Kaip siųsti žinutes be interneto mobiliajame telefone – „The Happy Android“.

Cenzūra nėra kažkas, kas apsiriboja tik naujienomis, kurias matome arba nematome internete. Tai taip pat leidžia sąlygoti arba neleisti žmonėms bendrauti, kai prasideda judėjimai, tokie kaip pastarųjų mėnesių Honkongo protestai. Paprastai pranešimų siuntimo programos yra pirmosios, kurioms nutrūksta paslauga, nors viskas gali tęstis ir netgi blokuoti prieigą prie interneto tam tikrose vietose ar konfliktų zonose.

Nekalbėkime dabar, jei pasiklydome kalnuose be aprėpties, yra tinklo prisotinimas, „WhatsApp“ serveriai sugenda arba mums pritrūko mobiliųjų duomenų labai sausakimšoje miesto vietoje, atskirtoje nuo šeimos ar draugų. Ar yra būdas siųsti žinutes mobiliuoju telefonu nepriklausydamas nuo interneto ryšio?

Kaip siųsti ir gauti žinutes, net jei mobiliajame neturime interneto

Šiais ypatingais atvejais, kai turime atsisakyti tradicinių komunikacijos metodų, galime taikyti tokius sprendimus, kaip Bridgefy pasiūlytas. Ši nemokama programa, skirta „Android“ ir „iOS“, naudoja funkciją, kurią visi turime savo mobiliajame telefone: „ Bluetooth. Daug sunkiau cenzūruojama funkcija, kuri veikia net tose vietose, kur net nėra aprėpties.

Atsisiųskite QR kodo „Bridgefy“ pranešimus be interneto Kūrėjas: Bridgefy Kaina: Nemokama

Su Bridgefy galime siųsti žinutes per Bluetooth ir bendrauti su kitais žmonėmis 100 metrų atstumu. Apribojimas, kurį galime išplėsti iki 200 metrų, jei tarp dviejų kraštutinumų yra kitas vartotojas (tarpinė kilmės vieta). Arba iki 300 metrų, jei yra 2 vartotojai, galintys pratęsti grandinę. Jei naudojamas masiškai, jis neabejotinai gali būti galingiausias įrankis, sukuriantis izoliuotą ryšių tinklą, visiškai nepriklausomą nuo interneto.

Tai pasakius, pažiūrėkime, kaip tai veikia...

  • Pirmas dalykas yra įdiegti programą iš jos oficialios saugyklos „Google Play“ arba „iTunes“ (Android / ios).
  • Prieš pradėdami naudotis programėle, turėsime nurodyti savo telefono numerį ir slapyvardį. Tada gausime patvirtinimo kodą, kurį turėsime įvesti norėdami patvirtinti savo numerį, ir būsime pasirengę pradėti siųsti žinutes.

  • Sąrankos proceso metu mūsų taip pat bus paprašyta suteikti Bridgefy prieigą prie mūsų vietos. Turime suteikti šį leidimą, kitaip programa neveiks. Taip pat Bridgefy taip pat paprašys prieigos prie mūsų kontaktų sąrašo, nors galime pasirinkti, suteikti šią informaciją ar ne (šia prasme nėra jokių problemų).

  • Programoje yra 3 skirtukai: vienas, kuriame matome visus savo kontaktus, kitas, kuriame matome privačius pokalbius ir kitas skirtukas, kuriame galime siųsti žinutes į viešą pokalbį.

Viešas pokalbis yra lengviausias būdas bendrautiKadangi žinutės siuntimas pasieks visus tuo metu su Bridgefy prisijungusius žmones. Kurį laiką išbandėme programą ir tiesa ta, kad ji veikia gana gerai. Užmezgus ryšį su asmeniu pokalbyje (galima siųsti ir tekstus, ir vaizdus), jo vartotojas automatiškai atsiranda kontaktų sąraše, taip pat galime siųsti asmenines žinutes per antrąjį pagrindinio meniu skirtuką.

Būkite atsargūs, taip pat yra tam tikrų apribojimų

Bet kuriuo atveju taip pat turime paminėti, kad dėl pačios Bluetooth technologijos prigimties paslauga pradeda silpnėti nuo didesnio nei 300 metrų atstumo. O tai reiškia, kad turime reikalą su tam tikrose situacijose praverčiančia programa, tačiau tai tikrai nėra geriausias būdas siųsti žinutes kontaktams, kurie yra kituose miestuose ar labai dideliais atstumais.

Bet kokiu atveju, labai įdomi priemonė bendrauti su kitais žmonėmis, kai negalime naudoti tradicinių metodų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found