikymas, galvažudys, saperis, X1-Morph arba Kommander), kiekviena turi savo atitinkamus unikalius įgūdžius, kuriuos galime tobulinti. Kelių žaidėjų žaidimas neabejotinai yra vienas iš Gameloft žaidimo privalumų.

Parsisiųsti QR kodą Modern Combat 5: eSports FPS Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas

Ledinis

ICEY yra 2D beat'em'up veiksmo žaidimas PS4 ir asmeniniam kompiuteriui, kuris taip pat turi mobiliąją versiją. Žaidimas, kurio sėkmė priklauso nuo iš lūpų į lūpas ir tikrai sėkmingo žaidimo, sklandumo ir grafikos. Jo kaina – 2,29 euro, tačiau tai vienas iš tų pavadinimų, kuriuose kaina visiškai pasiteisina. Kombinacijų sistema, galutiniai bosai ir greitos kovos – visa tai pasirūpinta iki milimetro.

Atsisiųskite QR kodą ICEY kūrėjas: X.D. Tinklo kaina: 2,69 €

Nenužudytas

Šiame išgyvenimo FPS vaidiname vieną iš 5 elitinių Wolfpack narių – specialiųjų pajėgų, atsakingų už Niujorko valymą nuo žiaurios zombių atakos. Puikus vaizdas žaidimui, kurio stiprioji pusė yra kiekvienos scenos dinamiškumas ir greitis. Žinoma, jame taip pat yra kelių žaidėjų režimas.

Atsisiųskite QR kodą UNKILLED – kelių žaidėjų zombių šaudyklė Kūrėjas: MADFINGER Žaidimai Kaina: Nemokamas

Punch Hero

Modernizuota klasikinio „Nintendo Punch Out“ versija. Tipiškas bokso žaidimas, kuriame turime derinti savo geriausius smūgius, stengdamiesi išvengti priešininko smūgių. Jis turi arkadinį režimą su 25 lygiais ir mūsų boksininko pritaikymo laipsnį daugiau nei priimtinu. Paprastas ir įdomus veiksmo ir kovos žaidimas, vienas iš žaidimo visą gyvenimą.

Atsisiųskite QR kodo Punch Hero Kūrėjas: GAMEVIL Kaina: Nemokamas

Grand Theft Auto San Andreas

„Rockstar Games“ išleido kelis GTA franšizės pavadinimus „Android“ (iki šiol 5). Galbūt San Andreas yra vienas populiariausių dėl puikaus žemėlapio, kuriame yra jame, ir keleto funkcijų, kurios išliko sagoje iki šių dienų. Smurtinis žaidimas, įvertintas PEGI 18, ir klasika, kuri veikia kaip žavesys, taip pat „Android“ mobiliuosiuose įrenginiuose. Gatvės gaujos, narkotikai, pinigai ir korupcija Los Santos mieste.

Atsisiųsti QR kodą Grand Theft Auto: San Andreas Kūrėjas: Rockstar Games Kaina: 7,99 €

Kritinės operacijos

„Critical Ops“ yra pirmojo asmens šaudyklė, kurioje galime žaisti kaip kovos su terorizmu komanda arba kaip teroristas stengdamasis padaryti kuo daugiau žalos. Žaidimas, turintis daug potencialo, kuris, kaip bebūtų keista, vis dar yra alfa fazėje, tačiau jau yra atsiųstas daugiau nei 10 milijonų ir, beje, labai geras rezultatas. Jame yra kelių žaidėjų, solo režimas ir platus ginklo pritaikymo asortimentas.

Atsisiųsti QR kodą Critical Ops Kūrėjas: Critical Force Ltd. Kaina: Nemokama

Guns of Boom – internetinis šaulys

Guns of Boom yra kelių žaidėjų veiksmo žaidimas, skirtas „Android“, su šiek tiek estetiškumu animacinis filmas gan įdomu. Labai spalvingas FPS su daugybe ginklų, granatų ir kitų šio žanro klasikų. Didelis žaismas ir puikus linksmumas. Puikus veiksmo žaidimas Android.

Atsisiųskite QR kodą Gods of Boom – Online PvP Action Kūrėjas: Game Insight Kaina: Nemokamas

Kosmoso maršalai

Taktinis šaulys su vaizdu iš oro dėl to mes patenkame į Burtono, specialisto, kovojančio su visais galaktikos nusikaltėliais, kailį. Mokslinis nuotykis su laukiniais vakarais, kuriame taktika ir slaptumas įgyja gyvybiškai svarbią reikšmę.

Parsisiųsti QR kodą Space Marshals 2 Kūrėjas: Pixelbite Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą Space Marshals Kūrėjas: Pixelbite Kaina: 4,59 €

Manoma, kad pirmoji „Space Marshalls“ dalis yra šiek tiek pranašesnė, tačiau jos kaina yra 5,08 euro – antroji dalis nemokama. Gera grafika ir įdomus žaidimas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found