10 roko grojaraščių, skirtų „Spotify“: tai tik rokenrolas! - Laimingas Android

„Spotify“. yra taikymas muzikos transliacija par excellence. Jei jums patinka muzika, kad ir kokį žanrą dievintumėte laisvalaikiu, tikrai turite „Spotify“ įdiegę savo išmaniajame telefone, nešiojamajame ar staliniame kompiuteryje (O jei ne, tikrai kada nors susigundėte, ką Taip?). Net ir nemokamoje versijoje programa siūlo milijonai galimybių tarp daugybės grojaraščiai, atlikėjų radijo imtuvai, savaitės atradimai, jūsų kasdienis rinkinys ir daug kitų dalykų kad palikau mane rašalinėje.

Kai kurie geriausių roko grojaraščiai „Spotify“.

Roko mėgėjai „Spotify“ turi neįtikėtiną katalogą. Yra visos svarbios grupės. Šiandien galime net klausytis Metallica, grupė, kuri ilgus metus kategoriškai atsisakė patekti į „Spotify“ ir galiausiai pasidavė savo žavesiui.

Tai yra keletas iš Įdomiausi „Spotify“ roko grojaraščiai pagal Laimingas Android. Prie kiekvieno grojaraščio rasite nuorodą, kad pamatytumėte visą grojaraščio turinį ir įtrauktumėte jį į savo kolekciją.

Roko klasika

Pirmąjį dainų sąrašą sudaro klasikinio žanro repertuaras. Nuo rudas cukrusRiedantys akmenys, eina pro šalį Bowie, AC DC, PSO, Van Morrisonas, Kinksai, Aerosmith, Led Zeppelin, Durys Jimas Morrisonas ir daugelis kitų atlikėjų sudaro šį 120 dainų sąrašą, kurį parengė pati „Spotify“ grupė tiems, kurie trokšta šlovingiausios roko eros per visą savo istoriją. Didžiąją sąrašo dalį sudaro kūriniai nuo septintojo dešimtmečio iki devintojo dešimtmečio pabaigos. Grynas auksas.

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

Roko žaidimai

Beveik 12 valandų gitaros roko, kuris puikiai atrodo kaip foninė muzika, kai žaidžiame keletą žaidimų konsolėje (geriausia veiksmo žaidimai). Kaip klausytis AmžinaiFoo kovotojai kol įvykdote bet kurią iš paskutiniųjų misijų"Neatrastas"? Čia daugiausia rasime 90-ųjų pabaigos ir 2000-ųjų grupių. Grupėms patinka „Green Day“, „Incubus“, „Red Hot Chili Peppers“, „Weezer“, „Blink-182“, „Pūko sistema“, „Nirvana“, AFI, „Para Roach“, palikuonys Ir ilgas ir kt.

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

Rokas ispanų kalba

Grojaraštis, sudarytas iš kai kurių puikių roko ikonų Servanteso kalba. Tai nėra labai platus sąrašas (tik 50 dainų), tačiau jame yra daug klasikos iš tokių grupių kaip „Héroes del Silencio“, „Soda Stereo“, „Café Tacvba“, „Los Rodriguez“, „Los Fabulosos Cadillacs“, „Babasónicos“ ir dar. Galbūt jį galima kaltinti dėl to, kad kai kurios dainos yra artimesnės popsui, o ne rokui ir kai kurių kitų nebuvimų, kurių neturėtų trūkti geriausių ispanų roko sąraše (Piratai arba Senoji Morla). Bet kokiu atveju gitaros ir geros dainos garantuotos.

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

Rober | pagal salatunk

Tai (geriausias) grojaraštis, kuris skambėjo prieš keletą metų gana sėkmingoje Baskų krašto koncertų salėje Sala Tunk. Dainų pasirinkimas didžiulis: beveik 700 dainų ir daugiau nei 35 valandos nenutrūkstamos muzikos. Eklektiškas sąrašas su grupelėmis, kurios vargu ar būtų išgirstos didžiosiose nacionalinėse radijo stotyse. „Buzzcocks“, „Misfits“, „Dead Kennedys“, „The Vibrators“, „Fugazi“, „The Hellacopters“ bet ir klasika kaip Paplūdimio berniukai arba Broliai Everly.

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

Pasukite tai

Šis grojaraštis sudarytas iš naujausių šio momento roko grupių dainų. Eklektiškas sąrašas, tinkantis tiek grupėms, tiek Radiohead, prisijaukinti Impalą arba Sutrikęs. Čia rasime dainas iš naujausių albumų Metallica, Devynių colių nagai arba Kings Of Leon.

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

Pakelk mane!

Pakelk mane! tai gyvų ir vitaminizuotų temų rinkinys, turintis teigiamą dvasią kaip bendrą vardiklį. Čia rasime epines ir karštas melodijas iš tokių grupių kaip Jimmy Eat World, Rage Against The Machine, The Black Keys, Guns N' Roses arba žalia diena. Daug pankroko ir amerikietiško roko, daugiausia nuo 2000-ųjų pradžios.

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

PopXeSupreme

Puikus dalykas turint svetainę yra tai, kad galite daryti tokius dalykus. Taip, šis grojaraštis turi 0 sekėjų, bet tai yra „Android“ grojaraštis. 5 valandos muzikos su tokiomis grupėmis kaip Blur, Oasis, Pixies, Muse, Richard Cheese, My Morning Jacket arba Diao valdiklis. Indie pop-rokas su daugybe gitarų ir beveik tobulų melodijų, skirtų garsiai niūniuoti ar dainuoti.

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

90-ųjų alternatyvus rokas

Nepakeičiamas grojaraštis tiems, kurie išgyveno komercinį 90-ųjų gitaros spindesį. 92 itin mitinės dainos, kurių galėjome klausytis bet kuriuo paros metu, kai MTV grojo tik vaizdo klipus ir tiesioginius koncertus. Kokie laikai! „Foo Fighters“, „Pearl Jam“, „Nirvana“, „Korn“, „The Breeders“, „Šiukšlės“ ir Džeinės priklausomybė be kitų, yra šio sąrašo dalis.

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

Metalo / Roko perdarymas-Cover-Tribute

Šiame grojaraštyje randame labai įdomų žinomų dainų, atliekamų geriausių roko ir metalo grupių, koverių ir versijų pasirinkimą. Ar tuDieve, saugok karalienę paliestas Motorhead? ¿Oi, aš vėl tai padariau Britney Spears rankose Boddom vaikai? ¿Žinutė butelyje išeina iš gitarų Mašinos galvutė? Aš perku!

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

Rockabilly manija

Klasikinių dainų iš Rockabilly žanro pasirinkimas. Tai nėra labai platus sąrašas (68 dainos), tačiau jame pilna klasikos. Čia rasite temas Chuckas Berry, Beglobės katės, Jerry Lee Lewisas, Elvis, Little Richard arba Lee Rokeris.

+ Atidarykite grojaraštį „Spotify“.

Ką manote apie šį „Spotify“ grojaraščių pasirinkimą? Nedvejodami palikite savo mėgstamus grojaraščius, grupes ar radijas komentarų srityje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės