„Xiaomi Mi5s Plus“: geriausias 2016 m. Kinijos išmanusis telefonas?

Tai „Xiaomi“ yra didžiausias kokybiškų Azijos kilmės terminalų atstovas Šiuo metu niekas tuo neabejoja. Jų išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai yra geriausias pavyzdys, ką galima pasiekti, kai besiformuojanti įmonė atiduoda viską, kad jos įrenginiai būtų tarp geidžiamiausių metų.

„Xiaomi“ visada buvo žinomas Kinijos „Apple“ slapyvardžiu, nes gamina terminalus, labai panašius į „iPhone“, išlaikančius puikią kokybę, bet už konkurencingiausias kainas. Aukščiausios klasės terminalai už vidutinę kainą. Bet tai pasikeitė.

Šiandien Xiaomi jau turi savo pavadinimą pramonėje ir akis į akį konkuruoja su tokiais prekių ženklais kaip Samsung, Apple ar Sony. Jo terminalai yra vieni geidžiamiausių ir netgi išsiskiria naujų technologijų, tokių kaip ateitis, tyrimais ir plėtra virtualioji SIM kortelė , kuri leis mums skambinti ir naršyti internete be SIM kortelės telefone.

„Xiaomi Mi5s“, geriausias Kinijos terminalas ar tiesiog geriausias 2016 m. išmanusis telefonas?

 „Xiaomi“ ietis išmaniuosiuose telefonuose yra jos terminalų linija Xiaomi Mi, kur jos naujausias modelis „Xiaomi Mi5s Plus“, šviečia savo šviesa. Atkreipkite dėmesį į jo savybes:

  • Procesorius Qualcomm Snapdragon 821 Quad Core veikia 2,35 GHz dažniu.
  • 5,7 colio ekranas su Full HD raiška.
  • GPU Adreno 530 Norėdami perkelti terminalo grafiką.
  • 6 GB RAM atmintis.
  • 128 GB vidinė atmintis.
  • 13,0 MP galinė kamera su PDAF ir dviejų tonų blykste.
  • Baterija 3700 mAh
  • Infraraudonųjų spindulių signalas ir pirštų atspaudų detektorius.

„Antutu Benchmark“ našumo testas

 Naudodami tokią aparatinę įrangą geriausia, ką galime padaryti, kad pamatytume tikrąją jos galią ir palygintume ją su kitais aukščiausios klasės terminalais, yra išlaikyti filtrą. Antutu . „Android“ skirta palyginimo programa, kuri leis mums pamatyti faktinis terminalo veikimas pagal objektyvius parametrus.

Šių metų kovo mėnesį su terminalu atliktuose bandymuose Antutu jam suteiktų neįtikėtiną 179 566 balą, didžiausias skaičius iki šiol gautas bet kuriuo mobiliuoju telefonu.

Nors dabartinis jo balas reitinge nukrito iki 153 000, jis vis dar yra tarp 4 galingiausių terminalų ir šiandien jį lenkia tik iPhone 7, iPhone 7 Plus ir LeEco Le Pro3. Visai nipas.

Kaina ir prieinamumas

 Dabartinė kaina „Xiaomi Mi5s Plus“ kainuoja 480 USD, apie 432 eurus. Jei norime mažiausio terminalo, Xiaomi Mi5s (su 5,15 colio ekranu) galime jį gauti už 352 USD, keisti apie 317 eurų.

Jei jus domina šiandien vienas galingiausių terminalų nepameskite iš akių šių kuponų, su kuriuo gausite nemažų nuolaidų perkant terminalą Xiaomi Mi5s arba Xiaomi Mi5s Plus.

Xiaomi Mi5s 4G išmanusis telefonas – SIDABARAS

Kuponas: XiaomiRGB

Kaina su kuponu: 321,99 USD, keisti apie 289 eurus (30 USD nuolaida)

Pirkite Xiaomi Mi5

Xiaomi Mi5s Plus 4G Phablet 128GB ROM – AUKSINIS

Kuponas: Mi5sGB

Kaina su kuponu: 439,99 USD, apie 395 eurus pakeisti (40 USD nuolaida)

Pirkite Xiaomi Mi5s Plus 128GB - Golden

Xiaomi Mi5S Plus 4G Phablet 64GB ROM – AUKSINIS

Kuponas: Mi5SPlus

Kaina su kuponu: 440,99 USD, apie 396 eurus pakeisti (40 USD nuolaida)

Pirkite Xiaomi Mi5s Plus 64GB - Golden

 O ką manote apie „Xiaomi Mi5s Plus“? Ar taip pat manote, kad tai vienas geriausių šių 2016 m. mobiliųjų telefonų, ar turite kitą mėgstamiausią?

GearBest | Xiaomi Mi5s terminalai

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės