Kaip sužinoti, ar galite žiūrėti „Netflix“ 4K (greičio testas)

Nenaudinga turėti labai skanių kepsnių, jei neturime malkų, kuriomis galėtume užkurti ugnį. Lygiai taip pat jau galime susitarti su geriausiu „Netflix“ tarifu, kad jei neturėsime gero interneto ryšio, negalėsime matyti turinio 4K formatu, net jei melsimės Santa Teclos Mergelei.

Kai bandome žiūrėti serialą ar filmą 4K Ultra HD raiška ir pastebime, kad kokybė prastesnė nei tikėtasi, greičiausiai mūsų nepasiekia pakankamai pralaidumo. Šia prasme „Netflix“ nėra platforma, kuri paprastai sukelia problemų, kai reikia pristatyti tai, ką klientas sudarė (kitas dalykas yra tai, kad „Netflix“ serveriai sugenda, bet tai jau istorija kitam įrašui).

Čia dažniausiai gedimas yra toje dalyje, kuri atitinka mūsų interneto tiekėją. Jei turime pakankamai stiprų ryšį, kad palaikytume „Netflix“ srautinį perdavimą visa raiška, daugiau nei tikėtina, kad linija yra prisotinta (įsivaizduokite, kad visi kaimynai vienu metu bando žiūrėti „Drakula“ Ultra HD formatu) arba kad mūsų yra per daug. prie „Wi-Fi“ prijungti įrenginiai, siurbiami iš stiklainio. Kažkas, ką galima patikrinti atlikus nedidelį patikrinimą.

Minimalūs reikalavimai norint žiūrėti „Netflix“ 4K Ultra HD raiška

Visų pirma, turite aiškiai suprasti minimalius reikalavimus, būtinus norint žiūrėti 4K turinį „Netflix“.

  • Sudarėte „Netflix Premium“ plano sutartį: Tai yra vienintelis prenumeratos modelis, siūlantis turinį Ultra HD formatu.
  • Turėkite 60 Hz ekraną su 4K raiška: Nenaudinga sudaryti aukščiausios kokybės planą, jei mūsų televizorius, monitorius ar mobiliojo telefono ekranas negali atkurti 4K turinio.
  • Kiti palaikomi 4K įrenginiai: Jei žiūrime „Netflix“ iš konsolės ar televizoriaus dėžutės, taip pat būtina, kad jis būtų suderinamas su „Netflix 4K“. Kai kurie suderinami įrenginiai yra PS4 Pro, Xbox One X, Apple TV 4K arba naujasis Amazon Fire TV modelis.
  • Interneto ryšys ne mažesnis kaip 16 Mbps.

Ši paskutinė informacija yra pati įdomiausia ir yra ta, kad nors minimalus reikalingas ryšys yra 16 megabaitų, pralaidumas 25 Mbps kad retransliacija būtų tikrai optimali.

Atsižvelgiant į naujausius tyrimus, Ispanija yra 10-oji šalis pasaulyje, turinti sparčiausią fiksuoto ryšio internetą. vidutiniškai 108,58 Mbps. Todėl, jei sudarėme sutartį su šviesolaidine linija, greičiausiai namų „Wi-Fi“ yra daugiau nei pajėgus patenkinti „Netflix“ poreikius.

Kitas dalykas, kad mes naudojame mobiliojo ryšio liniją. Šiuo atveju Ispanija turi vidutinė ryšio kokybė yra 35,01 Mbps, figūra, kuri pavojingai ribojasi su Amerikos transliacijos kompanijos nustatytais limitais.

Greičio testas, siekiant patikrinti, ar laikomės šių 25 Mbps

Turėdami tai omenyje, tereikia įvesti puslapį, kuris rūpinasi išmatuoti interneto ryšio greitį mes naudojame. Tam galime įvesti tokius puslapius kaip speedtest.es arba atlikti interneto asociacijos greičio testą. Tai labai paprasti įrankiai, padedantys akimirksniu pamatyti mūsų ryšio atsisiuntimo greitį ir kitus įdomius duomenis, bet šiuo atveju nesvarbu, tokius kaip įkėlimo greitis ir atsako laikas (ping).

Teoriškai, turėdami beveik 100 Mbps, neturėtume kilti problemų transliuojant 4K.

Jei duomenų atsisiuntimo greitis yra patogiai didesnis nei tie 25 megabitai per sekundę, kurių mums reikia norint žaisti „Netflix“ 4K Ultra HD raiška, puiku. Jei skaičius toks pat arba mažesnis ir esame prisijungę per Wi-Fi, būtų įdomu išjungti likusius tinklo įrenginius ir atlikti dar vieną greičio testą iš kompiuterio, kabeliu prijungto prie maršrutizatoriaus.

Tai padarius, jei matome, kad su tinklo kabeliu ryšys puikus, gali prireikti galingesnio maršrutizatoriaus arba Wi-Fi kartotuvo, jei televizoriaus ekranas būtų atokioje patalpoje.

Likusiesiems šis mažas testas taip pat padeda mums patikrinti, ar mes tikrai gauname tokį greitį, kokį susitarėme su mūsų operatoriumi, o pasiūlius nepalankų balansą kreiptis į juos, kad išspręstų nesąmonę. Jei tai yra konkretus linijos prisotinimas, nebus daug ką daryti, nors šia prasme taip pat būtų įdomu atlikti greičio testą skirtingu paros metu, siekiant apriboti problemą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found