Teclast Tbook 10 S apžvalgoje, planšetinis kompiuteris su Windows + Android ir 4GB RAM

Kalbant apie „2 viename“ planšetinius kompiuterius, „Teclast“ yra vienas iš 3 didžiausių kartu su CHUWI ir CUBE bazinėje ir aukščiausios kokybės vidutinės klasės iš Azijos. Ten taip pat turime „Xiaomi“ su savo „MiPad“, puikų įrenginį, tačiau jis nėra nei 2 viename – jo negalima prijungti prie klaviatūros – ir tarp funkcijų nėra „Dual Boot“ („Windows“ + „Android“). Jei ieškome tokio tipo universalumo, tuomet turime pažvelgti į kitų tipų planšetes, pvz Teclast Tbook 10 S.

„Teclast Tbook 10 S“ – nebrangus „du viename“ planšetinis kompiuteris su „Windows 10“ ir „Android“

Šiandienos apžvalgoje analizuojame Teclast Tbook 10 S, planšetinis kompiuteris „du viename“ su „Dual Boot“ sistema ir daugiau nei patenkinama aparatine įranga, skirta įrenginiui, kurio kaina vos viršija 150 USD arba kiek daugiau nei 130 eurų.

Ekranas ir išdėstymas

„Tbook 10 S“ turi 10,1 colio IPS jutiklinį ekraną su 1920x1200p raiška (WUXGA), kažkas pranašesnis už klasikinį „Full HD“. Planšetė taip pat pasižymi elegantišku metaliniu dizainu su šampano aukso aliuminio korpusu, kurį prie pagrindo pridėjus klaviatūrą galime paversti patogiu užrašų knygele. Jo matmenys yra 24,65 x 16,59 x 0,80 cm, o svoris - 574 g. Apskritai, mes susiduriame su 2 in 1 su tikrai patenkinamu aukščiausios kokybės prisilietimu vaizdinėje dalyje.

Galia ir našumas

Jei pasigilinsime į „Teclast Tbook 10 S“, atrasime aparatinę įrangą, kuri aprūpina „Intel Cherry Trail x5-Z8350“ keturių branduolių 1,44 GHz, „Intel HD Graphic“ (Gen8), 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties plečiama per SD kortelę.

Be jokios abejonės, vienas iš šios planšetinio kompiuterio privalumų yra dviguba sistema, kuri gali skirtis Windows 10 ir Android 5.1, priklausomai nuo to, ar norime jį naudoti kaip planšetinį kompiuterį, ar kaip nešiojamąjį kompiuterį. Šia prasme turėsime programų ir darbo aplinkos įvairovę, kurios niekada nepasiektume naudodami įrenginį su viena operacine sistema.

Dirbant su Windows 10 visada patartina turėti bent 4GB RAM, kad būtų galima sklandžiai išnaudoti reikliausias Microsoft sistemos programas. Todėl matome, kad šis Tbook pristatomas kaip įrenginys, galintis efektyviai valdyti abi sistemas.

Kitas svarbus veiksnys yra tai palaiko aktyvų rašiklį, geriausias skaitmeninis pieštukas, skirtas rašyti ir piešti ekrane.

Kamera ir baterija

Kaip ir dauguma tablečių, ji apima viena 2,0 MP kamera priekyje. Dėl autonomijos pasirinko Teclast Tbook 10 S 6000 mAh ličio baterija, su nuolatinės srovės maitinimo prievadu ir mikro USB. Atsižvelgiant į ne per didelį ekrano dydį ir dėl mažo procesoriaus suvartojimo, tai yra įrenginys, kuris žada daugiau nei padorią autonomiją.

Prievadai ir jungtys

Kalbant apie ryšį, „Tbook 10 S“ turi lizdą SD kortelės, įvestis, skirta 3,5 mm ausinių lizdas, uostas mikro USB, mini HDMI ir sąsaja prijungti a klaviatūros modulis. Taip pat turi Bluetooth 4.0 ir palaiko WiFi 802.11b / g / n tinklus.

Kaina ir prieinamumas

„Teclast Tbook 10 S“ šiuo metu kainuoja 136,73 euro, pakeisti apie 159,99 USD, GearBest. Įrenginys, kuriam taikoma 26% nuolaida dėl „flash“ pasiūlymo, kuris bus aktyvus artimiausiomis dienomis.

Paprastai kalbant, susiduriame su universaliu ir ekonomišku planšetiniu kompiuteriu „du viename“ su dviguba sistema, kurią sudaro „Windows“ ir „Android“, kuri yra puikus saldainis kiekvienam, norinčiam prie jo priartėti, ir suderinamumą su aktyviu rašikliu, kuris paprastai nėra randama įrenginiuose, kurių kainų diapazonas yra toks.

GearBest | Pirkite Teclast Tbook 10 S

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found