Ar per daug laiko praleidžiate prisijungę prie savo mobiliojo telefono naršydami Instagram, Facebook ar YouTube? Ar „Twitch“ kankina jūsų sielą ir negalite ilgiau nei pusvalandį nežiūrėti tiesioginės mėgstamų transliuotojų transliacijos? Ar nekenčiate Menéame, bet negalite nustoti komentuoti kiekvienos naujienos, kuri patenka į pirmąjį puslapį? Tada yra daugiau nei tikėtina, kad jūs kenčiate nuo to, kas paprastai vadinama nomofobija.
Galbūt šią pirmąją metų savaitę pasiūlėte ką nors padaryti, taigi, kad viskas būtų šiek tiek lengviau, šiandienos įraše pažiūrėsime, kaip galime nustatyti kasdienio naudojimo apribojimai programoms kuriuos įdiegėme „Android“. Pažiūrėkime!
Kaip apriboti maksimalų programos naudojimo laiką „Android 9“ ar naujesnėje versijoje
Jei turime „Pixel“ telefoną ar įrenginį su „Android One“, galime kovoti su priklausomybe nuo mobiliojo ryšio funkcija vadinama "Skaitmeninė gerovė”, kuris paprastai yra standartiškai iš anksto įdiegtas ir pasiekiamas „Android“ nustatymuose. Programą taip pat galima atsisiųsti iš „Google Play“ ir ji yra suderinama su kai kuriais kitais prekių ženklais / modeliais su „Android 9“ ar naujesne operacine sistema.
Atsisiųskite QR kodo skaitmeninės gerovės kūrėją: Google LLC Kaina: NemokamaSu programėle Skaitmeninė gerovė galime realiai matyti laiką, kurį praleidžiame prie telefono ar planšetinio kompiuterio ekrano. Taigi, jei pateksime į programą, iš karto pamatysime, kiek kartų atrakinome telefoną, kiek valandų skiriame kiekvienai programai ir kiek pranešimų gavome per dieną.
Tokiu būdu galime gana vaizdingai žinoti – jei to dar nežinome – ar atėjo laikas pritaikyti filtrą, kol visa tai dar nepaleis. Norėdami tai padaryti, turime slinkti į "Atsijungimo būdai -> Valdymo skydas“, kur rasime dažniausiai naudojamų programėlių ir žaidimų sąrašą.
Kiekviena iš sąraše rodomų programų turi piktogramą, pavaizduotą smėlio laikrodžiu. Tiesiog spustelėkite šią piktogramą, kad galėtume nurodyti, kiek laiko galime naudoti minėtą programą prieš jį užblokavus sistemai ir negalime jo iš naujo atidaryti ar gauti pranešimų. Laikmatis iš naujo nustatomas vidurnaktį, todėl labai atsargiai pasirinkite laiką, kurį norite skirti kiekvienai programai!
Pavyzdžiui, jei per daug laiko praleidžiame lankydami tinklalapius, naršyklei galime nustatyti 30 minučių per dieną limitą. Jei matome, kad negalime išlaikyti šio apribojimo, taip pat galime pradėti nuo įprasto naudojimo laiko apribodami iki pusės, o nuo to palaipsniui jį mažinti.
Tai yra tikslų išsikėlimas ir bandymas juos pasiekti, nors, žinoma, visada galime įvesti nustatymus Skaitmeninė gerovė ir bet kuriuo metu išjungti užraktą arba pakeisti laikmačio parametrus.
„Android 10“ suaktyvinkite režimą „Be trukdžių“.
„Android 10“ naudotojai taip pat turi papildomą įrankį, kuriame yra funkcijos Skaitmeninė gerovė. yra pavadintas "Režimas be dėmesio"Ir leidžia mums blokuoti tam tikras programas nurodytam laiko intervalui. Kažkas, kas gali būti puiku atidėti mobilųjį telefoną į šalį, kai dirbame / studijuojame arba norime daugiau kokybiško laiko praleisti su draugais ar šeima.
Kad galėtumėte paleisti mašiną, tiesiog įveskite "Nustatymai -> Skaitmeninė gerovė ir tėvų kontrolė -> Besiblaškantis režimas“. Šiame meniu pasirenkame programas, kurias norime blokuoti, ir spustelėkite "Apibrėžkite tvarkaraštį„Kur galime pasirinkti valandų intervalą ir savaitės dienas, kuriomis bus taikoma ši nauja taisyklė.
Be to, taip pat galime spustelėti „Suaktyvinti dabar“, kad pasirinktos programos būtų automatiškai užblokuotos, kol nuspręsime išjungti „režimas be dėmesio”.
Kai įjungtas režimas be dėmesio, užblokuotos programos darbalaukyje bus rodomos pilkai. Jei bandysime juos atidaryti, pamatysime tokį pranešimą:
Kaip blokuoti programas kitose „Android“ versijose
Jei mūsų Android įrenginys nesuderinamas su programa Skaitmeninė gerovė Visada galime pasirinkti įdiegti specialią programą, kuri atlieka tą pačią užduotį. Šiuo metu „Play“ parduotuvėje yra keletas gana gerų įrankių, pvz., Lik susikaupęs ir „Digitox“..
- Lik susikaupęs: Su šia programa galime padaryti praktiškai tą patį, ką ir su Skaitmeninė gerovė, su tam tikru papildymu. Programėlė leidžia kurti laikmačius su dienos ar valandos naudojimo limitais, blokuoti programas tam tikrais laiko intervalais ir net apriboti prieigą kelis kartus atidarius programą.
- „Digitox“.: Naudodami „Digitox“ negalime blokuoti programų, vietoj to programa leidžia mums sukurti laiko pavojaus signalus, kurie suveikia, kai per daug piktnaudžiaujame programa. Įrankis, išsiskiriantis mažu akumuliatoriaus suvartojimu ir daug išsamesnių ataskaitų bei naudojimo statistikos siūlymu nei konkurentai.
Susijęs įrašas: Kaip slaptažodžiu apsaugoti programas ir failus „Android“.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.