Kaip žiūrėti 2018 m. žiemos olimpines žaidynes internetu ir tiesiogiai

Šiandien, penktadienį, vasario 9 d 2018 m. žiemos olimpinės žaidynės Pjongčange, Pietų Korėjoje. Jei norite tiesiogiai pamatyti 2018 m. Pjongčango žaidynes, bet negalite jų žiūrėti per savo namų televizorių arba nežinote, kur jos transliuojamos, nesijaudinkite. Šiandien apžvelgsime visus galimus metodus 2018 m. žiemos olimpines žaidynes žiūrėkite internetu ir tiesiogiai iš mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio. Mes pradėjome!

Kaip tiesiogiai stebėti 2018 m. žiemos olimpines žaidynes iš mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio

Jei esame Javiero Fernandezo ar Yuzuru Hanyu pasekėjai, tikrai nekantraujame pamatyti savo mėgstamus čiuožėjus jų pasirodymo akimirką. Be jokios abejonės, bus daug tokių, kurie nenorės praleisti Jamaikos bobslėjaus komandos. Televizijos santraukos yra geros, bet nieko geriau, kaip pamatyti tai tiesiogiai ir tiesiogiai.

# 1 Tiesioginė transliacija iš oficialaus olimpinio kanalo „YouTube“.

Oficialioje žiemos olimpinių žaidynių paskyroje yra „YouTube“ kanalas, kuriame gausu turinio, vaizdo įrašų ir informacijos. Ypač įdomi jos tiesioginė transliacija, kurį galite pamatyti žemiau.

Jie taip pat turi svetainę, kurioje yra daugiau vaizdo įrašų, laidų ir reportažų. Apsilankykite oficialiame olimpinio kanalo puslapyje ČIA.

# 2 NBC tiesiogiai transliuos žiemos olimpines žaidynes

JAV galime pamatyti tiesioginė žiemos žaidynių transliacija kanale NBC.

Televizijoje jis bus transliuojamas tik geriausiu laiku, bet jei prie jo prieisime iš kompiuterio ar mobiliojo įrenginio, tinklas siūlo keletą tikrai įdomių alternatyvų stebėti transliaciją tiesiogiai:

  • Iš svetainės NBCOlympics.com.
  • Naudojant mobiliąją programėlę NBC sporto programa. Ši programa yra galima tiek Android, tiek iOS, taip pat „Windows“, „Amazon Fire TV“, „Chromecast“ ir kt.
Registracija QR kodas NBC Sports Kūrėjas: NBCUniversal Media, LLC Kaina: Bus paskelbta

Visos NBC turinio funkcijos geografinis apribojimas. Jei nesame JAV gyventojai – ar tiesiog keliaujame į kitą šalį – galime žiūrėti ir NBC transliacijas. Bet už tai mums reikės VPN ryšio (pažvelkite į straipsnio pabaigą).

# 3 FuboTV taip pat turi Pjongčango žiemos žaidynių transliavimo teises

„FuboTV“ platforma taip pat transliuoja tiesiogiai 2018 m. žiemos olimpinės žaidynės. Tai mokama platforma, tačiau ji siūlo 7 dienų nemokama prenumerata. Kažkas, kas gali užklupti mūsų plaukus, jei tik norime, tai kelias dienas žiūrėti internetinius žaidimus iš savo mobiliojo telefono arba iš kompiuterio naršyklės.

FuboTV, kaip ir NBC, siūlo 2 būdus tiesiogiai žiūrėti transliaciją:

  • Oficiali svetainė.
  • „FuboTV“ programėlės naudojimas mobiliesiems įrenginiams. Jei turite „Android“ mobilųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, galite jį įdiegti tiesiogiai naudodami šią nuorodą:
Atsisiųskite QR kodo „fuboTV“: žiūrėkite tiesiogines sporto varžybas, TV laidas, filmus ir naujienas Kūrėjas: fuboTV Kaina: Nemokamas

# 4 „Discovery“ ir „DMAX“, kad pamatytumėte 2018 m. žiemos olimpines žaidynes Ispanijoje

Ispanijoje taip buvo Atradimas grandinė, kuri buvo pagaminta su žiemos olimpinių žaidynių emisijos teisėmis. DMAX turi televizorių pagal pareikalavimą, kad galėtume pamatyti ypatingus pasiūlymus ir geriausias jūsų akimirkas DPlay internetinis grotuvas.

Deja, vienintelis būdas pamatyti žaidimų eigą realiuoju laiku yra įsijungti TV kanalą. Tačiau į DPlay žiemos žaidimų proga jie įkėlė kelias visai neblogas programas. Galite juos pamatyti iš ČIA.

Įjungta Meksika, žaidimai bus transliuojami signalu Amerika Movil.

5 # BBC yra dar viena puiki alternatyva žiūrėti žiemos žaidynes internetu ir tiesiogiai

BBC niekada nepasiseka tokio pobūdžio renginiuose, o 2018 m. žiemos olimpinės žaidynės nebuvo mažesnės. Ledo ritulio, kerlingo, čiuožimo ir kitų disciplinų transliacijas galime matyti tiesiogiai iš:

  • Iš platformos BBC iPlayer įjungta BBC svetainėje, pasiekiama naudojant mūsų mėgstamą naršyklę.
  • Naudojant mobiliąją programėlę BBC Media Player.
Atsisiųskite QR kodą BBC Media Player Kūrėjas: Media Applications Technologies for BBC Kaina: Nemokama

Žiūrėti BBC internete ir transliuotiKaip ir su NBC turiniu, turėsime naudotis VPN ryšiu.

VPN ryšys yra būtinas norint žiūrėti BBC iš ne JK

Kaip žiūrėti 2018 m. žiemos olimpines žaidynes naudojant VPN ryšį

Norint peržiūrėti turinį su regioniniais apribojimais, pvz., Amerikos NBC ar anglų BBC, mums reikės VPN ryšio.

Jei ieškome greito sprendimo, tereikia įdiegti kokią nors nemokamą programą, pvz Tunelis lokys, galima tiek asmeniniams kompiuteriams, tiek mobiliesiems įrenginiams ir prisijungti prie JAV arba JK serverio.

Ryšio užmezgimo procesas yra labai paprastas:

  • Įdiegiame TunnelBear telefone ar kompiuteryje.
  • Atsidarome programą ir pasirenkame prisijungimo vietą (JAV arba JK).
  • Užmezgus ryšį, tereikia atidaryti NBC arba BBC programą arba puslapį, kad pamatytume žaidimus tiesiogiai.

„TunnelBear“ pasiūlymai ne daugiau kaip 1 GB nemokamo ryšio. Jei norime daugiau, turėsime sudaryti sutartį su mokama versija.

Kita alternatyva yra naudoti vieną iš populiariausių ir nuosekliausių šiuo metu VPN paslaugų, NordVPN. Jo veikimas praktiškai identiškas „TunnelBear“ ir už mažiau nei 10 eurų per mėnesį turėsime prieigą ir privatų naršymą stebėti žiemos olimpines žaidynes nuo pradžios iki pabaigos.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found