Klaida #value programoje „Excel“ – laimingas „Android“.

„Microsoft Excel“ yra labai naudinga priemonė. Jei dirbate biure, tikrai juo naudojatės kasdien ir tikrai būsite įpratę gauti klaidų arba tiesiog gauti duomenis, kurių jums nereikėjo... bet oi! Ar „Excel“ yra tokia išorinė ir turi tiek daug užkampių, kad, jei nesate „Excel“ visatos meistras, žinote, kad retkarčiais susidursite su klaida ar gedimu. Tai neišvengiama. Na, aš pastatiau jus į situaciją (kad jei pasiekėte šį puslapį per Google, tikrai laukiate, kol paaiškinsiu, ką reiškia ši klaida #value):

Jūs paruošėte formulę programoje „Excel“ ir, nors esate tikri, kad formulė teisinga, gaunate klaidos pranešimą „# VALUE!“. O dabar tai?

Ši klaida pasirodo, kai „Excel“ tai aptinka įvedėte tekstą į lauką, kuriame turėtų būti skaitinė reikšmė. Peržiūrėkite ląsteles, kurios dalyvauja funkcijoje, ir pataisykite jas.

Atkreipkite dėmesį, kad ši klaida taip pat šokinėja, kai paliekate tuščią bet kuriame langelyje, todėl patikrinkite juos, jei matote, kad vis tiek gaunate klaidą ir įsitikinote, kad visuose laukuose yra skaitinės reikšmės.

Galiausiai taip pat įsitikinkite, kad neįvedėte jokios reikšmės tarp kabučių »«, kitaip „Excel“ laikys kabutę tekstu ir pažymės klaidą, net jei kabutėje yra skaičius.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found