Kaip įdiegti „Fortnite“ sistemoje „Android“ (oficialios beta versijos APK) – „The Happy Android“.

Epic Games pasirodė vos prieš porą savaičių Android mobilioji Fortnite versija, sėkmingas „Battle Royale“, kuris su PUBG leidimu užkabino daugiau nei pusę pasaulio. Tačiau ne vienas būtų didžiulis nusivylimas, nes paleidimas įvyko su gudrybe po ranka: iš pradžių jis bus prieinamas tik „Samsung Galaxy“ prekės ženklo mobiliesiems telefonams.

Laimei, išskirtinumo laikotarpis baigėsi. Dabar žaidimas yra atviros beta versijos fazėje, plečiantis įrenginių, kuriuose galima įdiegti „Fortnite“ („Xiaomi“, „Pixel“, „Asus“ ir kt.), skaičius.

Kaip įdiegti „Fortnite“ beta versiją „Android“, paaiškinta žingsnis po žingsnio

Blogai yra tai, kad viskas nėra taip paprasta: yra laukiančiųjų sąrašas. Tai reiškia, kad pirmiausia turime užsiregistruoti beta versijoje, o tada pamatysime. Be to, žaidimą platina pats kūrėjas, o tai reiškia, kad taip nėra yra „Google Play“.. „Epic Games“ teigimu, visa tai tam, kad „Google Play“ neimtų 30% komisinių už visus žaidime įsigytus pirkinius. Oho!

Tai reiškia, kad jei norime turėti gerų Fortnite žaidimų iš savo Android mobiliojo telefono, turime atlikti šiuos veiksmus, kad tai pasiektume.

1 # Venkite „Google Play“ parduotuvės

Pirmas ir svarbiausias dalykas yra tai, kad pamirštame „Google Play“ parduotuvę. Epic Games tai jau pakankamai aiškiai pasakė platins žaidimą tik per savo svetainę. Todėl jei matome APK ar diegimo nuorodas socialiniuose tinkluose (Twitter, Facebook) ar tokiose svetainėse kaip Reddit, geriausia jas praleisti. Labiausiai tikėtina, kad blogiausiu atveju atveriame duris maloniam virusui ar kenkėjiškam programavimui.

Bet kuri programa, kurią matome „Google Play“ kaip originalų žaidimą, neabejojame, kad ji neišvengiamai taip pat yra netikra.

2 # Patikrinkite savo mobiliojo telefono suderinamumą

Kaip minėjome pradžioje, ne visi Android telefonai gali patekti į Fortnite beta versiją. Kaip kūrėjas paaiškina savo svetainėje, tai yra oficialiai suderinami terminalai:

 • Samsung Galaxy: S7 / S7 Edge, S8 / S8 +, S9 / S9 +, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4
 • „Google“: „Pixel“ / „Pixel XL“, „Pixel 2“ / „Pixel 2 XL“.
 • Asus: ROG Phone, Zenfone 4 Pro, 5Z, V
 • Esminis: PH-1
 • Huawei: Honor 10, Honor Play, Mate 10 / Pro, Mate RS, Nova 3, P20 / Pro, V10
 • LG: G5, G6, G7 ThinQ, V20, V30 / V30+
 • Nokia: 8
 • „OnePlus“: 5 / 5T, 6
 • Razer: Telefonas
 • „Xiaomi“: „Blackshark“, „Mi 5 / 5S / 5S Plus“, „6/6 Plus“, „Mi 8/8 Explorer / 8SE“, „Mi Mix“, „Mi Mix 2“, „Mi Mix 2S“, „Mi Note 2“
 • ZTE: Axon 7 / 7s, Axon M, Nubia / Z17 / Z17s, Nubia Z11

Nors jie šiuo metu nesuderinami, bendrovė taip pat stengiasi įtraukti šiuos trumpalaikius modelius į šį sąrašą:

 • HTC: 10, U Ultra, U11 / U11 +, U12 +
 • „Lenovo“: „Moto Z / Z Droid“, „Moto Z2 Force“.
 • Sony: Xperia: XZ / XZs, XZ1, XZ2

Bet kokiu atveju, jei sąraše nematysime savo telefono, neišsigąskime. Iš Epic jie mums sako, kad žaidimas taip pat gali būti suderinamas, jei atitinkame šias specifikacijas:

 • OS: Android 64 bitų, 5.0 arba naujesnė versija
 • RAM: 3 GB ar daugiau
 • GPU: Adreno 530 arba geresnis, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 arba geresnis

Daugiau informacijos apie tai galime gauti „Fortnite for Android“ DUK skiltyje „Epic Games“ svetainėje.

3 # Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo

Jei turime suderinamą „Samsung“ mobilųjį telefoną, galime įdiegti „Fortnite“ iš Korėjos įmonės programų parduotuvės. Likusiems „Android“ naudotojams lieka vienintelė galimybė – prisijungti prie laukiančiųjų sąrašo iš „Epic Games“ svetainės, ir laukite, kol gausite mūsų kvietimą.

Žaidimas pasiekiamas tik „Epic Games“ svetainėje.

Čia svarbu teisingai užpildyti registracijos formą, nes sistema leidžia sinchronizuoti eigą ir pirkimus kuriuos anksčiau sukūrėme savo PS4, Xbox, asmeniniame kompiuteryje ir kt.

Todėl, jei turime suderinamą „Epic“ paskyrą („Epic“ vartotojas kompiuteryje, „PSN“ paskyra arba „Xbox Live“), nepamirškime jos tinkamai užregistruoti programoje.

4 # Palaukite, kol gausite kvietimą

Tai dalis, kurioje reikia palaukti. Iš Epic jie nurodo, kad jie „kviečia pagal grupes“ ir kad būsime „informuojami el. paštu, kai bus pakvietimas“. Įmonės žodžiais tariant, tai procesas, kuris neturėtų trukti per ilgai, apsiribojant kelias dienas laukti.

Atsižvelgiant į tai, kad „Fortnite“ versija, skirta „iOS“, prieš oficialiai išleidžiant buvo porą savaičių beta versijoje, „Android“ atvejis neturėtų labai skirtis. Tai reikštų, kad, nebent įvyktų netikėta nelaimė, rugsėjo mėnesį galėtume turėti visiems prieinamą oficialią versiją.

5 # Atsisiųskite diegimo programą ir žaidimą

Dėl šio neįprasto platinimo modelio diegimo procesas apima 2 programų įdiegimą, kad galėtumėte mėgautis žaidimu.

 • Pirmiausia turėsime atsisiųsti „Fortnite Installer“. Tai oficialus APK failas, kuris įdiegia žaidimą įrenginyje.
 • Norėdami jį įdiegti, atminkite, kad turėsime APK diegimas įgalintas (nežinomos kilmės šaltiniai) „Android“. Paprastai šis nustatymas yra mobiliojo telefono saugos nustatymuose.
 • Įdiegę diegimo programą – atleidimas vertas – telefone bus atlikti keli atsisiuntimai. Baigę galime prisijungti ir pradėti žaisti „Fortnite“.

Galiausiai pakomentuokite, kad „Epic Games“ rekomenduoja neištrinti „Fortnite“ diegimo programos, nes ji bus atsakinga už visų ateityje įdiegtų pataisų ir naujinimų paleidimą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės