„Honor View 20“: išsami analizė – pažiūrėkite, maža skylė! - Laimingas Android

Praėjo kelios savaitės nuo tada, kai pasirodė naujas „Huawei“ aukščiausios kokybės terminalas, skirtas vidutinės klasės modeliams. „Honor View“ 20. Telefonas, kurio didžioji naujovė yra įpjova arba skylė ekrano viduje, kurioje buvo kamera. Tai natūralus „kartais mylimo, kartais nekenčiamo“ įpjovos, kurią pernai matėme daugybėje aukščiausios klasės telefonų, pakaitalas.

Apskritai jis išsiskiria geru kainos ir kokybės santykiu, nes turi daug flagmano savybių, tačiau nėra vertas tiek pat, kiek 800 ar 900 eurų ribos viršūnė. Nors ji turi ir trūkumų, kaip gali būti kitaip. Pažiūrėkime!

„Honor View 20“ apžvalga – aukščiausios kokybės telefonas su perforuotu ekranu ir puikia technine įranga

Šiandienos apžvalgoje mes pateiksime gerą „Huawei“ „Honor View 20“ apžvalgą. Tam pirmiausia apžvelgsime jo technines charakteristikas, o po to pradėsime šį klausimą, apžvelgdami tiek teigiamus, tiek neigiamus aspektus. Galiausiai pamatysime, ką galvoja ekspertai, ir aš taip pat pateiksiu jums savo vertinimą.

Techninės specifikacijos

Tarp „Honor View 20“ specifikacijų išsiskiria didelis „Kirin“ procesorius, galinga baterija ir galinė kamera su beveik stulbinančia raiška.

 • 6,4 colio IPS ekranas su Full HD+ raiška (2310x1080p) ir 398ppi pikselių tankiu.
 • „Kirin 980 Octa Core“ 2,6 GHz SoC.
 • GPU Turbo 2.0
 • 6 GB LPDDR4X RAM. Galima ir 8GB versija.
 • 128 GB / 256 GB neišplečiamos vidinės atminties.
 • 48 MP galinė kamera su f / 1,8 diafragma ir 0,800 µm pikselių dydžiu.
 • 25 MP priekinė kamera su f / 2.0 diafragma.
 • 4000 mAh baterija su greitu įkrovimu per C tipo USB.
 • Android 9.0 Pie.
 • Magic UI tinkinimo sluoksnis.
 • Bluetooth 5.0.
 • NFC ryšys.
 • Dviejų SIM kortelių lizdas.
 • Biometrinis saugumas: veido atpažinimas ir pirštų atspaudų aptikimas (yra nugarėlėje).
 • Galimos Phantom Blue, juodos ir raudonos spalvos.

„Huawei Honor View 20“ svarbiausių dalykų (gerai)

Pirmas dalykas, kuris mus stebina „Huawei Honor View 20“, yra jo išvaizda. Jis turi tikrai įspūdingą lenktą vieno korpuso stiklinį dėklą su atspindžiais, žyminčiais V formos vaizdinius raštus. Kažkas, kas vis dar yra detalė, tačiau terminalas atrodo tikrai neįtikėtinai.

Ekranas

Kalbant apie ekraną, nors tai nėra AMOLED, jis turi labai gerą ryškumą ir žiūrėjimo kampus. Taip, jis turi skylę ekrane, tačiau jis yra diskretiškesnis nei kituose ką tik išleistuose mobiliuosiuose telefonuose. Pranešimų juostos aukštyje esantį įpjovą, kaip ir klasikinę, galima paslėpti ekrano viršuje pridėjus juodą juostą.

Spektaklis

Savaime suprantama, kad telefono našumas ribojasi su labai aukštu lygiu. Turime „Kirin 980“ 2,6 GHz dažniu ir iki 8 GB RAM, todėl „Antutu“ rezultatas yra 305 000 taškų, o tai pasiekiama labai nedaugeliui telefonų. Vienas faktas, kurį matėme atsispindi kelių ekspertų apžvalgose, yra tai, kaip gerai „Honor View 20“ veikia, kai kalbama apie žaidimus. Jokių atsilikimų, jokių trūkčiojimų, ko turėtume reikalauti iš bet kurio mobiliojo telefono, kurio kaina viršija 500 eurų.

Kitas pliusas, kalbant apie programinę įrangą, yra tai, kad ji leidžia klonuoti programas savaime. Tai leidžia vienu metu naudoti kelias tos pačios programos paskyras.

Fotoaparatas

Fotografijos skyriuje „Honor View 20“ montuojama 48 MP dviguba kamera su papildomu jutiklio tipo „Time of fly“ (TOF 3D), kuris padeda pagerinti asmenukių kokybę ir pasiekti gerą efektą. bokeh sulieti. Objektyvas, užtikrinantis ryškias, didelio dinaminio diapazono nuotraukas ir labai gerai veikiantis prasto apšvietimo ir nakties aplinkoje.

Asmenukių kamera taip pat turi AR objektyvą: tai, kas padeda mums karts nuo karto pasidaryti kvailystes ir mums kalbant pakeisti veidą į 3D lėlės (šuo, pingvino, marsiečio, roboto ir kt.) veidą. ir daryti gestus. Kažkas, ko tikriausiai nusibosime po pirmojo naudojimo mėnesio, bet štai.

Kitas aspektas, kurio negalime ignoruoti ir kuris ilgą laiką yra šaunus, yra tai, kad jis turi itin sulėtintą 960 kadrų per sekundę greitį. Jis taip pat leidžia įrašyti 4K raiška ir realiuoju laiku taikyti vaizdo efektus (pvz., vienu metu rodyti žmones spalvotai ir nespalvotą foną).

Baterija

Savarankiškumas yra dar viena iš šio terminalo privalumų. Jame yra 4 000 mAh talpos baterija su greitu įkrovimu (1 valanda ir 20 minučių, kad būtų pasiektas 100 %), intensyvaus naudojimo 24 valandas ir ekraną 8 valandas. Kažkas, kas reiškia maždaug dvi paras įprasto naudojimo.

Ryšys taip pat gana geras, nes trigubos antenos „WiFi“ ir AI valdomas dvigubas GPS padeda pasiekti geresnį ryšį.

Galiausiai paminėkite, kad jis palaiko 3,5 mm garso išvestį, skleidžiantį tinkamą garsą tiek ausinėse, tiek garsiakalbiuose. Taip pat sistemoje yra garso kalibravimo programinė įranga, kuri suteikia vartotojui didesnę veiksmų laisvę šiuo atžvilgiu.

Neigiami „Honor View 20“ aspektai (blogi)

Tai ryškiausios ir mieliausios „Huawei View 20“ vietos, tačiau, žinoma, jis turi ir tamsiąją pusę su retkarčiais pasirodančiomis ne itin teigiamomis detalėmis. Tai yra labiausiai dėmesio verta:

 • Storis. „Honor View 20“ turi talpinti didelę bateriją, todėl telefonas yra šiek tiek storesnis nei tikėtasi ir šiek tiek sunkus. Jie sveria tik 180 gramų, tai nėra daug, o sukibimas yra gana geras, tačiau tai vis tiek verta paminėti.
 • Ekranas siūlo šiek tiek persotintas spalvas, o gamyklinis kalibravimas yra šiek tiek šaltas. Kita vertus, tai, ką galime pakeisti pagal ekrano temperatūros ir spalvų nustatymus.
 • Pagal numatytuosius nustatymus galinė kamera nustatyta į 12 MP. Jei norime fotografuoti 48MP, raišką turėsime reguliuoti ranka.
 • Portreto režimas nėra blogas, bet gali būti kažkas geresnio. Kartais jis nelabai išpjauna žmogų iš vaizdo fono, tam tikromis progomis suteikdamas šiek tiek dirbtinių rezultatų.
 • „Magic UI“ tinkinimo sluoksnį galima patobulinti estetiniu lygmeniu. Ji nesiūlo pakeitimų, susijusių su EMUI (tai praktiškai tas pats sluoksnis).
 • Jis nesiūlo atminties išplėtimo naudojant SD.
 • Jis nėra atsparus vandeniui.
 • Jame nėra belaidžio įkrovimo.

Gandas apie gedimą ekrane: ar skydelio apačioje yra vaizdo pablogėjimas?

Tai tema, kurią jau minėjau praėjusią savaitę šioje kitoje PAST. Atrodo, kad vartotojas aptiko ekrano gedimą, dėl kurio apatinis kraštas rodomas su nedideliu šešėliu. Ar tai tiesa, ar tai tik gandas?

Asmeniškai aš labiau linkęs manyti, kad tai yra sugedęs įrenginys, nes neatrodo, kad daugiau vartotojų kenčia nuo tos pačios problemos. Bandžiau ieškoti daugiau nuorodų apie šią problemą ir iš pradžių tai atrodo kaip pavienis atvejis. Žinoma, tai verta paminėti, jei ateityje atsirastų daugiau tokių atvejų.

Kaina ir prieinamumas

Rašant Honor View 20 Jo kaina apie 549 eurus„Amazon“ savo 6 GB RAM + 128 GB versijoje. Galingiausią 8GB RAM + 256GB modelį šiuo metu galima įsigyti ir už 599,99 euro.

„Huawei Honor View 20“ nuomonė ir galutinis įvertinimas

Norėdami šiek tiek užbaigti šią analizę, pažvelgsime į ekspertų, kurie savo rankose turėjo šį terminalą, nuomones. Šį kartą pateikiame Xataka, Topes de Gama ir ComputerHoy reitingus (jų video analizę galite pamatyti paspaudę ant pavadinimo).

„Engadget“: „Pirmasis „Honor“ bandymas sukurti perforuotą ekraną pavyko puikiai. Telefonas yra išskirtinis ir įdomus keliais lygiais. Visais atžvilgiais tinkantis telefonas. Galbūt programinė įranga turėtų būti tobulinama ateityje.

Asortimento viršūnė: „Šio Honor View 20 kainos ir kokybės santykis mane nudžiugino. Tiesa ta, kad tai vienas geriausių telefonų savo kainų diapazone.

ComputerHoy: „Mes ieškome mobiliojo telefono, kuris, nors ir turi šiek tiek „bet“, yra vienas apvaliausių šių metų rinkoje. Akivaizdu, kad rekomenduotinas išmanusis telefonas“.

Kalbant apie mano asmeninį vertinimą, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra tai, kad tai brangus telefonas (ką darysim, aš esu ištikimesnis vidutinės klasės naudotojas). Tai savaime nėra blogas dalykas, jei tik užtikrina gerą našumą. Šiuo atžvilgiu „Honor View“ turi daugybę funkcijų, kurios yra labai artimos aukščiausios klasės diapazonui, o kainos ir kokybės santykis gali būti labai vertas, jei ieškome kokybės didelėmis dozėmis, tačiau nepasiekiame pernelyg didelių kainų. iš „Galaxy S9“ arba „Huawei P20 Pro“.

Neatidėlioju ekrano su skylutėmis, ir aš jį vertinu labiau kaip madingumą nei bet ką kitą. Mane neramina tas tariamas ekrano degradavimas, bet kartoju: tai neatrodo kažkas toli nuo plačiai paplitusio. Taigi, manau, jei galėčiau jį įsigyti už gerą kainą, būčiau juo labiau patenkintas.

Amazon | Pirkite Honor View 20

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės