„Spotify“: kaip ištaisyti su ugniasiene susijusią 17 klaidą

„Spotify“. Tai geriausia, kas nutiko mums, muzikos gerbėjams. Gigantiška saugykla, kurioje galime rasti praktiškai viską. Nors programa paprastai nepateikia daug klaidų, kartais ji mus nustebina tokiomis klaidomis, kaip ta, kurią ketiname spręsti šiandien. Ar kompiuteryje, „Mac“ ar telefone įdiegėte „Spotify“ ir negalite prisijungti naudodami klaida 17? Tada skaitykite toliau, nes tai gali jus tikrai sudominti.

17 klaida „Spotify“: ugniasienė (užkarda) gali blokuoti „Spotify“ sprendimą!

Konkreti problema yra tokia: bandote prisijungti prie Spotify, teisingai įvedate vartotojo vardą ir slaptažodį, bet vis tiek negalite jo pasiekti. Tai yra 17 klaida ir, pasak „Spotify“, tai gali būti su klaida bloga ugniasienės konfigūracija. Paprasčiau tariant, jūsų įrenginio užkarda neleidžia pasiekti jūsų paskyros. Pranešimas, kurį matome ekrane, atrodo maždaug taip:

Ar tikrai įmanoma, kad užkarda blokuoja prieigą?

Pirmas dalykas, apie kurį galvojame, kai matome pranešimą, yra tai, kad tai konfigūracijos problema arba konkretus gedimas. Jei pašalinsime programą ir įdiegsime iš naujoTačiau pamatysime, kad minėta klaida 17 vis tiek nedingsta.

Modifikuokite ugniasienę, kad ištaisytumėte Spotify klaidą 17

Jei gauname šią klaidą „Windows 10“ darbalaukyje arba „Mac“., gali būti tikslinga pagalvoti apie ugniasienės modifikavimą. Kita vertus, jei „Spotify“ įveda 17 klaidą mūsų „Android“ ar „iPhone“, tai gali pradėti kvepėti keistai.

Ugniasienė yra ne kas kita, kaip mechanizmas, blokuojantis prieigą prie apribotų ryšių. Tai nėra įprastas dalykas mobiliajame telefone ir, jei nesame jo įdiegę rankomis, greičiausiai net neturime. Taigi kas vyksta? SPOILERIS: dažniausia „Spotify“ klaidos 17 priežastis yra susiję su geografiniais pokyčiais.

Sprendimas: pataisykite savo geografinę vietą „Spotify“.

Jei pakeitėme šalį, o paskyrą sukūrėme kitoje šalyje, tikėtina, kad sulauksime šios nesėkmės. Dėl tam tikrų priežasčių, „Spotify“ netinkamai įrašo vartotojo vietos pasikeitimą ir pateikia šį klaidos pranešimą. Norėdami ją išspręsti, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Naršyklėje prisijunkite prie „Spotify“ žiniatinklio versijos.

  • Eiti į "Profilis -> Paskyra”.

  • Spustelėkite "Redaguoti profilį”.

  • Galiausiai pataisykite lauką "Šalis„Nurodykite šalį, kurioje šiuo metu esate. Spustelėkite "Išsaugoti profilį„Kad pakeitimai įsigaliotų.

Kai tai bus padaryta, „Spotify“ turėtų leisti mums prisijungti be problemų iš „Windows 10“, „Mac“ ar iš mobiliojo telefono. Tai nėra labai dažna nesėkmė, bet mums taip gali nutikti, jei išvykome atostogų ar keliaujame į užsienį.

Jei pakeitę vietą ir toliau gauname laimingą 17 klaidą, patartina ištrinti laikinus failus iš kompiuterio ir iš naujo įdiegti programą.

Sprendimas: patikrinkite tarpinio serverio nustatymus „Spotify“.

Pagal numatytuosius nustatymus „Spotify“ automatiškai aptinka tarpinį serverį, kurį mūsų kompiuteris naudoja prisijungdamas prie interneto. Paprastai tai paprastai nepavyksta, bet jei ir toliau kyla problemų, patartina atlikti paskutinį testą, nustatant konfigūraciją ranka.

  • Kai gaunate 17 klaidą, spustelėkite "Tarpinio serverio nustatymai”.
  • Pakeiskite automatinį aptikimą ir pasirinkite „Kojinės 4“. Pagrindinis serveris paprastai yra 127.0.0.1, o tarpinis serveris - 8080.
  • Spustelėkite "Atnaujinti tarpinį serverį"Kad išsaugotumėte pakeitimus.

Šiuos 2 sprendimus gavau naršęs įvairiuose forumuose ir patikrinęs jų veiksmingumą, atmetęs kitas tariamas alternatyvas, kurios problemos neišsprendė. Jei išbandėte abu ir nė vienas jums nepadėjo, nedvejodami palikite žinutę komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found