10 geriausių „Android“ skirtų VPN programų (2020 m.) – laimingas „Android“.

Kadangi paslaugų, platformų ir programų, kurios seka mūsų veiklą internete, daugėja, vis daugiau žmonių svarsto galimybę naudotis VPN. Šių tipų įrankių dėka galime užmaskuoti savo IP, padidinti privatumą tinkle ir apeiti apribojimus dėl regioninio tam tikro turinio ir tinklalapių blokavimo.

Geriausios VPN programos, skirtos „Android“ įrenginiams 2020 m

Kokios yra geriausios VPN programos, prieinamos „Android“? Pirmiausia reikia nepamiršti, kad jei norime visapusiškos ir kokybiškos paslaugos, turėtume rinktis mokamus prenumeratos sprendimus, nors yra ir pusiau nemokamų pasiūlymų, kurie taip pat nėra labai blogi.

„ExpressVPN“.

„ExpressVPN“ yra aukščiausios kokybės VPN paslauga didžiausias turimų šalių skaičius (94). Tai platforma, kuri buvo pripažinta dėl puikaus klientų aptarnavimo ir turi viską, ko galime tikėtis iš kokybiško VPN: neribotą pralaidumą, greitus ryšius, daugiau nei 3000 serverių, pasklidusių visame pasaulyje, ir galingą šifravimą.

Kaip įdomią informaciją verta paminėti, kad ExpressVPN taip pat siūlo galimybę jį įdiegti maršrutizatoriuje ir taip apsaugoti „vienu ypu“ visus prie jo prijungtus įrenginius. Tai leidžia vienu metu prisijungti iki 10, o „Android“ skirta programa, nors ir paprasta naudoti, turi daugybę nustatymų. Žinoma, už kokybę mokama, ir šiuo atveju susiduriame su brangiausia paslauga sąraše. | Kaina: 6,67 USD / mėn

Atsisiųskite QR kodą „ExpressVPN“ – 1 VPN – saugus, greitas ir privatus Kūrėjas: „ExpressVPN“ Kaina: Nemokamas

IPVanish

IPVanish šiuo metu yra Išsamiausia VPN paslauga kurias galime rasti „Android“ įrenginiams. Jis siūlo galingą šifravimą (AES 256 bitų), neribotą pralaidumą ir daugiau nei 40 000 IP, paskirstytų daugiau nei 1 300 serverių daugiau nei 75 skirtingose ​​​​vietose.

Jei ketiname naudoti daugiau nei vieną įrenginį, susiduriame su puikia alternatyva, nes jis taip pat leidžia vienu metu prisijungti iki 10. Iš neigiamos pusės reikia paminėti, kad jie labai griežtai laikosi naudojimosi taisyklių, todėl jei bandysime prisijungti prie daugiau nei 10 įrenginių vienu metu neatnaujinę prenumeratos į aukštesnį planą, jie gali atšaukti mūsų paskyrą be išankstinis pranešimas. | Kaina: 6,49 USD per mėnesį (vienerių metų planas)

Atsisiųskite QR kodą IPVanish VPN: greičiausias VPN kūrėjas: Mudhook Marketing, Inc Kaina: Nemokamas

Tunelis lokys

Jei tai pirmas kartas, kai ketiname naudoti VPN ir kyla abejonių, „TunnelBear“ gali būti geras pasirinkimas prieš pradedant leisti pinigus už mokamą prenumeratą. Paraiška leidžia mums užsiregistruoti naudojant nemokamą paskyrą Su kuria galime naršyti ir atsisiųsti daugiausiai 500 MB, nors galime gauti papildomą 1 GB, jei rekomenduosime programą savo socialiniuose tinkluose.

„TunnelBear“ dizainas yra labai malonus ir paprastas naudoti, taip pat išbaigtas. Jis turi serverius 23 šalyse su AES 256 bitų šifravimu ir galimybe vienu metu prijungti iki 5 įrenginių. Jo didelis trūkumas yra tas, kad jis nepalaiko torrentų. | Kaina: Nemokama (500 MB) arba 4,99 USD per mėnesį (neribota)

Atsisiųskite QR kodą TunnelBear VPN Kūrėjas: TunnelBear, LLC Kaina: Nemokamas

Hotspot Shield

Puiki „Hotspot Shield“ savybė yra ta, kad ji turi freemium versija su ryšiu su JAV, kuris gali būti naudingas, jei norime matyti JAV turinį be geografinių apribojimų. Nemokama versija, kuri palaikoma įtraukiant skelbimus.

Kita vertus, programėlė siūlo daugybę paslaugų, tokių kaip karinio lygio šifravimas ir galimybė sukonfigūruoti VPN, kad jis įsijungtų automatiškai, kai atidarome naršyklę arba prisijungiame prie interneto. Pro versija pašalina skelbimus ir prideda 20 virtualių vietų. | Kaina: Nemokamai su reklama arba 7,99 € / mėn

Atsisiųskite QR kodo „Hotspot Shield“ nemokamą VPN tarpinį serverį ir saugų VPN Kūrėjas: AnchorFree GmbH Kaina: Nemokamas

NordVPN

NordVPN yra tinkamas sprendimas ieškantiems aukščiausio lygio šifravimas. Bendrovė veikia iš Panamos, o tai reiškia, kad ji neturi teisinės pareigos fiksuoti savo vartotojų veiklą. Be to, jis turi dvigubą šifravimą: prieš siunčiant duomenis į internetą, jie užšifruojami viename serveryje, o vėliau vėl užšifruojami antrame serveryje, todėl praktiškai neiššifruojami.

Ši puiki dorybė taip pat yra jos trūkumas, o tai reiškia, kad šis dvigubas šifravimas reiškia, kad ryšys nėra toks greitas kaip kitose panašiose paslaugose. Tai kaina, kurią reikia mokėti už apsaugą, gerokai viršijančią vidutinę. „NordVPN“ siūlo daugiau nei 1000 serverių, esančių 57 šalyse. | Kaina: 6,22 € / mėn (metinis planas)

Atsisiųskite QR kodą NordVPN – greitas ir saugus VPN Kūrėjas: NordVPN programos Kaina: Nemokamas

Privačios interneto prieigos VPN

Privačios interneto prieigos VPN pasiūlymai viena pigiausių aukščiausios kokybės VPN paslaugų iš turgaus, apie 30 eurų per metus. Už šią kainą turime tikrai paprastą naudoti programėlę ir daugiau nei 3000 serverių, esančių 30 skirtingų šalių.

Neabejotinai yra išsamesnių VPN su daugiau funkcijų, tačiau faktas yra tas, kad jis neįrašo mūsų internetinės veiklos žurnalų (tai nėra blogai), siūlo neribotą pralaidumą, jis yra suderinamas su „Android“, pvz., „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“. , O dėl kainos negalime sakyti, kad kainos ir kokybės santykis yra vidutiniškas, toli gražu ne. Geras VPN: paprastas, bet nebrangus. | Kaina: 3,33 USD per mėnesį (metinis planas)

Atsisiųskite QR kodo VPN iš privačios interneto prieigos kūrėjo: Privati ​​​​interneto prieiga Kaina: Nemokama

Windscribe

„Windscribe“ turi apie 534 serverių tinklą 110 miestų 60 šalių. Tai, kuo įmonė didžiuojasi, nes kai kurie VPN dažnai apgaudinėja savo serverius suklastotais IP ir WHOIS adresais. Šia prasme „Windscribe“ didžiuojasi turėdama fizinius serverius.

Tai gana universali VPN paslauga. Turi AES 256 bitų šifravimą ir 4 096 bitų RSA raktą ir nemokamas planas, suteikiantis prieigą prie 10 skirtingų vietų: Jungtinės Valstijos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Honkongas, Prancūzija, Vokietija, Olandija, Šveicarija, Norvegija ir Rumunija. | Kaina: nuo 4,08 USD per mėnesį

Atsisiųskite QR kodą Windscribe VPN Kūrėjas: Windscribe Kaina: Nemokama

Susijęs įrašas: Kaip nemokamai gauti 50 GB „Windscribe for Life“.

Cloudflare WARP

Pirmas dalykas, kurį reikia paaiškinti dėl WARP, yra tai, kad jis nėra skirtas paslėpti mūsų IP. Užuot priemonė, palengvinanti prieigą prie turinio naudojant regioninį blokavimą, WARP pristato save kaip „VPN žmonėms, kurie nežino, ką reiškia VPN“ (pažodžiui tai yra jo šūkis), o jo tikslas yra apsaugoti mūsų privatumą ir saugumą nuo laikas prisijungti prie interneto.

WARP užšifruoja mūsų teikiamus duomenis ir DNS užklausas taip, kad mūsų operatorius negalėtų žinoti, ką mes darome. Programa yra 100% nemokama ir neribota, tačiau yra ir mokėjimo paslauga WARP +, kuri siūlo didesnį greitį ir didesnį duomenų šifravimą už 3,99 euro per mėnesį.

Atsisiųsti QR kodą 1.1.1.1: Greitesnis ir saugesnis internetas Kūrėjas: Cloudflare, Inc. Kaina: Nemokamas

Daugiau informacijos: WARP, nemokamas neribotas „Cloudflare“ VPN, skirtas „Android“.

„Opera“ integruotas VPN

Jei vienintelis dalykas, kuris mus domina, yra apsaugoti savo privatumą naršant, bet nenorime diegti papildomų programų Kaip ir WARP atveju, turime žinoti, kad pačioje „Android“ skirtoje „Opera“ naršyklėje yra integruota VPN paslauga.

Negalėsime pasirinkti, prie kurios šalies jungtis (galime pasirinkti tik tarp Europos, Azijos ar Amerikos), taip pat negalėsime konfigūruoti tipinių bet kurios VPN programėlės savybių, tačiau jos naudai reikia pasakyti, kad tai daro visai nesulėtina navigacijos ir kuria labai paprasta naudotis. | Kaina: Nemokama

Atsisiųskite QR kodo „Opera“ naršyklę su nemokamu VPN Kūrėjas: „Opera“ Kaina: Nemokama

Galbūt jus domina: Kaip sukonfigūruoti nemokamą „Opera“ VPN „Android“.

Šis naršymo režimas neleidžia daryti ekrano kopijų, todėl turėjau padaryti keletą nuotraukų ...

Pagreitinti

Kaip rodo pavadinimas, „Speedify“ yra VPN, kurio tikslas - užtikrinti greitą ryšį, išlaikant aukštą duomenų šifravimo laipsnį. Jis turi nemokamą ir mokamą planą: abiejuose turime prieigą prie tokio paties skaičiaus serverių, tačiau „freemium“ plane pirmąjį mėnesį turėsime ribotą 5 GB pralaidumą (likusį mėnesį 1 GB nemokamai).

Ji tikrai nesiūlo tiek daug pralaidumo kaip kitos pusiau nemokamos paslaugos, tačiau ją papildo puikus neperšaunamas greitis, kurį siūlo naršant. | Kaina: Nemokama (5 GB) arba 5,99 USD per mėnesį (metinė prenumerata)

Atsisiųskite QR kodą Speedify – greitas ir patikimas VPN Kūrėjas: Connectify Inc. Kaina: Nemokama

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės