10 geriausių nemokamų vaizdo įrašų redaktorių, skirtų kompiuteriui – laimingasis „Android“.

Šiais laikais nemokamų programų galima rasti praktiškai viskam. Įraše Šiandien mes sutelksime dėmesį į nemokamus vaizdo įrašų redaktoriusKad ir kaip neįtikėtinai atrodytų, tinkle yra daug, tačiau ne visi jie siūlo vienodą kokybės lygį.

Iš toliau pateikto sąrašo visų pirma išskirčiau 2 programas, kurias, nors ir nemokamus, naudoja kino studijos ir televizijos prodiuseriai dėl profesionalumo ir siūlomų montažo parinkčių skaičiaus: Davinci Išspręskite ir Šviesos darbai. Kita vertus, jei jums reikia paprastos programos, leidžiančios iškirpti / įklijuoti, pridėti tekstą ir dar ką nors, rekomenduojame naudoti „OpenShot“ arba „Shotcut“ – 2 nemokamus vaizdo įrašų rengyklės, kurios patenkina pagrindinius poreikius be didelių smulkmenų.

10 geriausių nemokamų vaizdo įrašų redaktorių, skirtų kompiuteriui

Prieš pradėdami, jei ketinate kurti ir redaguoti savo vaizdo įrašus, jums taip pat gali būti įdomu pažvelgti į įrašą «15 nemokamų garso ir garso efektų bankų«. Dabar taip, eime!

Šviesos darbai

Tai puikus vaizdo redagavimo įrankis. Jis turi daug galimų efektų ir leidžia redaguoti iki 256 vaizdo įrašų, garso įrašų ir vaizdų. Vienintelis trūkumas gali būti jos sąsaja, kuri yra labai techninė ir sunkiai naudojama mažiau pažengusiems vartotojams. Dabar, jei naudositės kitais šiek tiek sudėtingesniais redaktoriais, pvz., Sony Vegas ir panašiais, tikrai iš karto atsidursite savo padaže.

„Lightworks“ yra nemokama ir prieinama „Windows“, „Linux“ ir „Mac“ su 32 bitų ir 64 bitų versijomis.

Atsisiųskite Lightworks

OpenShot

„OpenShot“ yra 100% nemokama atvirojo kodo rengyklė, turinti paprastą sąsają ir labai paprastas funkcijas, tačiau tuo pat metu labai paprasta naudoti nepatyrusiems vartotojams.

Tai apima klasikinį takelio redagavimą su laiko juosta ir paprastai yra labai intuityvus. Jį galima naudoti „Windows“, „Linux“ ir „Mac“.

Atsisiųskite OpenShot

Davinci Resolve 16

Atrodo neįtikėtina, kad „BlackMagic“ kompanija išleido tokią pat pilną kaip ši programinės įrangos versiją, kurios profesionali versija („DaVinci Resolve Studio 16“) kainuoja apie 300 eurų. „Resolve 16“ turi praktiškai visas „pro“ versijos ypatybes, todėl tai tikriausiai yra vienas geriausių variantų, kai kalbama apie nemokamus vaizdo įrašų redaktorius.

Kad susidarytumėte idėją, šis įrankis Holivude dažnai naudojamas spalvų korekcijoms atlikti. Jį galima naudoti „Windows“, „Linux“ ir „MacOS“, o norint jį atsisiųsti, reikia tik užsiregistruoti jos platformoje. Jei ieškote kokybės, turite tai išbandyti.

Atsisiųskite „DaVinci Resolve 16“.

Nuotraukos (pakeitimas „Windows Movie Maker“)

Po kelerių metų kilnios tarnybos „Microsoft“ nusprendė atsisakyti klasikinės „Windows Movie Maker“ redaktoriaus. Sistemoje „Windows 10“ ji nebepasiekiama, tačiau vietoj jos randame „Microsoft“ pasiūlytą pakaitalą vaizdo redagavimo užduotims atlikti – „Photos“ programą.

Tai nemokama vaizdo įrašų rengyklė yra iš anksto įdiegta su Windows 10 ir jame yra viskas, ko reikia paprastam vaizdo įrašų redagavimui. Jame yra 3D vaizdo efektai, filtrai, greičio valdymas, apkarpymas, galimybė pridėti tekstą ir trumpai tariant, pagrindai sukurti vaizdo įrašą naudojant kitų vaizdo įrašų takelius. Jei ką tik pradėjote dirbti montažo pasaulyje ir vis dar nelabai žinote, kur pučia vėjas arba tiesiog norite sukurti paprastą ir nesudėtingą vaizdo įrašą, tai ideali priemonė pradedantiesiems.

Blenderis

Blender yra puiki nemokama atvirojo kodo vaizdo įrašų rengyklė, puikiai tinkanti 3D modeliavimui. Jame yra daug pažangių funkcijų, tokių kaip modeliavimo įrankiai, personažų animacija, mazgais pagrįsta medžiaga ir daug daugiau. Tai neabejotinai vienas geriausių nemokamų vaizdo įrašų redaktorių, skirtų tiek Windows (įdiegiama ir nešiojama versija), tiek Mac. Taip pat pasiekiama Linux ir Steam.

Atsisiųskite „Blender“.

VLMC VideoLan filmų kūrėjas

VLMC yra atvirojo kodo vaizdo įrašų rengyklė, pagrįsta libVLC ir yra prieinama tiek Windows, tiek Linux, tiek Mac OS X. Ji vis dar kuriama (tiesą sakant, ji egzistuoja jau keletą metų), tačiau turi daug galimybių. Jei norite išbandyti ką nors naujo, pabandykite.

Žinoma, atminkite, kad jo negalima įdiegti kaip programos, kurią reikia naudoti, tačiau turite dirbti su programos šaltinio kodu. Daugiau informacijos galite rasti oficialiame jos puslapyje ČIA.

VSDC nemokama vaizdo įrašų rengyklė

VSDC yra nemokama nelinijinė vaizdo įrašų rengyklė Nors savo laikais ji turėjo gana painią sąsają, tiesa ta, kad pastaraisiais metais ji labai patobulėjo. Tai leidžia pridėti garso ir vaizdo efektus, išblukinti, į Instagram panašius filtrus, sukurti kaukes elementams paslėpti ar sulieti, judesio aptikimą ir dar daugiau. Jis taip pat turi chromatinio klavišo funkciją.

Atsisiųskite nemokamą VSDC vaizdo įrašų rengyklę

Šūvis

„Shotcut“ yra dar vienas atvirojo kodo, nemokamas kelių platformų vaizdo įrašų rengyklė, kurioje taip pat yra daug internetinių vadovėlių, skirtų išmokti naudotis programa (jie yra anglų kalba, su jais galima susipažinti ČIA).

Jis palaiko daugybę formatų, įskaitant FFmpeg, 4K, ProRes ir DNxHD. Programa iš pradžių buvo sukurta Linux, todėl jos sąsaja iš pradžių gali pasirodyti kiek keista tiems, kurie nėra susipažinę su šia sistema. „Shotcut“ redaktorius galimas „Windows“, „GNU / Linux“ ir „MacOS“.

Parsisiųsti Shotcut

Movica

Jei paprašytumėte manęs pateikti priežastį išbandyti „Movica“, pasakyčiau, kad tai padarytumėte dėl nuorodų. Šioje vaizdo įrašų rengyklėje yra spartieji klavišai, kurie labai palengvina redagavimą. Palaiko WMV, FLV ir MPG failus.

Kita vertus, tai redaktorius, kuris savo laikais turėjo daug šlovės, bet nustojo atnaujinti 2014 m. Jei ieškote kažko šiek tiek naujesnio, geriausia pabandyti kitur, nes tai yra vaizdo įrašų rengyklė. minimali išraiška, ją galite pamatyti arčiausiai klasikinės Windows Movie Maker. Grynas Windows XP.

Parsisiųsti Movica

Vaškas

Wax yra nemokama, didelio našumo vaizdo įrašų rengyklė, kurią galima naudoti tiek namuose, tiek profesionaliam naudojimui. Vienas iš jo ypatumų yra tai, kad jį galima naudoti kaip atskirą programą kaip kito vaizdo įrašų rengyklės (SonyVegas) įskiepį.

„Wax“ redaktoriaus funkcija „tokia, kokia yra“ yra šiek tiek apribota (ji turi labai mažai efektų), todėl galite gauti daug daugiau naudos, jei naudosite ją kaip papildinį. Ši redagavimo priemonė nustojo atnaujinti sistemoje „Windows Vista“, taigi, jei jums patinka vintage, čia yra gera vieta atkurti save.

Atsisiųskite vašką

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found