„Netflix“ Ispanijoje nemokamai dovanoja 10 serialų ir filmų – „The Happy Android“.

Dėl neįtikėtinos „Netflix“ rinkos dalies Ispanijoje, bendrovė visada liko nuošalyje, kai kalbama apie nemokamą bandomąją prenumeratą ir kitus rinkodaros patarimus, siekdama pritraukti naujų vartotojų į platformą.

Nors kai kurios šalys vis dar naudojasi nemokamais 7, 14 ir net 30 dienų neribotos prieigos laikotarpiais, Ispanijoje tokios reklamos technikos jau seniai atidėtos. Kažkas, kas, atrodo, pastarosiomis dienomis smarkiai pasikeitė plačiosios visuomenės pasitenkinimui, nes nuo šios savaitės „Netflix“ pradėjo siūlyti turinys visiškai nemokamas ir atviras, nereikia jokios registracijos ar prenumeratos.

„Netflix“ nemokamai: 10 serialų ir filmų, kuriuos dabar galime žiūrėti atvirai

Bet kokie tai serialai ir filmai? Tiesa ta, kad tai stebina, nes jei tikėjotės pamatyti krūvos ar nereikšmingų kūrinių, ketinate gerai išsimaudyti realybės vonioje. Čia „Netflix“ sudėjo visą mėsą ant iešmo, daug lažindamasi už kai kuriuos didžiausius savo flagmanus, tokius kaip serialas Svetimi dalykai, Elite ir panašūs filmai Paukščių dėžutė (Aklai).

Iš viso tai yra 10 turinio dalių, kurias bendrovė paskelbė viešai:

  • Svetimi dalykai
  • Nusikaltėliai jūroje
  • Elitas
  • Bosas kūdikis
  • Aklai
  • Taip jie mus mato
  • Meilė yra akla
  • Du popiežiai
  • Mūsų planeta
  • Grace ir Frankie

Pastaba: serijos atveju įtraukiamas tik pirmasis skyrius. Akis!

Kad galėtume pasiekti, tereikia atidaryti naršyklę ir įvesti //www.netflix.com/es/watch-free. Tai taip paprasta ir aišku. Idėja ta, kad šie nemokami serialai ir filmai sukasi, taip surandant mus su išeinančiais pavadinimais ir naujais, kurie patenka į sąrašą kas savaitę.

Visas šis turinys pasiekiamas tiek iš kompiuterio, tiek iš „Android“ telefonų, nors „iPhone“ neatrodo suderinamas su šia nauja funkcija.

30 dienų nemokama bandomoji versija grįžta į „Netflix Spain“.

Tai yra „Netflix“ pasveikinimo puslapis, kurį galime rasti dabar. Nemokami bandymai grįžta!

Bet tai dar ne viskas, nes ir „Netflix“. atgavote nemokamus bandomuosius laikotarpius. Panašu, kad įmonė testuoja įvairiais pasiūlymais, kai kuriais atvejais siūlydama 7 dienas nemokamai, 14 dienų nemokamai, pirmą mėnesį už 0,99 euro ar net 30 dienų nemokamą prenumeratą. Pavyzdžiui, ką tik įėjome šį rytą ir matome, kad šiuo metu galime užsiprenumeruoti ir gauti visą mėnesį nemokamą bandomąją versiją.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found