10 geriausių „Telegram“ robotų – „The Happy Android“.

Telegrama Tai viena iš galingiausių WhatsApp alternatyvų, kurią galime rasti šiandien. Ne tik dėl privatumo (daug saugesnė nei Facebook programėlė), bet ir dėl daugybės privalumų, kuriuos ji siūlo lyginant su WhatsApp.

Viena ryškiausių jo savybių yra robotų naudojimas, kurio dėka galime gauti funkcijų, kurios pabėga nuo to, ką paprastai randame momentinių pranešimų programėlėje „naudoti“.

Kas yra botas ir kam jis skirtas?

Iš esmės botas (kilęs iš termino „robotas“) yra kompiuterio programa skirtas tam tikrai užduočiai atlikti automatiškai. Dėl to jis plačiai naudojamas internetinių pokalbių srityje, nes yra tikrai praktiška pasiūlyti greitus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Taigi, naudodamiesi kai kurių parduotuvių, svetainių ar portalų siūlomais pokalbiais, dažnai bendraujame su botu, kuris buvo užprogramuotas taip, kad patenkintų visas abejones, kurios mums, kaip jų paslaugos klientams, gali kilti. Įmonėms tai daugiau nei idealus sprendimas, nes taip išvengiama „tikro“ žmogaus, atsakingo už pokalbį 24 valandas per parą, o tai (sumokėjus pradines plėtros išlaidas) ilgainiui yra daug pelningiau. .

Botai, kuriuos galime rasti „Telegram“, taip pat patenka į pokalbių pokalbių kategoriją, nors ir atlieka jų funkcijas jie patys įvairiausi. Norėdami naudoti robotą „Telegram“, tiesiog įveskite savo vartotojo vardą paieškos juostoje ir atidarykite pokalbį. Pradėję pokalbį, galime jį pradėti tiesiog įvesdami komandą "/ pradžia”.

10 geriausių „Telegram“ robotų

Toliau apžvelgiame 10 geriausių robotų, kuriuos šiuo metu galime rasti platformoje.

Failas Botui

Puikus botas, kuris siūlo Neribota nemokama saugyklos debesyje paslauga. Viskas, ką turime padaryti, tai pridėti bet kokį failą prie pokalbio ir robotas automatiškai jį išsaugos, leisdamas mums sukurti atsisiuntimo nuorodą, kurią galėsime bendrinti su kitais žmonėmis. Galima ispanų kalba.

Pridėti failą prie „Bot“ prie „Telegram“.

Dr Web

Pirmasis antivirusinis robotas istorijoje ir tiesiog nepakeičiama saugumo priemonė. „Dr. Web“ robotas skrydžio metu nuskaito bet kurį „Telegram“ bendrinamą failą ar nuorodą, ar nėra virusų ar bet kokios kitos rūšies grėsmės. Galime įtraukti jus į bet kurią grupę, kad ji veiktų automatiškai, arba atsiųsti failus jūsų pokalbyje, kad galėtumėte analizuoti. Galima ispanų kalba.

Pridėkite Dr. Web prie „Telegram“.

Teksto į kalbą robotas

Kitas į produktyvumą orientuotas robotas, leidžiantis mums perduoti tekstinius pranešimus į garso įrašą. Įvedame tekstą, kurį norime konvertuoti, ir robotas automatiškai grąžins garso takelį su Loquendo balsu, kurį galėsime atsisiųsti arba bendrinti. Yra keletas kalbų, įskaitant ispanų.

Pridėkite tekstą į kalbą prie „Telegram“.

„Amazon“ paieška ir kaina

Taip pat žinomas kaip @AmazonGlobalBot, šis draugiškas robotas gali pasiūlyti tikrai naudingos informacijos apie „Amazon“ esančias prekes. Jis veikia bet kuriame pokalbyje ar grupėje, tiesiog įvedus @amazonglobalbot ir mus dominančio produkto pavadinimą. Toliau mums bus parodytos kelios parinktys, išsirenkame tą, kuri mus domina ir matysime tos prekės kainų istoriją su laiku.

Pridėkite „Amazon“ paiešką ir kainą prie „Telegram“.

Botas tėvas

Vienas iš galingiausių „Telegram“ robotų. Su šiuo įrankiu galime kurti ir konfigūruoti savo robotus: privaloma turėti. Jei galvojame apie savo roboto kūrimą, taip pat patartina iš anksto pažvelgti į ŠĮ ĮRAŠĄ oficialioje „Telegram“ svetainėje, kur sužinome visus šio proceso raktus.

Pridėkite „Bot Father“ prie „Telegram“.

IMDB

IMBDC robotas leidžia ieškoti filmų neišeinant iš „Telegram“. Tereikia parašyti @imdb po filmo pavadinimo ir mums bus parodytas išskleidžiamasis meniu su paieškos rezultatu. Geriausia iš visų yra tai veikia bet kuriame pokalbyje kurį atidarėme Telegramoje.

Pridėkite IMDB prie „Telegram“.

Orų robotas

Ar norite sužinoti orų prognozę savo vietovėje neišeidami iš „Telegram“? Naudodami orų robotą, galime gauti artimiausių 3 dienų prognozę tiesiog įvedę komandą „/ orai“. Puikiai tinka norint gauti informaciją, neįdiegiant jokios orų programos savo mobiliajame telefone (kurios visai neblogos, bet eikvoja daug akumuliatoriaus). Skirtingai nuo kitų žinomų „orų robotų“, tokių kaip @WeatherMan, šis yra tobula ispanų kalba.

Pridėkite orų robotą prie „Telegram“.

Podcast'o robotas

Vienas iš įdomiausių robotų ispanų kalba yra šis „Podcast Bot“ (@podcast_bot). Jis skirtas daryti podcast'ų paieškos ir rodyti informaciją, vaizdus ir informacijos santraukas, kurias vėliau galime įtraukti į mėgstamą podcatcher programą.

Pridėkite „Podcast Bot“ prie „Telegram“.

CryptoWhale

Botas sukurtas pasiūlyti naujausia akcijų rinkos informacija apie kriptovaliutas kaip Bitcoin ar Ethereum. Jei turime tokio tipo turtą ir norime registruoti, peržiūrėti istorijas ir evoliucijos diagramas su visais svarbiais duomenimis, būtinai turėtume tai pažvelgti. Labai išbaigtas įrankis su daugybe komandų, prieinamų visoms užklausoms.

Pridėkite „CryptoWhale“ prie „Telegram“.

Naujienos24H

@ Noticias24H_bot yra „Telegram“ robotas, atsakingas už nuolatinį mūsų informavimą per naujienas iš įvairių šaltinių, tokių kaip BBC, El Pais, El Mundo ir „YouTube“ vaizdo įrašai. Naujienos atkeliauja kas 5 minutes ar rečiau, todėl gali būti patartina savo pranešimus nutildyti, jei nenorime būti „sudeginti“, informatyviai kalbant.

Pridėkite „Noticias24H“ prie „Telegram“.

O ką jūs sakote, kuris yra jūsų mėgstamiausias „Telegram“ robotas?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found