Kaip sukonfigūruoti „Tuenti“ APN „Xiaomi“ ir kituose Kinijos mobiliuosiuose telefonuose

Neseniai į Tuenti persikėlė pora giminaičių, ir man, laimei ar deja, teko to išmokti sukonfigūruokite Tuenti APN ypač tvirtame Kinijos mobiliajame telefone. Be tinkamai sukonfigūruoto APN nėra interneto, todėl labai svarbu viską gerai sutepti. Ar norite sužinoti, su kokiais sunkumais susidūriau ir kaip juos išsprendžiau? Eime ten!

„Tuenti“ APN konfigūravimas „Xiaomi“ (ar bet kuriame kitame Kinijos terminale)

Kai šis jūsų paminėtas giminaitis man pasakė, kad jo mobiliajame nėra interneto, pirmiausia pagalvojau, kad tai bus aprėpties problema. Jūs gyvenate toli nuo centro ir tai gali būti rimta priežastis apsvarstyti.

Tačiau toje pačioje vietoje puikiai veikė kitas mobilusis su tuo pačiu „Tuenti“ tinklu: problema buvo telefono konfigūracijoje. Kitas žingsnis? Iš naujo sukonfigūruokite Tuenti APN.

Norėdami sukonfigūruoti naują APN, eikite į telefono nustatymų meniu ir skiltyje "Belaidis ryšys ir tinklai" spustelėkite "Daugiau -> Mobilieji tinklai -> APN".

Dabar mes pridėsime naują APN spustelėdami piktogramą „+“ ir įvesdami šią informaciją:

  • Vardas: Tuenti
  • APN: com
  • Vartotojo vardas: tuenti
  • Slaptažodis: tuenti

Likusius duomenis galima palikti tokius, kokie yra, už jų pildymą atsakys pats mobilusis.

Čia yra keletas ekrano kopijų, kad gautumėte daugiau informacijos.

O kas, jei to neužtenka? Tada suaktyvinkite duomenų tarptinklinį ryšį

Sukonfigūravus APN duomenų ryšys vis tiek gali neveikti. Rekomenduojama rekomendacija, kurią perskaičiau Tuenti forume palikti tarptinklinį ryšį įjungtą. Atrodo, kad tai neturi didelės prasmės, bet taip pavyko pasiekti, kad jau minėto „nesąžiningo“ mobiliojo ryšio duomenų ryšys su internetu veiktų.

Norėdami suaktyvinti tarptinklinį ryšį, einame į "Nustatymai -> Mobilieji tinklai"Ir įgalinkite skirtuką"Duomenų tarptinklinis ryšys“. Nepamirškite išjungti šios parinkties, jei keliaujate į užsienį ir nenorite, kad terminalas prisijungtų prie kitų signalo tiekėjų.

Tai padarę įjungiame lėktuvo režimą ir jį išjungiame, kad telefonas vėl bandytų prisijungti prie duomenų tinklo.

Atrodo, kad duomenų perdavimo tarptinkliniu ryšiu įjungimo priežastis yra ta, kad kai kurie mobilieji telefonai, tokie kaip „Xiaomi“, „Huawei“ ir daugelis kitų Kinijos išmaniųjų telefonų aptikti mūsų tinklą kaip užsienio tinklą. Štai kodėl ši parinktis turi būti aktyvi. Atsitiko keistų dalykų…

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found