Visos srautinio perdavimo paslaugos su nemokamu bandomuoju mėnesiu

Mes gyvename abonementų džiunglėse. Bet kuri įmonė, kuri laiko save didele, turėtų turėti savo neribotą savitarnos transliacijos paslaugą už priimtiną kainą. Puikus būdas kovoti su piratavimu, kuris taip pat turi savų privalumų.

Esame tokioje vietoje, kur platformų tiek daug, kad artėjame prie beveik neišvengiamos prisotinimo situacijos. Teigiama pusė yra ta, kad daugelis šių paslaugų taip pat siūlo nemokamus bandomuosius laikotarpius, o jei susijungsime vienas su kitu, galime praleisti porą metų ramiai vartodami aukščiausios kokybės turinį, neišleisdami nė euro.

18 prenumeruojamų paslaugų su vieno mėnesio nemokamu bandomuoju laikotarpiu

Šiuo metu galime rasti keletą platformų, kurios legaliai siūlo nemokamą TV ar vaidybinius filmus. Mes netgi galime sukonfigūruoti KODI priedus, kad galėtumėte žiūrėti serialus ir filmus nepažeisdami intelektinės nuosavybės įstatymų. Tačiau, tiesą sakant, visi turime daugiau ar mažiau aišku, kad geriausios srautinio perdavimo paslaugos, nesvarbu, ar tai būtų filmai, muzika ar vaizdo žaidimai, visada yra tos, kurios veikia pagal prenumeratą.

Serialai, filmai ir sportas

Toliau apžvelgsime ryškiausias platformas, siūlančias nemokamą bandomąjį mėnesį, su kuriuo galime mėgautis geriausiais šio momento serialais ir filmais.

Movistar + Lite

Iki šiol „Movistar“ turiniu galėjome mėgautis tik būdami operatoriaus klientai, tačiau jau kurį laiką bendrovė pradėjo teikti visiems atvirą srautinio perdavimo paslaugą. Serialai, sportas, kinas ir pačių kurtos programos iš Movistar + 8 eurai mėnesiui. Žinoma, jis taip pat turi nemokamą bandomąjį laikotarpį, kad galėtume pamatyti, ar jis mus įtikina, ar ne.

Išbandykite „Movistar + Lite“.

HBO Ispanija

HBO Spain turi bene galingiausią serijų katalogą nacionalinėje rinkoje. Pasibaigus žaidimui „Game of Thrones“, platformos žvaigždės titului, HBO grįžta į mūšį su naujais įdomiais pavadinimais, tokiais kaip „Watchmen“ serija arba paskutinis Silicio slėnio sezonas.

Išbandykite HBO Spain

ATNAUJINTA: Nuo 2019 m. spalio 21 d. nemokamas HBO Spain bandomasis laikotarpis trunka 14 dienų.

„Amazon Prime“ vaizdo įrašas

Puiki alternatyva „Netflix“ tiek pagal katalogo apimtis, tiek pagal pačių sukurtą turinį. Čia rasime dabartinius hitus, tokius kaip „The Boys“, „The Good Omens“ ar „American Gods“, ir kai kuriuos mitinius serialus, tokius kaip „Seinfeld“ ar „Community“. Norint turėti prieigą prie „Prime Video“, būtina sudaryti „Amazon Prime“ sutartį (pirmos 30 dienų nemokamai, vėliau 3,99 € per mėnesį). Didelis privalumas yra tai, kad šiuo metu tai yra pigiausia srautinio perdavimo paslauga.

Išbandykite „Amazon Prime Video“.

DAZN

DAZN yra sportui skirta srautinio perdavimo paslauga, kuri tiesiogiai ir pagal poreikį transliuoja įvykius. Jis siūlo įvairių lygų futbolo rungtynes, tokias kaip Premiere League, bokso rungtynes, MotoGP ir daugelį kitų sporto šakų. Kalbame apie neseniai sukurtą paslaugą (2016 m.), kuri neseniai atsidūrė Ispanijoje, ir, žinoma, ji siūlo nemokamą bandomąjį mėnesį visoms suinteresuotoms šalims (likusi dalis – 9,99 € / mėn.).

Išbandykite DAZN

„YouTube Premium“.

„YouTube Premium“ yra tokia pati kaip „YouTube“, bet be skelbimų. Tai taip pat suteikia kitų privalumų, pvz., galimybę atsisiųsti vaizdo įrašus, kad juos būtų galima žiūrėti neprisijungus, groti fone ir „YouTube Music Premium“ (nauja įmonės muzikos programa).

Išbandykite „YouTube Premium“.

SKY Ispanija

SKY srautinio perdavimo platforma siūlo turinį pagal pareikalavimą iš kai kurių mokamų kanalų, tokių kaip FOX, MTV, Canal Historia, National Geografic ar SYFY ir kt. Jame taip pat yra tokių filmų kaip Liusė, Volstryto vilkas, Juros periodo parkas arba „Frozen“ ir serialai, tokie kaip „Vaikštantys numirėliai“ ar „Gerasis daktaras“.

Išbandykite SKY Spain

Rakuten wuaki

„Rakuten Wuaki“ yra mokama „Rakuten TV“ prenumeratos paslauga. Nors yra įvairių serialų ir filmų, tiesa ta, kad labiausiai pastebimas turinys, atrodo, skirtas jaunajai auditorijai, nes daugelis „Disney“ filmų, tokių kaip „Žaislų istorija“, „Neįtikėtini žmonės“, „Liūtas karalius“ ar „Aladinas“.

Išbandykite Rakuten Wuaki

Be šių, yra ir kitų prenumeruojamų garinimo platformų, kurios siūlo nemokamus bandomuosius laikotarpius. Pavyzdžiui, jei mums patinka anime, taip pat galime pasižiūrėti Crunchyroll, kuri leidžia 14 dienų nemokamai išbandyti jo aukščiausios kokybės versiją (vienu metu transliuojama su Japonija, HD formatu ir be skelbimų).

Muzika

Dabar pažiūrėkime, ką mums siūlo ryškiausios muzikos prenumeratos paslaugos.

Apple muzika

Viena iš galingiausių srautinio perdavimo paslaugų, bent jau kalbant apie bandomuosius laikotarpius. Apple Music pasiūlymai 3 mėnesių nemokama bandomoji versija, su daugiau nei 50 milijonų dainų per iTunes. Būkite atsargūs, ji prieinama ne tik „iOS“: „Android“ taip pat yra oficiali versija.

Išbandykite „Apple Music“.

„Spotify“.

„Spotify“ taip pat neatsilieka, o po to, kai 2 mėnesius siūlėte nemokamai, leiskite mums 3 mėnesius nemokamai naudotis „Spotify Premium“. Muzika be skelbimų, galimybė praleisti visas norimas dainas ir atsisiųsti, kad galėtumėte klausytis mėgstamų dainų neprisijungę prie interneto.

Išbandykite „Spotify Premium“.

Potvynis

Šią švedų kilmės kompaniją 2015 metais įsigijo reperis Jay Z, o po to per masinę reklaminę kampaniją buvo atnaujinta. Sutelkiant dėmesį į patį produktą, „Tidal“ yra tikriems muzikos žinovams skirta srautinio perdavimo platforma, kurioje yra daugiau nei 60 milijonų neprarastų garso kokybės dainų, 250 000 muzikinių vaizdo įrašų ir išskirtinių dokumentinių filmų.

Išbandykite Tidal

Amazon Music Unlimited

Visi „Amazon Prime“ klientai gali nemokamai naudotis „Amazon Music“. Tačiau yra daug dabartinių dainų ir gerai žinomų grupių, kurios pasiekiamos tik aukščiausios kokybės platformoje „Amazon Music Unlimited“. Ši aukščiausios kokybės paslauga siūlo viską, ko „Amazon Music“ mums neduoda, daugiau nei 50 milijonų dainų pagal pareikalavimą, be reklamos, neprisijungus režimo ir suderinamumo su „Alexa“.

Išbandykite „Amazon Music Unlimited“.

Deezer Premium

Kaip ir kitos prenumeratos paslaugos, pvz., „Spotify“ ar AMU, „Deezer“ turi 56 milijonus dainų, kurias jis pristato be skelbimų, naudodamas neprisijungus režimą ir begalinį dainų praleidimą savo aukščiausios kokybės plano naudotojams.

Išbandykite „Deezer Premium“.

Knygos

Rašytinio žodžio pasaulyje taip pat yra platformų, siūlančių savo begalinį katalogą mainais už mėnesio prenumeratą. Tai yra keletas iš tų, kurie siūlo minėtą nemokamą bandomąjį laikotarpį.

„Kindle Unlimited“.

Jei turime Kindle elektroninę knygą arba įrenginį su įdiegta Kindle programėle, galime turėti neribotą prieigą prie daugiau nei milijono knygų per Kindle Unlimited platformą. Paslauga apima keletą išskirtinių naujovių, tokių kaip Victoria Connely „Gyvenimas rožine spalva“, Minarelli „Escarlata Venciano“ arba Terry Orburn „Parašytas likime“.

Išbandykite „Kindle Unlimited“.

Nubico Premium

„Nubico“ aukščiausios kokybės paslauga, be prieigos prie daugiau nei 50 000 knygų, taip pat turi kelionių vadovus ir daugiau nei 80 žurnalų, tokių kaip „National Geographic“, „Elle“, „Saber Vivir“ ar „10 Minutos“. Leidžia atsisiųsti turinį, kad būtų galima skaityti neprisijungus, ir 5 įrenginiuose vienu metu. Kalbant apie nemokamą bandomąjį laikotarpį, tai trunka 15 dienų, tačiau jei esame „Movistar“ klientai, galime mėgautis jų paslaugomis iki 30 dienų.

Išbandykite „Nubico Premium“.

Video žaidimas

Vaizdo žaidimų platformos taip pat siūlo prenumeratos planus, nors jie nėra labai skirti išbandyti visus mėnesius. Laimei, vis dar randame tokių garbingų išimčių.

Xbox Game Pass asmeniniam kompiuteriui

Vadinamajame „Microsoft“ vaizdo žaidimų „Netflix“ kataloge yra daugiau nei 100 kompiuterinių žaidimų, kuriais galime mėgautis savo kompiuteryje su Windows 10. Jame yra tokių pavadinimų kaip „Gears 5“, „Dishonored 2“ ar „Jump Force“. Galime mėgautis nemokamu mėnesiu, tereikia susikurti paskyrą arba prisijungti prie Alienware ir reikalauti savo kodo.

Išbandykite „Xbox Game Pass“, skirtą kompiuteriui

Apple pasažas

„Apple“ vaizdo žaidimų platforma sulaukė didžiulio hito. Užsisakę mėnesinę prenumeratą galime atsisiųsti iki 100 puikios kokybės žaidimų ir neaiškiai žaisti juos „iPhone“, „iPad“, „Mac“ ar „Apple TV“. Prenumeratos kaina yra 4,99 EUR per mėnesį, bet, laimei, ji taip pat siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Išbandykite „Apple Arcade“.

„EA Origin Access“.

Šiuo metu „Electronic Art“ dovanoja nemokamą mėnesio prenumeratą „Origin Access Basic“.. Šis prenumeratos planas apima neribotą prieigą prie daugiau nei 200 žaidimų, taip pat išankstinę prieigą prie kitų įmonės žaidimų 10 dienų. Norėdami gauti 30 dienų nemokamai, mums tereikia susikurti paskyrą platformoje (arba prisijungti, jei jau turime vartotoją) ir suaktyvinti prisijungimo patvirtinimą. Šis pasiūlymas galioja spalio 31 d.

Išbandykite „Origin Access Basic“.

Twitch Prime

„Twitch“ yra platforma, kurioje galime matyti žaidimų eigą arba bet kokį turinį, susijusį su vaizdo žaidimais. Aukščiausią „Twitch“ versiją galima įsigyti per „Amazon Prime“ ir mes galime ją nemokamai išbandyti 30 dienų. „Twitch Prime“ suteikia prieigą prie nemokamų vaizdo žaidimų, taip pat pasiūlymų ir atlygių už pasirinktus pavadinimus.

Išbandykite „Twitch Prime“.

Be šių paslaugų, randame ir kitų platformų, siūlančių nemokamus bandomuosius laikotarpius. Nors jie neduoda mums viso mėnesio, jie siūlo vieną ar dvi savaites už 0 kainą.

  • Playstation dabar: „Sony“ užsakomoji vaizdo žaidimų srautinio perdavimo paslauga siūlo 7 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį. | Žiūrėti ČIA.
  • „Nintendo Switch Online“: Apima internetinį žaidimą Nintendo Switch, klasikinius Nintendo / Super Nintendo žaidimus ir išsaugojimą debesyje. 7 dienų bandomasis laikotarpis. | Žiūrėti ČIA
  • Xbox Live Gold: Kai kuriuose žaidimuose ir konsolių paketuose yra skaitmeninis kodas, skirtas 2, 3 arba 14 dienų „Xbox Live Gold“ bandomajam laikotarpiui. | Žiūrėti ČIA
  • Utomik: Kompiuterinių vaizdo žaidimų prenumeratos paslauga. Jame yra daugiau nei 1000 žaidimų katalogas ir nemokamas 14 dienų bandomasis laikotarpis. | Žiūrėti ČIA
  • Šokinėti: Į „Netflix“ panaši srautinio perdavimo platforma su nepriklausomos temos žaidimais. Neribota prieiga su 14 dienų nemokamu bandomuoju laikotarpiu. | Žiūrėti ČIA

Ačiū, kad likote iki galo! Jei žinote kokią nors kitą prenumeratos paslaugą, kuri yra verta ir kuri siūlo nemokamą bandomąjį mėnesį, nedvejodami palikite savo rekomendaciją komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found