„CyanogenMod 14.1“ jau čia! Naujas suderinamų terminalų sąrašas

LAPKRIČIO 8 D Steve'as Kondikas Cyanogen tinklaraštyje paskelbė pirmąsias CyanogenMod 14.1 versijas, taip suteikdamas startinį ginklą Android 7.1 populiarios kūrėjų grupės sukurtuose ROM.

Tai yra ankstyvosios versijos CM 14.1, tai yra, Tai versijos, kurioms vis dar reikia šiek tiek daugiau ruošti. Pavyzdžiui, šie nauji ROM vis dar nepalaiko temų (temos). Bet nesijaudink, viskas ateis.

CyanogenMod 14.1 suderinami terminalai

Pirmieji terminalai, kurie galėjo mėgautis šiuo nauju CyanogenMod atnaujinimu, buvo šie:

meškeriotojas„Nexus 6P“.)

bukagalvis„Nexus 5X“.)

vėžysXiaomi Mi3w / Mi4)

d855 (LG G3)

sakalas / Peregrine / Thea / Titan (Moto G variantai)

h811 / h815 (LG G4)

klte / kltedv / kltespr / klteusc / kltevzw (Samsung Galaxy S5)

oneplus3 (OnePlus 3)

Z00L / Z00T (Zenphone 2)

Pastarosiomis dienomis „CyanogenMod 14.1“ versijos pasirodė daugiau įrenginių, o dabar galime mėgautis tinkintu ROM su „Android 7.1“ terminaluose, pvz., „Huawei Honor 5X“, „Sony Xperia V“, „Nexus 6“. arba Vienas plius 2, ir daugelis kitų.

Galite pasiekti visus atnaujintus atsisiuntimus iš toliau pateiktos nuorodos .

Jei nerandate savo įrenginio čia yra sąrašas įrenginių, įtrauktų į suderinamų terminalų sąrašą.

Kaip nurodo Cyanogen komanda, esame pačiu tinkamiausiu laiku dalyvauti projekte, padedančiam kūrėjų grupei aptikti galimos klaidos ir klaidos. Todėl visi, norintys išbandyti šią naują „Android“ operacinės sistemos versiją, turėtų nedvejodami žengti žingsnį.

Tiems iš jūsų, kurie dar nėra susipažinę su CyanogenMod, tai yra operacinė sistema nemokama programinė įranga ir Atviro kodo pagrįsta Android. Kai kurios jo savybės yra savosios temos palaikymas, procesoriaus įsijungimas, root prieiga, vietinis OpenVPN klientas, „Wi-Fi“ modemo palaikymas ir daug kitų funkcijų, kurių negalėsime rasti daugumoje standartinių „Android“ versijų. Trumpai tariant, vienas geriausių pasirinktinių ROM, kurį šiandien galime įdiegti bet kuriame „Android“ įrenginyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės