BB-TAN: XXI amžiaus arkanoidas – laimingas Android

BBTAN yra mobilusis žaidimas su stipria retro estetika. Turi tą 8 bitų atitinkantį kvapą Man tai labai patinka, ir jums gerai sekasi priimti tą naują vizualinę subkultūrą, nes viskas kvepia pasenusia (gerąja prasme). BBTAN mechanika labai panaši į klasikinį Arkanoid iš 80-ųjų arkadinių žaidimų: blokų rinkinys, kurį turėsime sunaikinti mažu kamuoliuku, kurį paleisime iš apačios. Kiekvienas blokas turi skaičių, nurodantį, kiek smūgių blokas turi gauti, kad būtų pašalintas.

Kad viskas būtų beprotiškiau ir smagiau kiekviename sukime, kamuoliukų skaičius eksponentiškai padidės, o kaladėlės savo ruožtu vis artės prie mūsų. Iš pradžių tai gali atrodyti kaip keista dinamika, bet kai jau meti 65 rutulį ir paleidi daugiau nei 60 kamuoliukų vienu metu... Beprotiška!

Be Arkanoid, jis taip pat turi tam tikrą dinamiką, primenančią kitas klasikas, tokias kaip „Bubble Bobble“ ar nesenstantis „Tetris“, 2 tikros minties gaudyklės, kurios padeda paaiškinti, kaip šis žaidimas gali sukelti priklausomybę.

BBTAN yra žaidimas, kurį sukūrė 111% kompanija. Jei apsilankysime jūsų svetainėje galime rasti daug kitų žaidimų, kurie šiek tiek siekia to paties tikslo: kad tai yra paprasti ir priklausomybę sukeliantys žaidimai. Žaidimai kaip Popong!, CCTAN, arba Charlesas jie visi geria iš to paties šaltinio.

Žaidimas nemokamas, tačiau jame yra integruoti pirkiniai nuo 1 iki 8 eurų. Jau žinote, kad šis dinaminis freemium jau kurį laiką labai išpopuliarėjo mobiliosiose aplikacijose, tad tai per daug nenuostabu, tačiau tokiu atveju reikėtų bent jau vengti tokių ilgų reklamų įvedimo žaidimo pradžioje. Tačiau tai yra maža smulkmena, kurią atleidžiame BBTAN už tokį linksmą ir priklausomybę sukeliantį žaidimą.

Kiti BBTAN kūrėjų žaidimai

Galite atsisiųsti BBTAN „Android“ versiją spustelėję ją LINK.

Jei jūsų yra iPhone arba iPad, galite atsisiųsti BBTAN iš ČIA.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found