Injustice: Gods among Us nemokamai, skirta asmeniniam kompiuteriui, PS4 ir Xbox One

„Warner Bros Games“ paskelbė, kad pasiūlys galutinį žaidimo leidimą Neteisybė: Dievai tarp mūsų Steam, PS4 ir Xbox One iki birželio 25 d. Pakanka įtraukti žaidimą į mūsų biblioteką bet kurioje iš šių sistemų, kad galėtume amžinai mėgautis garsiuoju kovos titulu savo mėgstamoje platformoje.

Dovanos priežastis gana aiški: “Būkite herojus žaisdami su draugais ir šeima. Žaisti namuose. Lik namuose“. Jei žaidimą jau turėjome, įdomu paaiškinti, kad tai yra Ultimate Edition žaidimo versija, o tai reiškia, kad rasime 6 naujus žaidžiamus personažus (Lobo, Batgirl, Scorpion iš Mortal Kombat sagos, Generolas Zodd , detektyvas Marciano ir Zatanna), naujos misijos STARS laboratorijoje ir daugiau nei 30 naujų tinkintų skinų, kurie, be kita ko, leis mums žaisti su sovietiniu supermenu iš pripažinto Marko Millaro komikso, Raudonasis sūnus.

Atsisiųskite „Neteisybė: Dievai tarp mūsų“ galutinį leidimą

  • Parsisiųsti žaidimą į kompiuterį (steam)
  • Parsisiųsti žaidimą ps4
  • Parsisiųsti žaidimą Xbox One

Reikėtų prisiminti, kad „Injustice“ iš pradžių buvo išleista ankstesnės kartos konsolėms (PS3 ir Xbox 360), tai yra patobulinta versija ne tiek grafiniu, kiek našumo ir atnaujinimo lygiu, kur 1080p raiška ir 60 FPS atnaujinimo dažnis. Todėl žaidimas atrodys geriau, tačiau nesitikėkite daug suklestėjimo ar specialiųjų efektų, kurie papildys tai, kas jau buvo matyta pirmajame „Injustice“.

Viena iš didžiausių šio pavadinimo atrakcijų yra jo žaidimo ir kovos sistema, kurioje galime bendrauti su scena, kad pultume priešininką. Be to, kiekvienas personažas turi unikalių sugebėjimų ir kombinacijų, kurios tam tikru metu gali sukelti nesubalansuotas kovas, bet kartu suteikia daug linksmybių ir įspūdingumo.

Nors be jokios abejonės, pagrindinė atrakcija yra jo istorijos režimas, gryna gerbėjų paslauga DC komiksų mėgėjams. Jame turime kovoti su Supermenu, kuris tapo autoritarine ir diktatoriška būtybe, geležiniu kumščiu dominuojančia planetoje po to, kai dėl Džokerio netyčia nutraukė savo žmonos Lois gyvenimą. Įspūdinga istorija, dėl kurios net buvo sukurtas toks sėkmingas internetinis komiksas, kad jis galiausiai buvo išleistas popieriuje su daugiau nei 60 numerių ir tęsiniu, kurį sukūrė scenaristas Tom Taylor, kurio karjera pakilo dėl šio darbo, ir menininkai, tokie kaip Jheremy Raapackas, Mike'as S. Milleris ir Bruno Redondo.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found