4 būdai įrašyti telefono skambučius „Android“ – „Happy Android“.

Yra daug priežasčių, kodėl mums gali prireiktiįrašyti telefono skambutį: įrašyti susitarimą su klientu, susitarti dėl interviu / susitikimo ir vėliau perrašyti į tekstą, taip pat ilgą ir pan. Galiausiai mums paprastai reikia įrodymų, kad toks pokalbis įvyko, lygiai taip pat, kaip darome užrašus raštu. Kažkas gana logiško ir suprantamo, tiesa?

Tačiau šiandien „Android“ neturi vietinio įrankio telefono skambučiams įrašyti, o sistema to tiesiog nesvarsto. Dabar, kaip dažniausiai tokiais atvejais nutinka, visada lūžta dėl išsiuvinėjimo, o skambučių įrašymas Android sistemoje taip pat įmanomas iki niekaip, kad mes šiek tiek subraižome ieškodami sprendimų.

Ar legalu įrašyti telefono skambutį?

Prieš įsigilinant į miltus, svarbu išsiaiškinti teisinius išvedžiojimus, kuriuos sukelia skambučio įrašymo veiksmas. Viskas priklauso nuo teisės aktų, kurie taikomi mūsų regione, valstijoje ar šalyje: vienur reikalingas aiškus kito skambutyje dalyvaujančio asmens sutikimas, o kituose įrašą turi priimti abi pusės. Nors visa tai taip pat gali turėti teisinių skirtumų, priklausomai nuo to, ar tai yra asmeniniam naudojimui skirtas įrašas, ar planuojame platinti jo turinį.

Kad suprastume, pavyzdžiui, Ispanijoje, kaip nurodo Hypertextual, teisės aktuose numatomas skambučių įrašymas ir įrašymas taip:

  • Nuosavi įrašai: Leidžiama įrašyti pokalbį tol, kol tai yra jūsų paties įrašas, tai yra, kas įrašo, yra aktyvus subjektas ir jo dalyvis. Tai yra, įrašas yra legalus, jei jame dalyvaujantys asmenys žinoti, kad jie yra įrašomi, ir duoti aiškų sutikimą.
  • Išoriniai įrašai: Lygiai taip pat kažkieno telefono skambučio, kuriame mes nedalyvaujame, įrašymas yra neteisėtas, nes kelia grėsmę žmonių privatumui. Pagal Ispanijos baudžiamąjį kodeksą už tai gali būti skirta nuo vienerių iki ketverių metų kalėjimo ir bauda nuo 12 iki 24 mėnesių.

Taip pat jūs taip pat turite atskirti įrašymą ir transliaciją. Jei įrašome pokalbį asmeniniam naudojimui, bet netransliuojame jo trečiosioms šalims, tai yra visiškai legalu. Net jei neturime aiškaus kito asmens sutikimo.

Kita vertus, jei platintume įrašą be kito asmens sutikimo, darytume nusikaltimą, nors yra keletas išimčių, pavyzdžiui, įrodymų gavimas teisminiuose procesuose ar informacinio pobūdžio pokalbiai su žurnalistais ir žiniasklaida.

Trumpai tariant, mes galime įrašyti telefoninį pokalbį, nesvarbu, ar turime kito asmens sutikimą, ar ne, jei tik dalyvaujame pokalbyje ir įrašą naudojame tik asmeniniam naudojimui.

„Google“ yra prieš telefono įrašus

Dėl visų šių priežasčių ir dėl to, kad kiekvienoje šalyje yra skirtingi teisės aktai, „Google“ niekada nebuvo labai palanki tokiai veiklai. Todėl skambučiams įrašyti buvo naudojama oficiali API buvo pašalintas išleidus Android 6.0 Marshmallow.

Nuo čia kūrėjai toliau ieškojo alternatyvių sprendimų šiai funkcijai palaikyti, tačiau galiausiai, paleidus „Android 9.0 Pie“, „Google“ visiškai užblokavo galimybę įrašyti skambučius „Android“.

Šiandien, jei turime mobilųjį telefoną su „Android 9“ ar naujesne versija būtina, kad mes įvestume šaknį savo terminale kad galėtume naudoti trečiųjų šalių programas įrašams įrašyti. Sklando gandai, kad skambučių įrašymas galėtų oficialiai sugrįžti į Android, tačiau kol kas nieko nepatvirtinta, ir tai tikrai ne kas kita: gandai.

1 būdas: naudokite skaitmeninį diktofoną

Todėl, jei norime įrašyti pokalbį telefonu, turime imtis gudrybių ar alternatyvių sprendimų. Pirmas ir lengviausias iš visų yra pasirinkti metodą Senoji mokykla, diktofonai.

Diktofonuose geras dalykas yra tai, kad mums nereikia techninių žinių, nereikia išjungti telefono root ar įdiegti jokių programų. Tiesiog įsigykite vieną iš šių įrenginių – „Amazon“ galime rasti už kiek daugiau nei 20 eurų – ir įrašykite skambutį per telefono garsiakalbius. Kokybė nebus pati geriausia pasaulyje, bet žinote, ką sako: paprastų dalykų grožis.

Peržiūrėkite skaitmeninius diktofonus „Amazon“.

2 būdas: pasinaudokite senu mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu skambučiams įrašyti

Skaitmeniniai įrašymo įrenginiai yra gerai, bet jei namuose jau turime antrą telefoną ar planšetinį kompiuterį, galime sutaupyti pinigų ir naudoti tą įrenginį kaip laikiną įrašymo įrenginį. Didžioji dauguma mobiliųjų telefonų paprastai apima tam tikras serijas programa, skirta įrašyti garsus naudojant mikrofoną, todėl daugeliu atvejų mums net nereikėtų nieko įdiegti. Tiesiog paskambinkite ir atlaisvinkite ranką, o su kitu mobiliuoju telefonu įrašome visą pokalbį.

Jei mūsų „Android“ nėra tokio tipo paslaugų, visada galime įdiegti specialią programą, pvz., „Voice Recorder - ASR“, „Easy Voice Recorder“ arba „Hi-Q MP3 Recorder“.

Atsisiųskite QR kodo balso įrašymo įrenginį - ASR Kūrėjas: NLL Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo paprastą balso įrašymo įrenginį Kūrėjas: Digipom Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodo Hi-Q MP3 diktofoną (nemokamą) Kūrėjas: Audiophile Kaina: Nemokamas

3 metodas: ar jūs gyvenate JAV? Tada įdiekite „Google Voice“.

„Oficialiausias“ būdas (jei toks terminas yra) įrašyti skambučius naudojant „Android“. naudoti „Google Voice“.. Tai paslauga, kuri veikia tik Jungtinėse Amerikos Valstijose ir leidžia tik įrašyti įeinančius skambučius, tačiau ji vis tiek yra gana tinkama ir lengvai įgyvendinama galimybė.

„Google Voice“ priskirs mums virtualų telefono numerį, suteikdamas galimybę visus skambučius iš įprasto numerio nukreipti į naują „Google“ numerį. Kai viską sukonfigūravome, pasiekiame „Google Voice“ paskyros nustatymus, įvedame „Nustatymai"Ir suaktyvinkite parinktį"Įeinančio skambučio parinktys“. Kai tai bus padaryta, mums tereikia, kai gauname skambutį spustelėkite skaičių 4klaviatūra norėdami pradėti skambučio įrašymą.

Užsiregistruokite „Google Voice“ svetainėje

Atsisiųsti QR kodą Google Voice Developer: Google LLC Kaina: Nemokama

4 būdas: įdiekite programą skambučiams įrašyti

Kaip minėjome įrašo pradžioje, terminalams su Android 9.0 ir naujesne versija reikia root teisių, kad skambučių įrašymo programos galėtų atlikti savo darbą. Laimei, jei turite mobilųjį telefoną su Android 8.0 arba senesne versija, galite įdiegti bet kurią iš šių programų, kad įrašytumėte skambučius be jokių problemų.

Galite atsisiųsti nemokamą programą kaip Automatinis skambučių įrašymo įrenginys arba Kubas ACR, nors tiesa ta, kad įėję į Play parduotuvę pamatysime, kad yra daug kitų panašių alternatyvų. Pasirinkite jums patinkantį!

Atsisiųskite QR kodo skambučių įrašymo įrenginį - Cube ACR Kūrėjas: Cube Systems Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo skambučių įrašymo įrenginį Kūrėjas: Appliqato Kaina: Nemokama

Asmeniškai aš nelabai mėgstu tokio tipo programas, nes jos naudojimas reiškia, kad trečiosios šalies programai suteikiama prieiga prie tokio subtilaus turinio kaip pokalbiai telefonu. Mūsų privatumo sumetimais šias programėles būtų geriausia diegti tik retkarčiais, o atlikus savo užduotį nedelsiant jas pašalinti.

Ar žinote kokį kitą būdą, kaip įrašyti skambučius „Android“? Jei taip, nedvejodami palikite savo rekomendaciją komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found