Kaip įsitvirtinti „Android“ bet kuriame mobiliajame įrenginyje Kaip tai girdi!

Jei esate vienas iš tų, kurie visada stengiasi išnaudoti visas savo mobiliojo telefono galimybes, tikrai esate girdėję apie root leidimus „Android“ arba „Android“ įsišaknijimą. Bet ką tiksliai reiškia šaknis ir kokias pasekmes ji gali turėti? Šiandienos įraše pamatysime kaip išjungti bet kurį „Android“ telefoną naudojant paprastą procesą. Bet pirmiausia pažiūrėkime, ką reiškia įsišaknijimas ...

Kas yra root arba root mobilusis?

Prieš kurį laiką, kai „Android“ gyvavo pirmaisiais metais, daugelis šių telefonų, veikusių po jos skėčiu, nesugebėjo parodyti viso savo potencialo. Programos buvo lėtos, labai sunkios arba sunaudojo per daug išteklių, o problemos sprendimas buvo šaknis.

Kai įgalinate mobilųjį telefoną, turite gauti administratoriaus leidimus, kurios suteikia visišką prieigą prie visų telefono operacinės sistemos failų, galinčių daryti tai, ko kitaip negalite dėl teisių trūkumo. Turėdami administratoriaus leidimus galite pakeisti viską.

„Android“ yra pagrįsta „Linux“ ir naudoja savo leidimų sistemą failams ir aplankams, kad veiktų. Root yra ne kas kita, kaip supervartotojo vardas "jos"Iš Linux. Kai suaktyvinate root, jūs tiesiog atkuriate tam tikro tipo teises, kurios anksčiau buvo pašalintos iš jūsų sistemos.

Ar patartina root Android?

Aiškiausias atsakymas yra "Žinoma! Padėkite man ketvirtadalį ir pusę šaknies!“. Tačiau prieš pereidami į atvirą administratoriaus leidimų lauką turime labai rimtai pagalvoti, ką tai reiškia.

Turėti root teises yra puiku ir mes galime pašalinti visas tas nereikalingas programas, kurias gamintojas įdėjo į mūsų sistemą ir kurių iki šiol negalėjome pašalinti. Taip pat galime įdiegti programas, kurios išnaudoja visas mūsų aparatinės įrangos galimybes, ir galime išnaudoti daugiau telefono galimybių.

Bet jūs taip pat turite atsižvelgti į minusus. Daugelyje įmonių Jei išjungsite savo mobilųjį telefoną, prarasite garantiją. Be to, reikia turėti omenyje, kad atidarome duris, kurios buvo aiškiai uždarytos. Jei nesame atsargūs, savo išmanųjį telefoną galime paversti plyta.

¿Taigi verta įsišaknyti Android? Manau, kad taip, bet tik tuo atveju, jei mums tai labai aišku.

Programos root Android

Yra daug programų, leidžiančių root „Android“. Atsižvelgiant į jūsų išmaniojo telefono markę ir modelį, kai kurios šakninės programos veiks jūsų įrenginyje, o kitos ne. Tik reikia rasti raktą, kuris atidaro jūsų duris.

Laimei, yra programa, vadinama Kingo šaknis kuris yra nepaprastai efektyvus praktiškai su bet kokiu įrenginiu.

Turite būti atsargūs, nes šakninės programos yra kenkėjiškų programų ir virusų židinys, o jei naudojate netinkamą programą, galite patekti į virusą, pavyzdžiui, pušies vainiką.

Laimei, Kingo Root yra programa, kuria galime pasitikėti XDA kūrėjai gerai apie tai atsiskaityti. Norėdami įsitikinti, prieš atlikdamas šią pamoką, aš taip pat įsišaknijau savo telefone su Kingo Root ir neturėjau jokių problemų, todėl galime patvirtinti, kad Kingo Root yra programa, kuri daro tai, ką žada. Ne daugiau ne maziau. Tada pereikime prie to!

Norėdami įsišaknyti „Android“ įrenginį, turime 2 gerai skirtingas parinktis:

  • Per programą, jungiančią mobilųjį telefoną prie kompiuterio.
  • Per programėlę mobiliajame telefone.

Toliau paaiškinsiu 2 metodus, bet rekomenduočiau, kai tik įmanoma, tai padaryti per asmeninį kompiuterį. Tarkime, kad įrenginio įsišaknijimas iš programėlės prilygsta paciento operacijai be anestezijos... jūs suprantate.

Paleiskite Android iš kompiuterio

Norėdami išjungti savo Android telefoną iš kompiuterio, procesą padalinsime į 2 dalis: veiksmus, kuriuos reikia atlikti įrenginyje, ir tuos, kuriuos reikia atlikti iš kompiuterio.

Veiksmai, kurių reikia imtis „Android“ įrenginyje

Eikite į telefono nustatymus "Nustatymai -> Kūrėjo parinktys"Ir suaktyvina"USB derinimas“. Jei jūsų „Android“ versijoje nėra „Gamintojo nustatymai"Eiti į"Apie įrenginį"Ir spustelėkite nuo 5 iki 7 kartų"Konstrukcijos numeris“. Pamatysite, kaip dabar rodomos kūrėjo parinktys, ir galėsite įjungti USB derinimą.

Veiksmai, kuriuos reikia atlikti kompiuteryje

Atsisiųskite ir įdiekite „Kingo Root“ programą, skirtą „Windows“. Galite atsisiųsti iš ČIA. Būkite atsargūs jį diegdami, nes proceso metu būsite pakviesti į savo kompiuterį įdiegti kitas trečiųjų šalių programas (ByteFence ir naršyklė Chromas). Kai pasirodys šis pranešimas, spustelėkite "Ignoruoti”.

Iš čia procesas yra labai paprastas. Įdiegę Kingo Root paleiskite jį ir prijunkite savo Android išmanųjį telefoną prie kompiuterio per USB. Kai programa aptiks įrenginį, turėsime spustelėti mygtuką "ŠAKNYS”.

Dabar Kingo Root pradės įsišaknijimo procesą. Procesas gali užtrukti apie 5 minutes, o telefonas gali kelis kartus automatiškai persikrauti.

Kai „Android“ įrenginys bus įsišaknijęs, ekrane pamatysite šį pranešimą: „ŠAKNŲ SĖKMĖ“. Tikslas pasiektas.

Iš čia galite naudoti panašią programą Šaknų tikrintuvas patvirtinti, kad administratoriaus leidimai iš tikrųjų buvo suteikti teisingai.

Atsisiųskite QR kodo šaknų tikrintuvą Kūrėjas: joeykrim Kaina: Nemokama

Paleiskite „Android“ tiesiai iš savo mobiliojo telefono

Kaip jau minėjau prieš akimirką, telefono įsišaknijimas naudojant programėlę savo mobiliajame telefone yra tarsi karštas veikimas, o jei to galima išvengti, daug geriau. Tačiau ne visi turi kompiuterį, iš kurio galėtų atlikti įsišaknijimo procesą.

Jei tai jūsų atvejis, galite lengvai tai padaryti naudodami „Kingo Root“ programos versiją:

  • Įgalinkite USB derinimą telefono nustatymuose. Eiti į "Nustatymai -> Kūrėjo parinktys"Ir suaktyvina"USB derinimas“. Jei jūsų „Android“ versijoje nėra „Gamintojo nustatymai„Įjungta eiti į“Apie įrenginį"Ir spustelėkite nuo 5 iki 7 kartų"Konstrukcijos numeris“. Pamatysite kaip dabar, jei pasirodys kūrėjo parinktys ir galėsite įjungti USB derinimą.
  • Įgalinti nežinomų programų diegimą iš "Nustatymai -> Sauga -> Nežinomi šaltiniai “.
  • Įkelti puslapį //www.kingoapp.com/ ir atsisiųskite Kingo Root Android versiją. Failas su plėtiniu ".APK„Turite paleisti ir įdiegti savo įrenginyje.
  • Įdiegę Kingo Root atidarykite jį. Prieš pradėdami šakninį procesą, įsitikinkite, kad turite interneto ryšį ir bent 20% akumuliatoriaus energijos.
  • Norėdami išjungti įrenginį, tereikia spustelėti "Pabandyk tai"Ir tada spustelėkite didelę Android piktogramą, kurią pamatysite ekrane.

Galiausiai galite patikrinti, ar įrenginys buvo tinkamai įsišaknijęs naudojant programą, pvz., "Šaknų tikrintuvas”.

Atsisiųskite QR kodo šaknų tikrintuvą Kūrėjas: joeykrim Kaina: Nemokama

Jei abejojate, čia yra aiškinamasis vaizdo įrašas su visais veiksmais, kuriuos reikia atlikti norint įsitvirtinti „Android“ tiesiai iš savo mobiliojo telefono:

Jūsų įrenginys neveikia su Kingo Root?

Norėdami atlikti šakninį procesą, „Kingo Root“ debesyje ieško geriausio būdo įsišaknyti jūsų telefone, tačiau gali būti, kad programa nepalaiko arba negali įsišaknyti jūsų „Android“ telefono. Tokiu atveju turėtumėte ieškoti programos, kuri gali aiškiai išnaikinti jūsų įrenginį.

Norėčiau, kad šis įrašas padėtų daugeliui žmonių, todėl jei negalite įsišaknyti savo Android telefono naudodami Kingo Root, palikite žinutę komentarų laukelyje ir mielai atnaujinsiu įrašą su užklausomis, kurios ateina iš žiniatinklio skaitytojų. .

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės