Juodasis penktadienis „GearBest“: pirkimo vadovas – laimingas „Android“.

Nebent gyvenote oloje ar persikėlėte į Mėnulį, beviltiškai bandydami pabėgti nuo siaubingos minios, tikriausiai jau žinote, kada mes esame. Taip! !Juodojo penktadienio savaitė, žmonės!

Visą savaitę ir iki kito pirmadienio 28 d internetinės parduotuvės yra dega, siūlantis pačias galingiausias metų nuolaidas, kurias galima laikyti didžiausia sezono akcija.

Tiems iš jūsų, kurie neskaitė mūsų naujausių straipsnių, pasinaudojame šiandienos įrašu, kad gautume naujausią informaciją visus pasiūlymus ir nuolaidas, kurias galime gauti per šį 2016 m. Juodąjį penktadienį „GearBest“., mūsų internetinė antraštės elektronikos parduotuvė.

Nuolaidos perkant per PayPal

Jei pirksime naudodami Paypal kaip mokėjimo būdą gausime papildoma 2% nuolaida galutinei kainai.

Šis pasiūlymas galios dienomis lapkričio 24-28 d, visada už perka daugiau nei 50 USD už pirmuosius 5000 užsakymų.

Be to, jei 2% nuolaida yra ne didesnė nei 2 USD, šią nuolaidą galime derinti su bet kuriuo iš nuolaidų kuponų Juodojo penktadienio akcijos.

Dovanų priedai

Dar viena iš šios akcijos privalumų – nuolaidos bendriems pirkiniams. Tai reiškia, Jei pirksime prekę su atitinkamu priedu, paskutinis pirkinys bus nemokamas. Pavyzdžiai? Jei pirksime Jumper EZpad planšetinį kompiuterį ir pridėsime klaviatūrą, klaviatūra bus nemokama.

Galime žinoti visus nemokamus priedus Toliau pateiktoje nuorodoje .

Juodasis penktadienis GearBest Ispanijos parduotuvėje

GearBest tėvynės svetainė turi savo išskirtinių pasiūlymų ir nuolaidų pasirinkimą. Ar prisimenate „Ulefone Power“ su elegantišku ir originaliu mediniu korpusu? Na, o jei galvojate jį įsigyti, prisiminkite, kad ispanų GearBest svetainėje galime įsigyti už 159 eurus, su papildomi nemokamo pristatymo visoje Ispanijoje pranašumai, 2 metų garantija ir garantija, kad mūsų siuntinys nebus sustabdytas muitinėje, nes užsakymai siunčiami iš parduotuvės ispaniško sandėlio.

Nuolaidų kuponai

Čia galime rasti didžiąją dalį reklamos, ir tai yra Juodasis penktadienis pilnas nuolaidų kuponų iki 80% įvairiausiuose gaminiuose: nuo nešiojamųjų kompiuterių, išmaniųjų telefonų, aviečių, dronų, internetinių kamerų, drabužių ir net laikrodžių ir kt.

Visus nuolaidų kuponus galite gauti iš šią nuorodą (reklaminė svetainė), ši kita nuoroda (GearBest tinklaraštis) ir šis kitas (GearBest Ispanija).

Tikiuosi, kad šis mažasis vadovas jums buvo naudingas norint susidaryti visuotinę visų galimų pasiūlymų viziją. Kad ir ką norėtumėte komentuoti, komentarų laukelyje turite savo laisvos valios sritį. Excelsior!

GearBest | Juodojo penktadienio akcija

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės