Battery Guru, programa, skirta pagerinti akumuliatoriaus veikimą ir būklę

Ne taip seniai, jei norėjote pagerinti akumuliatoriaus suvartojimą iš savo išmaniojo telefono turėjote įdiegti tokią aplikaciją kaip Greenify, su kuria galite siųsti programėles į žiemos miegą ir taip sumažinti energijos sąnaudas. Šiais laikais „Android“ taip optimizavo savo „maisto ekosistemą“, kad nebereikia diegti jokių paslaugų, kad būtų taupoma baterija.

Todėl paprastai nerekomenduojame diegti su baterijos tausojimu susijusių programų – tam geriau įjungti automatinį energijos taupymą – nes tai, ką daro dauguma tokio tipo įrankių, yra uždarykite programas, kurios veikia fone. Iš pradžių tai gali atrodyti gera idėja, nes tokiu būdu mobilusis telefonas per trumpą laiką gali „švaistyti“ mažiau baterijos su programomis, kurių mes net nenaudojame. Tačiau ilgainiui tai reiškia didesnį suvartojimą. Priežastis? Telefonui reikia daug daugiau, kad paleistų programą, kuri buvo uždaryta, nei palikti ją atidarytą fone. Kokie dalykai, tiesa?

Battery Guru yra programa, padedanti pagerinti „Android“ akumuliatoriaus veikimą

Battery Guru atvejis yra visiškai kitoks, ir užuot bandę uždaryti programas į kairę ir į dešinę, jos užduotis yra informuoti vartotoją pačiu tinkamiausiu būdu. Tokiu būdu galime gauti tam tikrus asmeninius patarimus, kurie padės užtikrinti, kad mūsų mobiliojo ar planšetinio kompiuterio baterija turi sveikesnis, ilgesnis gyvenimas ir didesnis našumas.

Atsisiųskite QR kodo baterijos guru Kūrėjas: Paget96 Kaina: Nemokamas

„Battery Guru“ programą sukūrė Paget96, vienas aktyviausių „XDA Developers“ narių, ir ją sudaro 3 gerai atskirti skyriai: pažiūrėkime, iš ko jie susideda.

Informacija

Šiame skyriuje rasite statistinius akumuliatoriaus duomenis, įskaitant įkrovimo / iškrovimo procentą ir numatomą pilno įkrovimo ir iškrovimo laiką. Taip pat pateikiama kita svarbi informacija, pvz didžiausios ir mažiausios miliamperų smailės jūs gaunate akumuliatorių.

Kiti įdomūs faktai yra kas valandą įkraunamos baterijos procentas, taip pat iškrovimo procentas / val. Tame pačiame skydelyje taip pat matome akumuliatoriaus pasiektą temperatūrą (labai svarbus faktas, norint išvengti žalos dėl perkaitimo).

Informacijos skirtuke taip pat rasime kortelę su įkrovimo įrašais, kurie padės išlaikyti akumuliatoriaus sveikatą. Šie įrašai skirstomi į 3 tipus:Normalus”, “Sveikas"ir"Perkrova“. Atminkite, kad ekspertai rekomenduojame įkrauti bateriją iki 80%, ir tuo pačiu metu venkite, kad akumuliatoriaus įkrovos lygis nenukristų žemiau 20% slenksčio (idealu būtų nenukristi žemiau 40%, tačiau 20% taip pat yra protingas pasirinkimas).

Turėdami tai omenyje, jei laikysimės šių įkrovimo ciklų, programa užregistruos mokestį kaip „Sveikas“ (arba sveikas angliškai). Jei viršijome rekomenduojamus procentus, tai parodys, kad tai buvo „normali“ apkrova, o įkrovus įrenginį iki 100% – „Perkrauta“ (permokėtas angliškai). Tokiu būdu galime turėti pasaulinę viziją, kaip rūpinamės maža mūsų mylimo išmaniojo telefono ličio baterija ir atitinkamai pakoreguokite įkrovimo įpročius.

Galiausiai skirtuke „Info“ rasime ir kitą kortelę, kurioje nurodomas įrenginio gilaus miego laikas. „Gilus miegas“ – tai būsena, kurioje terminalas sunaudoja mažiausią galimą energijos kiekį, o jo trukmė tiesiogiai veikia akumuliatoriaus taupymą. Jei koks nors procesas nutraukia gilaus miego fazę, baterija išsikrauna greičiau, o tokiu atveju patartina iš naujo paleisti telefoną, kad tai išspręstumėte.

Apsauga

Iš šio skyriaus galime koreguoti minimalios ir maksimalios temperatūros slenksčiai baterija. Taigi, jei prietaisas pasieks bet kurią iš šių slenksčių, gausime įspėjimą, kad galėtume ką nors padaryti (jei temperatūra labai aukšta, atitraukti jį nuo šilumos šaltinio arba šiek tiek pašildyti, jei labai šalta). .

Lygiai taip pat galime ir mes nustatyti įkėlimo ir atsisiuntimo slenksčius kad sistema mus įspėtų, kai viršijama kuri nors iš šių ribų. Tai padės mums lengviau atlikti sveikus įkrovimo ciklus, kuriuos minėjome keliose pastraipose aukščiau.

Be šių dviejų funkcijų, iš čia taip pat galime suaktyvinti priminimą, kuris bus suaktyvintas, kai programa aptikti bet kokį neproporcingą akumuliatoriaus išsikrovimą.

Pasirinktinė akumuliatoriaus tausojimo priemonė

Paskutinė Battery Guru skiltis, jei įmanoma, yra dar įdomesnė, nes leidžia sukonfigūruoti asmeninius energijos taupymo režimus.

  • Naktinis režimas (miego režimas): Išjungia kai kurias funkcijas, kad suvartojimas būtų kuo mažesnis (išjunkite Wi-Fi, Bluetooth, sumažinkite ryškumą iki 20%, atšaukkite garsą ir vibraciją). Labiausiai rekomenduojama taupyti akumuliatorių, kol miegame.
  • Taupymo režimas: išjunkite „Wi-Fi“, „Bluetooth“ ir kitas funkcijas, kad taupytumėte akumuliatoriaus energiją. Jis taip pat sumažina ryškumą iki 40%, o automatinį ekraną išjungia iki 15 sekundžių.
  • Pasirinktinis režimas (savo taupymo režimas): Čia galime nustatyti savo pasirinktinį nustatymą, kur keisti nustatymus, pvz., „Wi-Fi“, „Bluetooth“, ryškumą ir automatinį ekrano išjungimą, garsą ir vibraciją. Pats geriausias būdas.

Trumpai tariant, „Battery Guru“ yra puiki programa, skirta „iš tikrųjų“ taupyti akumuliatorių. Ji skiriasi nuo įprastų programų, kurios galiausiai sukuria daugiau problemų, nei iš tikrųjų išsprendžia. Žinoma, ši programa mums nebus naudinga, jei nestebėsime jos renkamų duomenų ir nepaisysime jos mums siunčiamų įspėjimų. Čia svarbiausias yra žmogiškasis veiksnys, todėl jis yra toks galingas įrankis: jis parodo mums informaciją, kurios kitu atveju būtų neįmanoma gauti, ir padeda pagerinti įpročius ir sąveiką su įrenginiu.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found