Simpsonai „Android“: geltonosios šeimos programos ir žaidimai „Google Play“.

Visiems patinka Simpsonas. O jei ne, paklauskite „Antenos 3“, kuri nuo 90-ųjų transliuoja ir leidžia pasikartojančius serialo epizodus be sustojimo. Turime televizijos serialą (kuris jau 27 sezonas), turime raktų pakabukų, marškinėlių, visų spalvų prekyba ir net filmas. Bet ką apie Android? Ar jie taip pat visur „Google Play“? Žaidimai, programos ir pan.?

„Simpsons“ žaidimai ir programos „Android“.

Kad ir kaip būtų nuostabu, tiesa ta, kad Springfildo žmonės negailėkite daug Android, o pašalinus oficialų 2012 m. pasirodžiusį žaidimą (beje, žiauriai pasisekusį), sunku rasti programėlę Simpsonas tai tikrai verta.

Simpsonai: Springfildas

Taip pat žinomas kaip Simpsonai: išlieti, ar jis iki šiol vienintelis oficialus Simpsonų žaidimas. „EA Mobile“ sukurtas žaidimas susideda iš Springfildo miesto, visiškai nuniokoto po Homero sukeltos branduolinės avarijos, atstatymo. Tai tipiškas ūkininkavimo žaidimas, kuriame galite nusipirkti namus ir pastatus su spurgomis ir (arba) pinigais. Tai labai populiari programa „Google Play“ dėl nuolatinių atnaujinimų ir įdiegta daugiau nei 10 mln.

Atsisiųskite QR kodą The Simpsons™: Springfield Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: Nemokamas

Wikia: Simpsonai

Kaip rodo jos pavadinimas, ši programa yra wikia, vadovas su visa informacija apie viską, kas susiję su serialu. Čia rasime informacijos apie epizodus, sezonus, pokštus, įžymybių pasirodymus ir kt. Laimei, programa yra tik ispanų kalba.

Atsisiųskite QR kodą FANDOM, skirtą: Simpsons Kūrėjas: FANDOM, teikia Wikia Kaina: Nemokamas

Smulkmenos: Simpsonai

Maža viktorina arba smulkmenos su klausimais apie Simpsonus. Neblogai, bet turi daug viešumo, o šį kartą – visiškai angliškai. Yra dar vienas labai panašus žaidimas ispanų kalba, vadinamas Make-T Simpsonų gerbėjas.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška Atsisiųskite QR kodą Haz-T Fan Simpsons Kūrėjas: AJRP Kaina: Nemokamas

SimpSwrd banglentininkų Simpsonų amatai

Platformingo stiliaus šokinėti ir bėgioti. Tai labai paprasta, ir tiesa ta, kad vargu ar jis turėtų būti šiame sąraše, nes vienintelis panašumas į Simpsonus yra mūsų valdomas personažas: savotiškas Homeris Simpsonas praėjo per Minecraft, kuris yra sumontuotas ant automobilio. Bet tam tikra prasme tai netgi žavi, o valdymas yra gana geras.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Donut Simpsons Zip Screen

The „Donut Zip“ ekranas Tai ne kas kita, kaip užrakinimo ekranas, bet originalus dėl užtrauktuko efekto, kuris sukuriamas slystant pirštu per ekraną. Žinoma, jis pilnas skelbimų. Tai yra tipiška programa, kurią įdiegiate, išbandote, sakote „oi, kaip šaunu»Ir jūs jį pašalinate po 5 minučių.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Kaip tu matai Simpsonų palikimas „Android“ vis dar yra labai retas, ir pašalinus žaidimą, paskelbtą EA Mobile ir Wikia, likusios yra gana išeikvojamos programos. Aišku, kad jie su dideliu užsidegimu saugo licenciją, bet kai tik nenudžiugins, liksime be nieko padoraus iš geltonosios šeimos Android. aš vis dar prisimenu Simpsonų žaidimai praėjusių metų konsolėse ... gerai, jie nebuvo puikūs žaidimai, bet bent jau buvo iš ko rinktis!

Ką manote apie „Simpsons“ žaidimus ir programas, skirtas „Android“? Kas nušovė poną Burnsą? Norėdami pakomentuoti šią ir bet kurią kitą temą, susijusią su kova tarp Big Mac ir Krusty Burger, nedvejodami apsilankykite komentarų laukelyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės