10 geriausių Dragon Ball filmų, OVAS ir specialių pasiūlymų

Aš žiūrėjau ir skaičiau Drakono kamuolys nuo tada, kai jis buvo vaikas. Beveik po 30 metų aš vis dar esu kanjono apačioje su Dragon Ball Super ir beveik galima sakyti, kad esu hardcore gerbėjas serijos, ypač manga. Todėl man gana sunku išsirinkti Dragon Ball filmą ar OVA ir pažymėti jį kaip geriausią iš visų. Kiekvienas turi savo smulkmenas!

10 geriausių „Dragon Ball“ filmų, OVA ir specialių TV pasiūlymų

Nors dauguma šių istorijų nepatenka į oficialų serialo kanoną, o kai kuriais atvejais jos gerokai atsilieka nuo scenarijaus – nėra lengva papasakoti baigiamąją istoriją, turint manevro laisvės, kurią turėjo daugelis šių filmų – tiesa ta, kad kai kurie iš jų padarė didžiulę įtaką franšizės gerbėjams, pristatydami naujus personažus ir dar labiau išplėtę pačios Dragon Ball mitologiją.

1.- Pasipriešinimas nevilčiai !! Paskutiniai Z kariai: Gohanas ir Trunksas

Taip pat žinomas kaip „Kitokia ateitis“, šis 47 minučių trukmės televizijos specialusis renginys ateities kamienų istorija. Ateitis, kurioje Gokas miršta, o androidai Nr. 17 ir Nr. 18 laisvai klaidžioja sukeldami chaosą ir sunaikinimą, kad ir kur beeitų. Jis beveik milimetro tikslumu atkuria originalią mangą, todėl susidaro viena intensyviausių ir liūdniausių istorijų visoje Dragon Ball.

2.- Šokas!! 10 000 000 000 galios karių

Šeštasis Dragon Ball Z filmas suskaičiuotas aušintuvo grąžinimas, vyresnysis Freezos brolis, šį kartą atnaujintas kaip metalinis aušintuvas ir su visa jo valdoma klonų armija. Jame yra puiki animacija ir epinė kova su Vedžita ir Goku kaip pagrindiniais veikėjais, kurioje jie žino, kad negali laimėti, bet vis tiek turi pabandyti.

3.- Jis dega!! Super nuožmi, ekstremali ir ugninga kova

Broly Jis neabejotinai yra populiariausias ne kanoninis Dragon Ball personažas. Jis vaidino 3 filmuose (pastarieji 2 gana apgailėtini) ir pasirodo beveik kiekviename franšizės vaizdo žaidime. Tokia jo sėkmė, kad neseniai matėme, kaip Toriyama tam tikru būdu „kanonizavo“ personažą, atlikdamas vaidmenį Kopūstai, Sajanas iš 6 visatos, Dragon Ball Super.

Ispanijoje filmas buvo išleistas pavadinimu „Dvikova prasiveržia“ ir pasakoja apie Paragą, išgyvenusį Vedžitos planetą, kuris įtikina Goką ir kompaniją keliauti į naują planetą ir bandyti atkurti Sajano imperiją.

4.- Dragon Ball: Bardock epizodas

Ši OVA yra viena įdomiausių siužeto lygmeniu, nes turi legendos apie pirmąjį supersajaną kilmė. Taip, ta pati legenda, apie kurią tiek daug girdime visoje Freeza sagoje.

Jis buvo pristatytas 2011 m., o pats yra paremtas Naho Oishi manga, kuri, savo ruožtu, yra paremta vaizdo žaidimu Dragon Ball Heroes – vieną dieną turime pakalbėti apie šį nuostabų žaidimą.

5.- Galaktikai gresia pavojus!! Super nuostabus karys

Šis filmas, žinomas kaip „Sidabriniai kariai“, yra iškart po Cell sagos ir, jei atmintis neapgauna, tai yra vienintelis ilgametražis filmas, kuriame galime pamatyti Gohaną „Super Saiyan 2“.

Viskas prasideda nuo kovos menų turnyro, kuris baigiasi tapti varle ir... na, geriau daugiau nepasakosiu. Pagrindinis vaidmuo tenka Son Gohan ir mums primena koks šaunus šis veikėjas pasirodė savo laikais. Privaloma Son Goku vyriausiojo sūnaus gerbėjams.

6.- Mistinis nuotykis

Tai vienas pirmųjų Dragon Ball filmų – trečiasis, tiksliau –, išleistas 1988 m. ir su tam tikrais variantais bei modifikacijomis plėtoja Tao Pai Pai ir Ten Shin Han sagą. Jame yra keletas svarbiausių dalykų, pvz. Arale išvaizda, ir klasikinių personažų, tokių kaip Chaosas, pristatymas skirtingais vaidmenimis – čia jis pasirodo kaip Mifano imperatorius-.

Filmas be supersajanų, visuotinių destrukcijų ar neįtikėtino galios eskalavimo. Iš pradžių tai buvo Dragon Ball, daugelis žmonių net neprisimena.

7.- Susiliejimo atgimimas! Gokas ir Vedžita

Prisimenu, kad pirmą kartą pamačiau šį filmą piratiniame VHS su nukopijuotu viršeliu, kurį atnešė mano apylinkės knygnešys. Viskas originalioje versijoje ir be subtitrų, žinoma -žaliava grynos būklės-. Nors irgi nelabai buvo ką suprasti: tai filmas, kuriame pasirodo pirmą ir paskutinį kartą Gogeta, neįtikėtinas Goko ir Vedžitos susiliejimas su nedideliu šokiu tarp jų – tą pačią techniką naudojo Gotenks-.

Ispanijoje filmas tiesiog vadinosi „Susiliejimas“, o jame Gokas ir Vedžita turi nugalėti Janemba, oni, kurį užvaldė neigiama teisėjos Emmos Daio pasmerktų sielų energija.

8.- Dievų mūšis

Tai pirmasis „šiuolaikinis“ Dragon Ball filmas ir vien dėl to, ką jis reiškė – Toriyamos sugrįžimą prie scenarijų ir oficialaus serialo sugrįžimo pradžią – verta sudaryti šį sąrašą.

Jame yra ne tik tai, kas tikriausiai yra iki šiol geriausia kova vizualiniu lygmeniu (Goku vs Bills), tačiau jame buvo pristatytos naujos sąvokos, tokios kaip naikinimo dievai, supersajanų dievas, be to, tai buvo pirmoji kanoninė istorija, neparemta jokia anksčiau paskelbta manga. Šviežia medžiaga iš pirmų rankų! Filmas buvo išleistas kino teatruose visame pasaulyje, ne tik Japonijoje, ir sulaukė precedento neturinčios komercinės franšizės sėkmės.

9.- Vienišas paskutinis mūšis ~ Kario Z Son Gokū tėvas, susidūręs su Freeza ~

Šis specialus televizorius rodomas likus 12 metų iki „Dragon Ball“ pradžios, kai Gokas dar yra naujagimis. Bardockas, Son Goko tėvas liudija savotiško ateivių šamano nuojautą, o jam ir jo sajanų gaujai užkariaujama planeta, toli nuo Dievo rankos: „Tavęs laukia labai juoda ateitis. Tu užges kaip mano gentis. Jūs negalite padėti!"

Čia jis buvo išverstas kaip „Paskutinė kova“, ir tai puikiai padeda suprasti Saiyajin rasę ir panieką, kurią jiems išreiškė Freeza, bijodamas, kad vieną dieną jie gali sukilti prieš jį ir jo imperiją. Puikus papildymas, padedantis geriau suprasti Freeza sagą.

10.- Son Gokas ir jo draugai sugrįžo!

Po kelerių metų visiškos sausros ši 33 minučių trukmės OVA buvo parodyta 2008 m. „Jump Super Anime Tour“. Nors siužeto lygmeniu tai yra šiek tiek daugiau nei gerbėjų paslauga, kiekvienas veikėjas mėgaujasi savo maža šlovės minute, tiesa ta, kad pristatyta įdomi naujovė, kuri, tikimės, bus tęsiama ir ateityje.

Turiu omenyje pristatymą Lentelė, mažasis Vegetos brolis, apie kurį iki šiol nebuvome girdėję, kuriam pavyko išvengti savo gimtosios planetos sunaikinimo, būdamas Erazmu kokiame nors tolimame galaktikos kampelyje.

Pastaba: tai yra visiškai asmeninis ir subjektyvus sąrašas. Jei manote, kad palikau filmą ar specialų filmą, kuris turėtų būti sąraše, nedvejodami pasidalinkite juo ir palikite savo nuomonę komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės