Kaip perkelti lipdukus iš „Telegram“ į „WhatsApp“ - „Happy Android“.

Sveiki vaikinai! Kaip praeina savaitė? Šiandienos įraše mes padarysime kažką panašaus į tai, kas buvo Ebro pervedimas, bet su lipdukais. tiksliai! Jei kada nors naudojote „Telegram“, jos lipdukai tikrai patrauks jūsų dėmesį ir dėl geros priežasties: jie yra daug spalvingesni ir įmantresni nei dauguma „WhatsApp“ skirtų lipdukų (be to, daugelis „WhatsApp“ dabar pasiekiamų lipdukų). yra piratiniai tiesiai iš „Telegram“).

Jei naudojate 2 pranešimų siuntimo programas ir norite naudokite „Telegram“ lipdukus „WhatsApp“. Jums nereikia diegti jokio reklaminio lipduko paketo. Paprasčiausias ir švariausias dalykas, kurį galite padaryti, yra perkelti lipdukus iš vienos platformos į kitą naudojant tokius įrankius kaip „Asmeniniai WhatsApp lipdukai“.

Atsisiųskite asmeninį QR kodo lipduką, skirtą WhatsApp kūrėjui: Stukalov Kaina: Nemokama

Kaip konvertuoti „Telegram“ lipdukus į „WhatsApp“ lipdukus

„Asmeniniai „WhatsApp“ lipdukai“ yra tai, kad ji skirta perkelti lipdukus iš vienos programos į kitą ir konvertuoti bet kokį vaizdą, kurį turime mobiliajame telefone gražiame WhatsApp lipduke. Programa yra nemokama, ją atsisiųsta daugiau nei 50 mln., o „Android Play“ parduotuvėje ji įvertinta 4 žvaigždutėmis.

Šiuo atveju mes ketiname išgauti Telegram lipdukus vaizdo pavidalu ir eksportuoti juos į WhatsApp naudodami programą, kurią ką tik aptarėme. Pažiūrėkime, iš ko tiksliai susideda procesas.

1- Įdiekite programą ir pasirinkite Telegram lipdukų paketą

 • Visų pirma, jei dar to nepadarėte, įdiekite „Asmeniniai WhatsApp lipdukai”.
 • Dabar atidarykite „Telegram“ programą ir šoniniame meniu įveskite skyrių „Nustatymai”.
 • Spustelėkite "Pokalbiai"Ir eikite į parinktį"Lipdukai ir kaukės”.

 • Šiame naujame lange pamatysite visų įdiegtų lipdukų sąrašą. Spustelėkite 3 taškų mygtuką šalia lipdukų paketo, kurį norite perkelti į „WhatsApp“, ir pasirinkite „Nukopijuoti nuorodą“. Jei viskas klostėsi gerai, apatinėje ekrano srityje pamatysite pranešimą „Nuoroda nukopijuota į mainų sritį“.

2- Atsisiųskite Telegram lipdukus webp formatu

 • Tada grįžkite į „Telegram“ pokalbių sritį ir naudokite paieškos variklį (didinamojo stiklo piktogramą), kad surastumėte robotą.Lipdukų atsisiuntimo programa“. Pamatysite, kad yra keli robotai tuo pačiu pavadinimu: pasirinkite pirmąjį iš sąrašo ir spustelėkite „Pradėti“, kad atidarytumėte naują pokalbį.

 • Ilgai paspauskite ir į pokalbį įklijuokite nuorodą, kurią ką tik nukopijavote į mainų sritį.
 • Įklijuojant nuorodą į pokalbį, robotas pateiks 3 failus ZIP formatu. Pasirinkite ir atsisiųskite pirmąjį, su pabaiga "xxx_webp.zip”.

Pastaba: jei pageidaujame, lipdukus taip pat galime atsisiųsti jpeg arba png formatu. Šiuo atveju pasirinkome webp formatą, nes tai naujesnis formatas, kuris geriau suglaudina vaizdus ir užima mažiau vietos saugykloje.

3. Norėdami išskleisti atsisiųstus vaizdus, ​​naudokite failų tvarkyklę

 • Kitas žingsnis yra išgauti vaizdus iš ZIP failo, kurį ką tik atsisiuntėme. Tam turime naudoti failų tvarkyklę. Galime naudoti ŽVAIGŽDĖ ar bet kuri kita nemokama failų naršyklė, skirta android leidžia išskleisti ZIP failus.
 • Iš failų naršyklės eikite į savo įrenginio vidinę atmintį ir suraskite aplanką "Telegrama -> Telegramos dokumentai“. Ten rasite ką tik atsisiųstą ZIP failą.
 • Spustelėkite failą ir pasirinkite "Ištrauka“. Sistema automatiškai sukurs naują aplanką su visais lipdukais, jau išpakuotais webp formatu.

 • Galiausiai įveskite aplanką, pasirinkite visus vaizdus ir perkelkite juos į „Android“ terminalo atsisiuntimo aplanką.

4- Konvertuokite vaizdus į WhatsApp lipdukus

 • Galiausiai atidarykite programą „Asmeniniai WhatsApp lipdukai“.
 • Priimkite leidimo prašymą ir spustelėkite mygtuką "+”.
 • Pasirinkite naujojo lipdukų paketo pavadinimą.
 • Raskite atsisiuntimo aplanką ir pasirinkite visus lipdukus, kuriuos norite perkelti į „WhatsApp“. Kai būsite pasiruošę, spustelėkite „Pasirinkti“.
 • Spustelėkite mygtuką „Gerai“ ir patvirtinkite mygtuku „Pridėti“.

Nuo šiol, jei įeisime į savo WhatsApp lipdukų biblioteką, pamatysime, kad Telegram lipdukai jau yra prieinami. Tikslas pasiektas!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found