Marvel atgaivina originalų Wolverine filme Marvel Legacy: Alpha – The Happy Android

Jau seniai nustojau sekti JAV naujienas apie tokius didžiuosius komiksų leidėjus Stebuklas arba DC. Dabar aš daugiau ar mažiau sužinau, kaip komiksai Ispanijoje leidžiami Panini ritmu, ir, išskyrus keistą spoilerį, aš kasdien pasimetu svarbiomis antraštėmis, pvz., Keršytojai, X-Men arba Betmenas.

Geras dalykas, kad nesilankote per tokias vietas kaip Kraujuoja vėsu arba CBR yra tai, kad vėliau perkate komiksą savo mėgstamoje parduotuvėje ir gaunate skandalingą staigmeną.

Vis dar prisimenu tą mini serialą, kurį parašė Charlesas Soule'as ir puikiai nupiešė Steve'as McNivenas, lentynose Wolverine ir nustumdamas jį į amžiną mirties svajonę mažai litrų išlydyto Adamantiumo. Gana švelnus ir liūdnas dėl to, ką reiškia toks veikėjas kaip Wolverine, bet būtina, atsižvelgiant į veikėjo išsekimą ir perdėtą eksponavimą pastaraisiais dešimtmečiais.

Na, dabar paaiškėjo, kad „Marvel“ nusprendė jį sugrąžinti. Ramiai skaitai Marvel palikimas: Alfa Sausis ir štai. Originalus, patyręs vaikinas, atsilikęs keletą metų, bet ne tiek, kiek senis Loganas atsinešė iš ateities, kad kompensuotų tikrojo Wolverine nebuvimą.

Marvel palikimas: Alfa ne tik sugrąžina mus į Wolverine, bet ir užsimena galimas „Fantastic 4“ sugrįžimas, ir aš sužinojau, kad jie taip pat sugrįš Žanas pilkas jau ne vieną kartą - ši moteris vaikšto tarp gyvenimo ir mirties kaip kas rytą nusileidusi duonos.

Grįžimas prie klasikos, kuri žada sugrąžinti, be originalios numeracijos su 600 ir 700 skaičiais, kolekcionieriams ilgais dantimis, ikonines labiausiai atpažįstamų „Marvel“ personažų versijas.

Dabar belieka tik laukti, kada jiems kils mintis sugrąžinti Kiklopai, kad po tokios liūdnos ir neteisingos kaip jo mirties nepakenktų rasti būdą, kaip į mutantinę žaidimų lentą grąžinti tokią charizmatišką figūrą kaip „maištininko“ Scotto Summerso.

Jei „Marvel Legacy“ nori sugrąžinti klasiką jie geriau žino, ką su tuo daryti, nes kai jie prikelia Phoenix, kad vėl ją nužudytų, ir vienu metu įtrauks Wolverine į 8 kolekcijas, kad nė vienoje iš jų nepadarytų nieko padoraus, balionas labai ištuštės.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found