10 geriausių papildytosios realybės programų, skirtų „Android“.

The Papildyta realybė Tai technologija, kuri visada skambėjo labai futuristiškai, o faktas yra tas, kad ji buvo su mumis jau keletą metų. Prisimenu, kaip daugiau nei prieš 5 metus kalbėjausi su draugu iš koledžo apie papildytosios realybės projektą, prie kurio dirbau jo įmonėje. Tuomet tai buvo idėja, kuri mane sužavėjo, ir man malonu žinoti, kad 2018 m. jau yra nedidelė tokio tipo aplikacijų rinka.

Papildyta realybė iš esmės susideda iš kompiuterio sukurtų vaizdų arba duomenų uždėjimo ant mūsų realaus pasaulio vizijos, kuriant sudėtinis požiūris, praturtinantis mūsų tikrovės suvokimą. Šiandien apžvelgsime 10 geriausių papildytos realybės programų, skirtų „Android“.

10 geriausių papildytosios realybės (AR) programų, skirtų „Android“ telefonams

Daugelis „Android“ programų, veikiančių su išplėstine realybe, šiuo metu naudoja „Google“ ARCore technologiją AR turiniui rodyti. Technologija, kuri, pasak Google, yra suderinama su daugiau nei 100 milijonų Android įrenginių. Tai reiškia, kad tikriausiai neturėsite problemų diegdami ARCore pagrįstas programas iš šio sąrašo – nebent turite labai seną telefoną. Atkreipkite dėmesį, nes yra nemažai tokių, kurie tikrai džiugina.

Civilizacija AR

Papildyta realybė turi visą rifą, kurį reikia išnaudoti švietime. Ši britų BBC sukurta programėlė yra geras to pavyzdys. Civilizacijos leidžia stebėti ir analizuoti įvairius kūrinius ir istorinius objektus ir įdėkite juos į mūsų namo svetainę, sukdami ir keisdami jų dydį. Tarsi jie būtų prieš mus.

Pavyzdžiui, kai paleidžiame programą, mums parodomas Egipto sarkofagas, leidžiantis pamatyti viduje esančią mumiją rentgeno spinduliais ir sužinoti dalį jos istorijos. Programėlėje yra daugiau nei 30 istorinių objektų.

Atsisiųskite QR kodo civilizacijų AR kūrėją: Media Applications Technologies, skirtą BBC Kaina: Nemokama

SketchAR

SketchAR yra programa, kuri rodyti šablonus mūsų eskizų knygelėje kad galėtume juos atsekti. Galime pasirinkti iš daugybės kačių, rankų, veidų, pastatų, gėlių ir kitų piešinių eskizų, kurie pasirodys mobiliojo telefono ekrane taip, tarsi jie būtų iš tikrųjų prieš mus.

Idėja tiesiog puiki, tačiau didžioji dalis žavesio prarandama vykdant: ji verčia mus laikyti mobilųjį tam tikrame aukštyje, kol piešiame. Kažkas, kas tikrai nėra labai praktiška. Vis dėlto verta pabandyti.

Atsisiųskite QR kodo SketchAR: išmokite piešti AR Kūrėjas: SketchAR UAB Kaina: Nemokamai

Tik eilutė

Tęsiame piešimo programėles. „Just a Line“ yra programa, kurią „Google“ sukūrė naudodama ARCore ir yra įpratusi rašyti ir „sumaišyti“ juos su realiu pasauliu. Geriausia tai, kad savo kūrybą galime įrašyti vaizdo įraše ir pasidalinti ja su kitais žmonėmis. Labai rekomenduojama skatinti kūrybiškumą.

Atsisiųskite QR kodą Just a Line: pieškite pasaulį naudodami papildytą realybę Kūrėjas: Google Creative Lab Kaina: Nemokamas

Google Lens

„Google Lens“ yra koncepcijos, kurią jie pradėjo kurti kartu su „Google Googles“, evoliucija. Priemonė, su kuria galime identifikuoti tekstą, paveikslėlius ir realaus pasaulio objektus naudojant galingo Google variklio debesų kompiuterijos galią.

Ją galima įsigyti kaip atskirą programą, nors galime rasti ir integruotą į naujausias „Google“ nuotraukų versijas.

Atsisiųsti QR kodą Google Lens Developer: Google LLC Kaina: Nemokama

ViewRanger

„ViewRanger“ yra programa su tūkstančiais pėsčiųjų ir dviračių maršrutų. Jame yra daugybė rekomendacijų ir žemėlapių, kuriuos galime naudoti be interneto ryšio, tačiau tikrasis karūnos brangakmenis yra jo „Skyline“ funkcija.

Ši funkcija naudoja papildytąją realybę nustatyti pagrindinius taškus, kuriuos aptinkame fotoaparatu, ir parodyti mums jų pavadinimą, ir kiti duomenys, pvz., aukštis, kai kalbama apie viršūnę ar kalną. Labai rekomenduojama ir puikiai įvertinta „Google Play“ naudotojų. Jis taip pat suderinamas su Android Wear OS. Deja, „Skyline“ funkcija pasiekiama tik aukščiausios kokybės programos versijoje.

Atsisiųsti QR kodą ViewRanger – pėsčiųjų ir dviračių maršrutai Kūrėjas: Augmentra Kaina: Nemokamas

Holo

Holo yra programa, kuri įterpti hologramas į vaizdo įrašus naudojant papildytą realybę. Labai smagus įrankis, su kuriuo galime žaisti ir gauti aukso su visokiais mazgais. Yra daugybė personažų, tokių kaip Žmogus-voras, gorila, žaidžianti ukulele, šuo ir visokie juokingi personažai.

Sumontavę sceną, tereikia įrašyti vaizdo įrašą, kad galėtume išsaugoti kopiją arba pasidalinti ja su draugais. Labai smagu, ypač su draugais.

Atsisiųskite QR kodo Holo – hologramas vaizdo įrašams papildytoje realybėje Kūrėjas: 8i LTD Kaina: Nemokamas

Google vertėjas

„Google“ vertėjas žengė milžinišką žingsnį į priekį, kai į savo vertimo įrankių rinkinį įtraukė papildytąją realybę. Jos dėka tai yra galintis aptikti tekstą fotoaparatu ir išversti jį realiu laiku, iš tokių vietų kaip plakatai, užrašai ar iškabos gatvės viduryje.

Programa, kuri veikia stebėtinai gerai. Nepamainomas kelionėse į užsienį, ypač jei per daug nekontroliuojame vietinės kalbos.

Atsisiųsti QR kodą Google Translate Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Wallame

WallaMe yra papildytos realybės programa, kuri leidžia mums palikti pranešimus tam tikrose geografinės padėties vietose. Idėja tokia, kad padarome nedidelį piešinį ar ką nors parašome, pavyzdžiui, ant gatvės kampo, autobusų stotelėje ir pan. Vėliau, kai kitas asmuo praeina pro tą svetainę, jis gali pamatyti, kad yra paslėpta žinutė, ir įsivaizduoti ją papildytoje realybėje.

Tai gali būti daug žaidimo, ypač grupinėje veikloje, norint apžiūrėti lankytinas vietas ar kitaip ir kūrybiškai bendrauti su draugais.

Atsisiųskite QR kodą WallaMe – išplėstinė realybė Kūrėjas: Wallame Ltd Kaina: Nemokama

Pokemon eina

Negalime sudaryti papildytos realybės programų sąrašo nepaminėdami populiariausias visų laikų AR žaidimas: Pokémon Go. Čia „Nintendo“ ir „Niantic“ pasirodė puikiai – sukūrė pavadinimą, sukėlęs revoliuciją visoje planetoje, ir sugebėjo išvesti į gatves tikras minias paauglių – ir ne tokių paauglių – užfiksuoti pokémonus ir užkariauti sporto sales.

Nors jis jau nekelia ankščiau buvusio karščio, tačiau vis dar yra labai populiarus žaidimas ir verta pasidomėti, jei niekada neturėjome progos jo išbandyti.

Atsisiųskite QR kodą Pokémon GO Kūrėjas: Niantic, Inc. Kaina: Nemokama

Žvaigždžių žygis 2

Sąrašą užbaigiame su Star Walk 2 – programa su dangaus žemėlapiais, žvaigždėmis ir žvaigždynais, kurie papildytos realybės dėka įsilieja į kraštovaizdį. Tai puikiai tinka identifikuoti planetas ir žvaigždynus, be to, jame yra daug papildomos informacijos.

Atsisiųsti QR kodą Star Walk 2 nemokamai: Dangaus ir planetų atlasas Kūrėjas: Vito Technology Kaina: Nemokamas

Be sąraše paminėtų programų, yra daug kitų programų, kurios išnaudoja išplėstinės realybės privalumus tokiais būdais, kuriuos verta paminėti. Ten turime kitų žaidimų, tokių kaip „Ingress“, iš tų pačių kūrėjų kaip ir garsusis „Pokémon Go“. Arba „Ikea Place“ – programėlė, leidžianti pamatyti, kaip tas ar kitas baldas realiai atrodytų svetainėje. „Ink Hunter“ yra programa, leidžianti „išbandyti“ tatuiruotes ir pamatyti, kaip jos atrodytų, jei iš tikrųjų jas išsitatuiruotų ant odos.

Ir ką tu sakai? Kokia yra jūsų mėgstamiausia papildytos realybės programa?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės