„Scishion V88“: mano pirmoji „Android TV“ dėžutė – tikra istorija

Kai pradėjau svarstyti, ar pirkti televizorių svetainei, nenorėjau palikti per daug pinigų. Dėl neįkainojamo PS3 medijos serverio jis atsirado naudojant gana naminį metodą srautiniams vaizdo įrašams leisti, naudojant seną PS3 kaip tiltą tarp televizoriaus ir kompiuterio.

Dėl problemų, kuriomis teko leisti MKV ir MP4 vaizdo įrašus šiuo metodu, vieną dieną pavargau ir nusprendžiau išbandyti laimę su Android TV Box. Taip debiutavau šiame mažame mikrokosmose ir gavau a Scision V88.

Pirmas kontaktas su Scishion V88

Tai prietaisas, kuris ir šiandien yra gana pigus, todėl jei viskas nesiklostė gerai, tai irgi nebūtų jokia katastrofa. Be to, visada galėčiau grįžti prie savo gyvenimo srautiniu būdu su savo miegamojo kompiuteriu.

Kai pirmą kartą prijungiau „dėžutę“ prie televizoriaus, jausmas negalėjo būti malonesnis. “O taip! „Android“ televizoriuje!. Pagrindinis tikslas „Scision V88“, kuri turėjo atkurti aukštos kokybės vaizdo įrašus, 4K ir šiek tiek ginčytinus formatus, tai puikiai išpildė. Gėris atėjo vėliau.

Tada aš sužinojau KODI, daugialypės terpės grotuvas, kuris yra iš anksto įdiegtas V88 ir su kuriuo galite įdiegti tam tikrus priedus arba priedai ir žiūrėti įvairų srautinį turinį, pvz „YouTube“, „Netflix“, „Crunchyroll“. ir šimtai kitų platformų.

Specifikacijos ir patirtis po kelių mėnesių naudojimo

Tiesa, apie V88 turinčias funkcijas nėra ko rašyti: 1 GB RAM, 8 GB saugojimo vietos (plečiama) RK3229 CPU ir Android 6.0. Taip išties, turi 4 USB prievadus ir SD kortelės lizdas.

Kartais buferis įsikrauna, kai žiūriu galingą transliaciją, bet galiu patikinti, kad per pastaruosius metus, kai naudojuosi šiuo TV Box, man tai buvo kaip dangaus dovana.

Man labai patinka tokio tipo įrenginiai, todėl dabar turiu „atnaujinta"Į kitą TV Box modelį šiek tiek reiklesni. Nepaisant to, vis dar manau, kad „Scishion V88“ buvo vienas geriausių mano pirkinių pastaruoju metu, atsižvelgiant į visą jo naudojimą ir keletą problemų, kurias jis man sukėlė per visus šiuos mėnesius.

Prieš porą dienų Tomtope pamačiau, kad jie turi tą patį Scision V88 siūloma už 21.83 €Taigi, jei ketinate įsigyti TV Box pirmą kartą, bet vis dar abejojate, čia yra patenkintas vartotojas.

Tomtop | Pirkite Scishion V88

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found