Itin spoileriai: nauja Goku transformacija! Dominuoja Migatte no Gokui! - Laimingas Android

Tiesa ta, kad ši transformacija juos atneša. Tiesa, dalis „Dragon Ball“ stuburo – vis galingesnės jo personažų transformacijos. Ypač daug sajanų turi, bet su Dragon Ball Super jie bėga per visą vaivorykštę.

SPOILERIAI!! Jei nenorite žinoti, kaip keičiasi Goku's Mastered Ultra Instinct Dragon Ball Super, neskaitykite toliau

Praėjusios savaitės viduryje jau galėjome matyti gandus apie galimą naują Son Goku transformaciją. Tai būtų tas, kuris atitiktų visiškai įvaldytą Migatte no Gokui, ty „ultra instinktą“ 100% valdomą.

Viskas prasidėjo nuo tokios kolekcinės kortelės kaip ši, kurioje apačioje kairėje vos matote mažytį Son Goką su šiek tiek keista plaukų spalva...

Jei būtume labai puikūs, galėtume pasakyti, kad tai klastotė. Tačiau tik šį savaitgalį transliuojant Dragon Ball Super 128 seriją, ši transformacija buvo patvirtinta.

//www.youtube.com/watch?v=U0cOWTM-IDc

Viskas pasakyta, 129 serijos peržiūroje nematote spalvos, kurią šį kartą dėvės Sajanų spynos. Tačiau jau pasirodė papildomas vaizdas, patvirtinantis, atrodo, naujas Kakarrot stiliaus atspalvio pokytis.

Internete amerikiečiai jį ispaniškai jau vadina „Baltuoju Goku“. Sakyčiau, tai kažkas daugiau pusiaukelėje tarp baltos ir pilkos. Goku The Gray, gal tipo žiedų valdovas? Bah!

Ką manote apie šią naują transformaciją? Ar nuo dabar iki 2021 m. yra vietos dar vienai spalvai?

Lauksime, kol apmąstysime šį „Ultra Instinct“, įsisavintą judant, ir galėsime pateikti šiek tiek apgalvotesnį įvertinimą. Šiaip ar taip, pradeda šiek tiek liūdna matyti dreifą, kurį visa tai daro. Ar tikrai mums reikėjo naujos plaukų spalvos, naujos transformacijos?

Sajanai turi įvairios apdorojimo linijos. Didžiosios beždžionės linija, Super Sajanų linija, Legendinė Super Sajanų linija, Super Sajanų Dievas ir Ultra Instinktas. Kiekviena iš šių linijų turi keletą transformacijų, iš viso suteikiančių daugiau nei tuziną (bent jau) pakeitimų.

Neigiamas aspektas yra tas, kad iki šiol matytas Ultra Instinct bus gana atskiestas, sumažinant jį į 3 scenas arba mini kovas. Transformacija, kuri yra tikrai gera, yra subtili, kaip ir keletas kitų, ir kuri taip pat turėjo daug potencialo, kad ją būtų galima plėtoti per daug daugiau skyrių.

Nagi, ši transformacija nėra šauni ar kažkas

O ką apie visa tai pagalvos Akira Toriyama? Tiesa, iš to, ką komentavote interviu, jo pradinė idėja buvo naudoti baltą, o ne mėlyną spalvą Super Saiyan God Super Saiyan, bet paskutinę minutę jis nusprendė ją pakeisti, kad nesutaptų su antagonisto plaukų spalva kitoje istorijos lankoje, Black Zamasu. - atsimink, jo kirpimas buvo lygus Gokui ir buvo baltas. Jiems tereikėjo pereiti prie naujos istorijos lanko, kai Zamasu buvo išjungtas iš žemėlapio, kad dabar galėtume pamatyti Son Goką baltais plaukais.

Ir ką tu galvoji? Ką manote apie naują Goku White transformaciją? Ar tai užuomina pasakyti, kad jie ketina išeiti į pensiją Goką, kai per televiziją paskelbė apie Dragon Ball Super pabaigą?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found