„Chrome“ veikia lėtai? Štai 10 gudrybių, kaip ją ištaisyti

„Google Chrome“ šiandien yra viena dažniausiai naudojamų naršyklių. Nuo kompiuterių iki tokių įrenginių kaip išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai juo naudojasi kasdien. Tai nepaisant to, kad yra ir kitų, tokių kaip „Mozilla“, kurių našumas yra geresnis. Jis gali konkuruoti ir netgi jį įveikti, nes „Chrome“ kartais yra šiek tiek lėtas

Tačiau ji tapo populiariausia naršykle. Tačiau vis daugiau vartotojų išreiškia savo nepasitenkinimą naršyklės sunaudotų išteklių kiekis Google.

Jei palyginsime šias dvi naršykles, pamatysime, kad „Mozilla“ yra pranašesnė už „Chrome“ ir lengvumu, ir greičiu. Tai reiškia, kad „Chrome“ yra sunkesnė ir sunaudoja daug daugiau išteklių. Nepaisant šių trūkumų, yra keletas gudrybės ir parinktys, kurios leis jums atlikti patobulinimus kalbant apie jo našumą.

10 gudrybių, kaip pagerinti „Google Chrome“ našumą

Yra daug priežasčių, dėl kurių naudojant šią naršyklę gali sumažėti našumas ir naršymo greitis. Tarp dažniausiai pasitaikančių atvejų galime paminėti: talpyklą arba naršymo istoriją, taip pat tam tikrus plėtinius ir kitus elementus. Kartą prasto veikimo priežastis, toliau nurodome, kokių galimybių ir veiksmų galime imtis, kad pagerintume šią situaciją.

Suaktyvinkite užduočių tvarkyklę

Nors daugelis žmonių to nežino, „Google“ naršyklė, kaip ir mūsų kompiuteris, turi a "Užduočių tvarkyklė". Jo veikimas yra gana panašus. Tai leidžia mums gauti informacijos apie vykdomus procesus. Galima sužinoti, ar kuris nors iš atidarytų skirtukų ar plėtinių naudoja daug išteklių. Tokiu būdu juos galima uždaryti, kai „Chrome“ veikia lėtai. Tai taip pat pagerina našumą ir naršymo greitį.

Norėdami pasiekti šią parinktį, tai darome per meniu, esantį viršuje. Mes pasirenkame ir spustelėkite „Daugiau įrankių“, tada spustelėkite parinktį „Užduočių tvarkyklė“. Atsiras naujas langas, kuriame pateikiamos užduotys. O čia matosi ir priaugintų blakstienų sąnaudos, ir atsivėrusios blakstienos. Jei pastebime kokią nors anomaliją, procesas turi būti nutrauktas, kad būtų atlaisvinta atmintis.

Skirtukų valdymas

Svarbu visada atidaryti tik reikiamus skirtukus. Jei vienu metu atidaryta daug, tai gali sukelti a padidėjęs atminties suvartojimas. Daugeliu atvejų naršyklės našumas ir greitis žymiai sumažėja. Todėl turime suaktyvinti plėtinį, leidžiantį uždaryti tuos skirtukus, kurių šiuo metu nenaudojame. Taip sutaupysite atminties.

Adreso juostos vietoje Chrome: // vėliavėlės. Bus rodomas įspėjamasis pranešimas apie eksperimentinių funkcijų suaktyvinimą. Raskite vietą ieškoti ir įdėkite Automatinis skirtukų atmetimas. Belieka spustelėti Įgalinta, o tada Paleisti iš naujo dabar. Naujoji funkcija dabar bus aktyvi ir pagerins „Chrome“ našumą.

Galbūt jus domina:Kaip atrakinti Hidden Edge, Firefox ir Chrome žaidimus

Aparatinis pagreitis

Naudodami šią parinktį galime optimizuoti aparatinės įrangos naudojimą. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra atidaryti naršyklę. Viršutiniame dešiniajame kampe esančiame meniu pasirenkame parinktį „Konfigūracija“. Kitas dalykas bus pasiekti „Išplėstinius nustatymus“. Spustelime „Sistema“, o šio skyriaus parinktys bus rodomos dešinėje. Tarp jų turime pasirinkti skambutį „Naudoti aparatūros spartinimą, kai įmanoma“ ir mes jį aktyvuojame.

Išvalykite talpyklą

Talpykla yra ne kas kita, kaip vieta, kurią naršyklė naudoja informacijai iš tam tikrų svetainių saugoti. Leidžia greičiau įkelti nuostatas ir nustatymus. Tačiau saugodami tiek daug informacijos galime susiduria su navigacijos problemomis.

Štai kodėl rekomenduojama atlikti talpyklos valymą tam tikru dažnumu. Norėdami tai padaryti, atidarome meniu, esantį viršutinėje dešinėje ekrano dalyje, ir pasirenkame parinktį „Daugiau įrankių“. Tada pasirenkame "Išvalyti naršymo duomenis".

Atnaujinkite „Google Chrome“.

Tai vienas iš svarbiausių triukų. Turint ankstesnę naršyklės versiją, jos veikimas turi įtakos. „Google“ paprastai paleidžia naujinimus, kurių pagrindinė funkcija yra teisinga eksploatacinė informacija ir patobulinimai. Nors yra atvejų, kai jie apima programos veikimo patobulinimus.

Valdykite naršyklės plėtinių diegimą

Paprastai plėtiniai yra įrankis, leidžiantis pagerinti naršyklės veikimą. Nepaisant to, RAM atminties suvartojimo lygis yra gana didelis, o tai lemia naršymo greičio apribojimus. Štai kodėl pratęsimai turėtų būti ribojami, tai yra, įdiekite tik tuos, kurie laikomi labai reikalingais.

Saugokitės

Saugumas yra labai svarbus dalykas, kurį visada turime turėti omenyje. Tai ne tik apsaugo mūsų įrangą, bet ir navigacija bus optimalesnė. egzistuoja plėtinius, kurie padidina saugos lygį. Be to, turime vengti prieigos prie puslapių ar paslaugų, kurios galėtų pakenkti mūsų įrangos saugumui.

Paspartinkite svetainės įkėlimą ir naršymą „Google Chrome“.

Paslauga sukurta siekiant pasiūlyti optimalesnę naršymo patirtį. Tai leidžia sutrumpinti svetainės įkėlimo laiką. Norėdami suaktyvinti šią parinktį, turime atidaryti naršyklę ir pasiekti nustatymus. Ir čia turime pasirinkti Privatumas ir sauga, tada išplėsti meniu spustelėdami Daugiau.

Vėliau turi būti suaktyvinta ši parinktis: „Iš anksto įkelkite puslapius, kad paspartintumėte naršymą ir paieškas“. Iš naujo paleiskite naršyklę ir galite pradėti. Naudojant slapukus, svetainių įkėlimo ir paieškų laikas bus trumpesnis. Taip naršyklėje „Chrome“ naršysite greičiau.

Naudokite numatytąją „Google Chrome“ temą

Ši tema optimizuota, kad „Google Chrome“ veiktų sklandžiau ir be problemų. Norėdami jį suaktyvinti, turite paleisti naršyklę. Viršutiniame dešiniajame kampe įveskite „Chrome“ meniu, tada pasirinkite parinktį „Nustatymai“. Mes pasirenkame skyrių „Dizainas“ ir joje randame temas. Paspaudžiame ant mygtukas „Atstatyti numatytuosius nustatymus“ grįžti į pradinę išvaizdą.

Naudokite plėtinį Save-Data:

Tai idealus pasirinkimas tais atvejais, kai interneto ryšys turi įtakos naršyklės veikimui ar greičiui. Norėdami tai padaryti, turime įdiegti „Save-Data:“ plėtinį. Tai veikia tinklalapių glaudinimas ir optimizavimas ką mes aplankome. Jį galima įdiegti iš „Chrome“ internetinės parduotuvės.

Rekomenduojamas įrašas:Kaip suaktyvinti apatinę „Chrome“ naršymo juostą „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found