Analizuojant CUBOT X18 Plus – geriausias CUBOT vidutinis diapazonas

CUBOT nėra puikių įrenginių gamintojas. Tai yra vidutinės klasės klasika, tačiau ji visada labiau vertina ekonomiškumą, tiekdama žemos vidutinės klasės mobiliuosius telefonus. Tai jam labai gerai sekasi, todėl jis tapo tikrai žinomas visame pasaulyje. Su CUBOT X18 Plus eina vienu žingsniu toliau. Dabar aš paaiškinu kodėl.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime CUBOT X18 Plus, subalansuotas išmanusis telefonas su 4 GB RAM, gera baterija, Full HD + begalybės ekranu ir Android 8.0 Oreo. Eime ten!

CUBOT X18 Plus apžvalga: kai nereikia Snapdragon 845, kad būtumėte puikus

Ir tai, kad ne visiems reikia procesoriaus, galinčio valdyti kitą NASA kosmoso programą, kad ją būtų galima laikyti puikiu telefonu. Iki šiol beveik visi „Cubot“ terminalai turėjo kokių nors svarbių trūkumų. Jei tai buvo ne ekranas, tai CPU arba RAM ... arba baterija.

Su CUBOT X18 Plus versija jie siekė pusiausvyros, Ir ei, jie turi. Vis dar turime labai geros kainos vidutinės klasės, bet bent jau dabar nepasigendame tų prieskonių, dėl kurių X18 Plus būtų kur kas skanesnis užkandis.

Dizainas ir ekranas

Vaizdinėje dalyje CUBOT X18 Plus pristato 5,99 colių berėmio ekrano su Full HD+ raiška (2160x1080p), 18:9 formatas, 403ppi ir 90% NTSC.

Gale matėte blizgų korpusą su dviguba kamera kartu su visada dėkingu pirštų atspaudų detektoriumi, esančiu centre - asmeniškai manau, kad tai patogiausia vieta jį naudoti.

Elegantiškas, modernus dizainas, primenantis „Galaxy S8“.. Kažkas, kas turėtų veikti labai gerai, atsižvelgiant į daugybę šiais metais pasirodžiusių priešpaskutinio „Samsung“ flagmano klonų.

„X18 Plus“ matmenys yra 15,85 x 7,36 x 0,85 cm, o svoris – 178 g.

Galia ir našumas

Kalbant apie aparatinę įrangą, vis dar nėra didelių fanfarų ar gudrybių. Tačiau su CUBOT X18 Plus gamintojas nusprendė jį aprūpinti viskuo, ko reikia, kad jis jokiu būdu neslystų.

Viena vertus, mes turime procesorių MTK6750T aštuonių branduolių 1,5 GHz, Lydimas 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties plečiama iki 256 GB per SD. Visi kartu su naujausiais Android 8.0 Oreo.

Tai tikriausiai yra vienas geriausių procesoriaus + RAM + ROM derinių, kai kalbama apie komponentų vertę už pinigus. Turime mažos galios procesorių, kuris užtikrina labai gerą našumą, stiprią RAM ir pakankamai vietos nuotraukoms, vaizdo įrašams ir bet kam kitam reikalingam saugojimui be micro SD kortelės.

Kamera ir baterija

CUBOT X18 Plus aprūpina galinga 20MP + 2MP dviguba galinė kamera ir diafragma f / 2.0 su blykste ir automatiniu fokusavimu. Kita vertus, priekyje randame 13MP asmenukių kamerą, kuri irgi nebloga.

Kalbant apie autonomiją, CUBOT pasirinko apvalus skaičius 4000 mAh. Akumuliatorius, įkraunamas mikro USB, užtikrinantis nepaprastą veikimo trukmę per daug nepadidindamas terminalo svorio.

Kaina ir prieinamumas

CUBOT X18 Plus ką tik buvo pristatytas GearBest už sumažintą kainą 129,99 USD, keisti apie 105 eurus. Tai pasiūlymas, kuris bus prieinamas terminalo išankstinio pardavimo laikotarpiu, nuo kovo 5 iki 12 d. Nuo tos datos oficiali pardavimo kaina bus 169,99 USD, apie 138 EUR.

Visiems, kurie domisi šia labai įdomia vidutinės klasės kaina, kovo 5–9 d. Gearbest pasiūlys pirmieji 10 CUBOT X18 Plus tik už 79,99 USD, kasdien nuo 09:00 UTC.

CUBOT X18 Plus nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 10715 visual = 'pilnas']

Nors mes ir nesame priešais įspūdingą 600 eurų diapazono viršūnę, tiesa ta, kad mūsų laukia fantastiškas bazinis vidutinės klasės mobilusis telefonas. Jo pakoreguota kaina neabejotinai pritrauks daug vartotojų, tačiau iš tikrųjų šis X18 Plus puikus yra tai, kad jis pasiekė pusiausvyrą, kuri retai matoma gamintojams, turintiems tiek ilgametę patirtį, pavyzdžiui, CUBOT.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found