Kaip paleisti „Windows 10“ į saugų / gedimų saugųjį režimą – laimingas „Android“.

Anksčiau „Windows“ galėjote paleisti saugiuoju arba saugiuoju režimu, paleidžiant kompiuterį paspausdami F8. Deja, dėl operacinės sistemos įkėlimo greičio ir naujosios UEFI BIOS tiek Windows 8, tiek naujoji Windows 10 šios funkcijos neleidžia.

Bet kokiu atveju, saugokitės, jei jūsų kompiuteryje yra „Windows 10“, bet nenaudojamas UEFI, vis tiek galite paleisti saugiuoju režimu klavišu F8, jei esate pakankamai greitas, taip (turite 200 ms, kol „Windows“ tvarkyklė pradės įkelti sistemą kaip standartas).

Norėdami paleisti „Windows 10“ saugiuoju režimu, atlikite šiuos veiksmus:

  • Eikite į pradžios mygtuką ir spustelėkite "Pradėti / Išjungti"Ir paspauskite"Perkrauti„Laikant nuspaustą“ klavišąShift”.
  • Vaizdo meniu pasirinkite „Išspręsti problemas”.

  • Pasirinkite "Išplėstiniai nustatymai"Ir jūs galėsite pasiekti Windows įkrovos ir sistemos nustatymų meniu.
Spustelėkite „Išplėstinės parinktys“
  • Šioje mažoje konfigūracijų oazėje galite iš įkelti sistemos vaizdą iki atlikti atkūrimą, eina pro šalį paleidimo parametrai, kas mus šiuo atveju domina. Pasirinkite "Paleisties nustatymai”.
Spustelėkite „Paleisties nustatymai“
  • Kitame ekrane rodomas pakeitimų, kuriuos galime atlikti, kai kompiuteris bus paleistas iš naujo, sąrašas. Spustelėkite "Perkrauti”.
Spustelėkite „Paleisti iš naujo“
  • Galiausiai, kai kompiuteris bus paleistas iš naujo, mes automatiškai pasieksime ekraną, kuriame galėsime efektyviai įjungti saugųjį režimą. Tiesiog spustelėkite F4 (režimas neprisijungus) arba F5 (saugusis režimas su tinklu) kad „Windows 10“ būtų įkelta ir šį kartą taip, saugiuoju režimu.
Padarykite tobulą naudodami F4 arba F5

Kaip matote, jei buvote įpratę paleisti saugųjį režimą nuo pat kompiuterio pradžios, naudodami „Windows 10“ turite turėti omenyje, kad turite būti sistemos viduje, kad galėtumėte atlikti šią paprastą operaciją.

Ką daryti, jei „Windows“ neveikia?

Tokiu atveju jums reikia arba diegimo DVD, arba „Windows 10“ ISO atvaizdo. Tada paleiskite kompiuterį, kad įkeltumėte diegimo diską, ir iš ten pasirinkite įkrovą saugiuoju režimu.

Kita galimybė, jei neturite „Windows 10“ diegimo disko, yra pakartotinai paleiskite sistemą iš naujo, staiga išjunkite ir vėl įjunkite. Trečią ar ketvirtą karšto įkrovimo metu sistema įkels automatinio remonto paslaugą ir ji turėtų leisti patekti į išplėstinių parinkčių meniu, iš kurio galėsite pasirinkti įkrovą saugaus režimo.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found