Nauja „WhatsApp“ sukčiai: netikro direktoriaus „El Android Feliz“ žinutė

Pastarosiomis dienomis tariamas pranešimas iš asmens, kuris identifikuojasi kaip Karelis Hernándezas, „WhatsApp“ direktorius. Karelis informuoja, kad „WhatsApp“ bus atnaujinta per 24 valandas ir taps mokama, o už kiekvienos žinutės siuntimą kainuos 0,37 cento. Jei norime ir toliau naudotis WhatsApp nemokamai, jūsų žinute turėsime pasidalinti tik su 10 mūsų kontaktų. Taip, žinoma!

Nauja apgaulė, ta pati sena gudrybė kaip visada

Pirmas dalykas, kurį reikia paaiškinti, yra tai, kad pranešimas yra visiškai klaidingas. Tikrasis „WhatsApp“ generalinis direktorius yra Janas Koumas ir greičiausiai Karelis Hernandezas net neegzistuoja. Bent jau ne kaip „WhatsApp“ direktorius... tai tikrai.

Remiantis šia prielaida, gerai žinomo pranešimų siuntimo įrankio aukščiausioji vadovybė niekada nebendrautų su vartotojais grandininiais pranešimais. Kai WhatsApp turi ką pasakyti, ji tai daro atnaujindama programėlę, siųsdama pranešimus savo svetainėje arba per žiniasklaidą. Todėl, jei gausime šią ar bet kurią kitą grandininę žinutę, būkime aišku tai apgaulė 100% atvejų.

Karelio Hernándezo žinutė

„Sveiki, esu Karelis Hernándezas, WhatsApp direktorius, šiuo pranešimu norime informuoti visus savo vartotojus, kad turime tik 530 paskyrų naujiems telefonams, o mūsų serveriai pastaruoju metu buvo labai perkrauti, todėl prašome jūsų pagalbos sprendžiant problemą. šią bėdą. Mums reikia, kad mūsų aktyvūs vartotojai persiųstų šį pranešimą kiekvienam iš savo kontaktų sąrašo esančių žmonių, kad patvirtintų mūsų aktyvius vartotojus naudodami WhatsApp. Jei neišsiųsite šio pranešimo visiems savo WhatsApp kontaktams, jūsų paskyra liks neaktyvi ir dėl to prarasti visus savo kontaktus.

Perdavus šį pranešimą, jūsų išmaniajame telefone pasirodys automatinio atnaujinimo simbolis. Jūsų išmanusis telefonas bus atnaujintas per 24 valandas, jis turės naują dizainą, naują pokalbio spalvą, o jo piktograma pasikeis iš žalios į mėlyną. „WhatsApp“ bus mokamas, nebent esate dažnas naudotojas. Jei turite bent 10 kontaktų, išsiųskite šią SMS žinutę ir logotipas taps raudonas, rodantis, kad esate dažnas vartotojas.Rytoj jie pradės apmokestinti žinutes WhatsApp 0,37 cento. Persiųskite šią žinutę daugiau nei 9 žmonėms iš savo kontaktų ir jis bus nemokamas visam gyvenimui, patikrinkite ir kamuolys viršuje taps mėlynas ».

Grandininio pašto sukčiai

Net WhatsApp nepamėlyna, neprarasime savo kontaktų ir neturėsime sumokėti nė cento už naudojimąsi įrankiu. Facebook Įsigijęs įmonę jis jau leido suprasti, kad lažinosi už nemokamą „WhatsApp“, ir iki šiol jis to niekada neatsiėmė.

Šie gerai žinomi grandininiai pranešimai buvo su mumis dešimtmečius: anksčiau juos gaudavome el. paštu, o dabar per „WhatsApp“. Tikslas paprastai visada yra tas pats, spustelėkite nuorodą arba atlikite veiksmą, kuris dažniausiai veda prie virusų, šnipinėjimo programų arba bet kokios rūšies kenkėjiška programa, pasirengusi užkrėsti mūsų įrenginį ar mobilųjį telefoną.

Niekas nepažįsta Karelio Hernándezo, „WhatsApp“ direktorius yra Janas Koumas ir taip, „WhatsApp“ vis dar galima naudoti nemokamai. Jei gaunate šį naują virusą, nesidalinkite juo.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės