Teclast Master T10 apžvalga: aukščiausios kokybės planšetinis kompiuteris su 2,5K ekranu

Tie, kurie šiek tiek sekame kiniškų planšetinių kompiuterių panoramą, žino, kad Teclast yra viena iš tų firmų, kuri visada yra visuose vidutinės klasės „tabletil“ baseinuose. Dabar atėjo eilė Teclast Master T10 Arba Teclast T10, tiesiog paprastas planšetinis kompiuteris, kuris išsiskiria savo ekraną su 2,5K arba Quad HD raiška. Aukštos kokybės ekranas pranašesnis už tradicinį 2K, kuris kartu suteikia aukščiausios kokybės apdailą už kainą, artimesnę klasikai žema kaina.

Teclast Master T10 apžvalga, aukščiausios kokybės medžiagos ir didelis ekranas už prieinamą kainą

Pastaruoju metu naujausiuose „Teclast“ įrenginiuose matėme „Windows 10“ planšetinius kompiuterius ir dvigubas sistemas, tačiau šį kartą kompanija nusprendė grįžti prie lažybų dėl grynos Android 7.0 perimti naujojo žvaigždės terminalo vairą. Šiandienos apžvalgoje apžvelgėme „Teclast Master T10“, pažiūrėkite į tai?

//www.youtube.com/watch?v=0EZCuG5-V6s

Dizainas ir ekranas

Viena iš „Teclast T10“ privalumų, be ekrano, neabejotinai yra pasiekta aukščiausios kokybės apdaila. Dizainas, kuris nėra neįprastas, bet pagamintas nuosekliai ir naudojant geras metalines medžiagas. Be to, turi labai reta vidutinės klasės planšetinių kompiuterių savybė: pirštų atspaudų skaitytuvas.

Kalbant apie ekraną, mes randame 10,1 colio OGS Sharp skydelio dydis ir Quad HD raiška, 2,5K pusiaukelėje tarp 2K ir 4K, su 2560 × 1600 pikselių santykiu ir labai gera vaizdo kokybe. Jei šis Teclast T10 gali išskirti vieną dalyką, tai yra jo nuostabus ekranas.

Kalbant apie dydį, jo matmenys yra 23,90 x 16,70 x 0,80 cm, o svoris - 0,553 kg.

Galia ir našumas

Kai reikia įsigilinti į T10, manome, kad tai visada yra būtina 4 GB RAM ir 64 Gb vidinės atminties išplečiamas. Procesorius yra a MTK8176 Hexa Core veikia 1,7 GHz dažniu ir a IMG GX6250 GPU valdyti ekrane rodomą grafiką. Kaip operacinė sistema yra „Android 7.0“.

Tai ne planšetinis kompiuteris, su kuriuo galima žaisti AAA+ žaidimus su didele grafine apkrova, bet žiūrėti filmus, naudotis programėlėmis, žaidimais, o dėl viso kito – jis yra daugiau nei kvalifikuotas ir suteikia sklandžią ir apskritai malonią patirtį.

Kamera ir baterija

Paprastai planšetiniuose kompiuteriuose nėra labai gerų fotoaparatų, nes jie paprastai nėra naudojami daugybei nuotraukų daryti. Šia prasme „Teclast Master T10“ labiau primena išmanųjį telefoną: 13,0 MP priekinė kamera ir vienas 8,0 MP galinis objektyvas. Tokiu būdu, be daugiau nei padorių nuotraukų, galėsime patirti daug malonesnių potyrių tokiose programėlėse kaip Skype ir panašiai.

Kalbant apie akumuliatorių, mes randame keli daugiau nei teisingi 8100 mAh su greitu įkrovimu, su kuria galėsite mėgautis patogia ir patogia autonomija.

Prievadai ir jungtys

Teclast Master T10 turi micro SD lizdas, micro USB prievadas, mini HDMI ir 3,5 mm ausinių lizdas. Palaiko Dvigubas WiFi, tiek 2,4 GHz, tiek 5,0 GHz tinkluose, turi Bluetooth 4.0 ir WiFi 802.11 ac.

Kaina ir prieinamumas

„Teclast Master T10“.Oficiali pradinė jo kaina yra 273,14 USD, nors šiuo metu „GearBest“ galime įsigyti už kainą 171,02 euro, apie 199,11 USD pakeisti, o tai nėra blogai.

Tiesa ta, kad tai miela akimirka tiems, kurie mėgaujasi geru ekranu ir gera vaizdo kokybe planšetinio kompiuterio formatu. Pagaliau pradedame matyti tokius įrenginius kaip šis T10 aukštos kokybės ekranai už prieinamą kainą, geriausio dabartinio 2017 m. vidurio diapazone.

GearBest | Pirkite Teclast Master T10

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės