Geriausios „Android“ skirtos galerijos programos – „The Happy Android“.

Yra tam tikrų tipų programų, kurios yra būtinos bet kuriame mobiliajame telefone. Visada būtina turėti gerą failų naršyklę arba grotuvą, leidžiantį klausytis muzikos ar žiūrėti vaizdo įrašus „Android“. Nors jei turime gerą fotoaparato programą, mums jos tikrai prireiks galerijos programa leidžia patogiai ir paprastai peržiūrėti ir tvarkyti nuotraukas.

Geriausios galerijos programos, skirtos „Android“.

„Google“ nuotraukos yra puiki galerijos programa ir tikriausiai viena iš galingiausių ne tik todėl, kad ji leidžia mums sukurti visų mūsų vaizdų ir vaizdo įrašų atsarginę kopiją debesyje. Jame taip pat yra daug puikių funkcijų, pvz., tikrai pažangi vidinė paieškos sistema arba išmanusis asistentas, leidžiantis mums pamatyti keletą gražių albumų ir animacijų.

Dabar „Google“ nuotraukos, kaip vaizdų valdymo įrankis, yra toli nuo to, kas yra tipiška visą gyvenimą trunkanti galerija. Ar yra gyvenimas už „Google“? !Žinoma!

Paprasta galerija

Kaip rodo jos pavadinimas, mes susiduriame su galerijos programa, kurią labai lengva valdyti. Itin intuityvus įrankis, su kuriuo galime matyti nuotraukas ir tinklelio išdėstymu perkelti iš vienos į kitą. Paprasta ir veiksminga.

Nors tai nereiškia, kad jame nėra daug funkcijų. Viena vertus, tai leidžia tinkinti sąsajos spalvą, reguliuoti maksimalų ekrano ryškumą ir automatiškai pasukti vaizdus, ​​kai dirbame visame ekrane. Tačiau tai taip pat leidžia atlikti šiek tiek sudėtingesnius veiksmus, pvz., išskirti aplankus arba paslėpti tam tikrus vaizdus, ​​kad jie nebūtų rodomi galerijoje. Vėliau netgi galime apsaugoti tuos vaizdus slaptažodžiu arba blokuoti prieigą prie visos programos naudojant PIN kodą. Visiškai nemokama programa be skelbimų.

Atsisiųsti QR kodo paprastą galeriją – nuotraukų, vaizdo įrašų administratorius – redaktorius Kūrėjas: Simple Mobile Tools Kaina: Nemokamas

A + galerija

A + galerija yra dar viena iš tų galerijos programų, kurias verta atidžiai stebėti. Tai padeda mums patogiai tvarkyti „Android“ nuotraukas ir vaizdus, ​​apie ką galų gale kalbama, tačiau ji taip pat turi tam tikrų įdomių blyksčių, dėl kurių jis spindi.

Su šia programa galime kurti naujus aplankus, pažymėti mėgstamiausius ir keisti albumų tvarką. Jis taip pat palaiko „Facebook“, „Dropbox“ ir „Amazon Cloud Drive“ bei turi integruotą šiukšliadėžę, taip pat bagažinė privačioms nuotraukoms ir vaizdo įrašams paslėpti. Nemokama programa, kuri palaikoma su skelbimais (nors galime juos pašalinti ir eidami į profesionalią versiją).

Atsisiųsti QR kodo paprastą galeriją – nuotraukų, vaizdo įrašų administratorius – redaktorius Kūrėjas: Simple Mobile Tools Kaina: Nemokamas

Piktūras

Piktures yra viena iš išsamiausių galerijos programų, skirtų „Android“. kuriuos šiuo metu galime rasti. Jis turi tikrai patrauklią sąsają ir leidžia tvarkyti vaizdus naudojant gestų navigaciją. Tai greita, paprasta naudoti ir nemokama, be integruotų skelbimų.

Tai leidžia kurti aplankus, neįtraukti nepageidaujamų aplankų, paslėpti albumus, prisijungti prie debesies saugyklos (Google Drive, One Drive, Dropbox) ir daug kitų įdomių dalykų. Jame taip pat yra integruotas vaizdo grotuvas, vaizdų rengyklė ir galimybė apsaugoti privačius vaizdus prieigos PIN kodu.

Parsisiųsti QR kodą Piktures Kūrėjas: DUINE Kaina: Nemokamas

1 Galerija

Ši programa yra pusiaukelėje tarp tipinės standartinės galerijos programos ir magistralinių programų. Viena vertus, galime matyti nuotraukas, kurias išsaugojome įrenginio atmintyje, ir suskirstyti jas pagal datą arba kaskadą. Tačiau, kita vertus, jis taip pat leidžia paslėpti visas išsaugotas nuotraukas ar vaizdo įrašus, blokuodamas jų peržiūrą ir taip pat šifruoja failą didesniam saugumui vagystės ar įsilaužimo atveju.

Jame taip pat yra nedidelis vaizdo / vaizdo įrašų rengyklė ir tamsioji tema. Tai paprasta, bet tiesa ta, kad tai nėra blogai.

Atsisiųskite QR kodo 1Galerija: nuotraukų galerija ir saugus (šifruotas) Kūrėjas: todayweather.co Kaina: Nemokamas

Susikoncentruokite

Focus Go yra tinkamas pasirinkimas ieškantiems galerijos programa be jokių smulkmenų. Jis turi teisingas ir būtinas funkcijas, kurių galėtume tikėtis vienoje iš šių įrankių, bet ne daugiau (jokių animacijų ar panašių dalykų). Jis sveria vos 1,5 MB, todėl susiduriame su lengva programėle, kaip ir kelios kitos, kuri puikiai atlieka savo funkciją: peržiūrėti ir tvarkyti nuotraukas, kurias išsaugojome mobiliajame telefone. Taškas.

Atsisiųsti QR kodą Focus Go Kūrėjas: Francisco Franco Kaina: Nemokama

F-Stop galerija

„F-Stop“ yra gana veteraniška galerijos programa, kuri ir šiandien išlieka sava. Jis turi gražią sąsają su Material Design tipo dizainu ir geru funkcijų rinkiniu. Jis turi labai galingą paieškos variklį, kuris leidžia mums paieška pagal vaizdo metaduomenisir netgi galime pridėti žymų prie nuotraukų, kad jas būtų lengviau rasti ir tvarkyti.

Jis taip pat gali nuskaityti kiekvienos nuotraukos metaduomenis (EXIF, XMP ir IPTC informaciją) ir turi funkciją, pavadintą „Išmanieji albumai“, kuri sumaniai tvarko albumus. Be viso to, jis taip pat apima GIF atkūrimą, o tai niekada nekenkia.

Atsisiųsti QR kodą F-Stop Gallery Kūrėjas: Seelye Engineering Kaina: Nemokama

Camera Roll Galley

Paprasta galerijos programa, labai tinkanti „Focus Go“. Jei ieškote įrankio, leidžiančio efektyviai peržiūrėti, tvarkyti ir tvarkyti nuotraukas, tai programa, kuri jums tikriausiai patiks. Tačiau jis turi priedą, dėl kurio jis išsiskiria iš kitų panašių programų: apima EXIF ​​redaktorių, su kuriuo galima keisti metaduomenis Iš nuotraukų. Naudokite jį atsargiai ir atsakingai.

Atsisiųsti QR kodo kameros ritinį – galerija Kūrėjas: Lukas Koller Kaina: Nemokamas

Rekomenduojamas įrašas: geriausios programos panoraminėms nuotraukoms daryti „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found