5 labai svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant naują mobilųjį telefoną

Galvoju pasikeisti mobilųjį. Iki šiol nuostabiai dirbau su savo mylimu Elephone P8 Mini, bet tiesa tokia, kad tiek rykštens jam atidaviau, kad vargšelis už daug daugiau nebeduoda. Jis sulaukė smūgių iš visų pusių, o neskaitant kelių įtrūkimų visame ekrane, fotoaparatas nustojo veikti.

Atėjo laikas išeiti į pensiją mažąjį P8, bet koks turėtų būti jo pakaitalas? Yra keletas reikalavimų, kurie man yra aiškūs, o kiti man per daug nerūpi. Šiandien apžvelgiame kai kuriuos esminius veiksnius, į kuriuos, jei neatsižvelgsime jie gali sugadinti toks pat svarbus kaip ir mobiliojo telefono įsigijimas.

5 esminiai reikalavimai, kurie padės išsirinkti tobulą telefoną

Čia aš stengiausi būti kiek įmanoma neutralesnis. Jei esame mobiliosios fotografijos gerbėjai, akivaizdu, kad stengsimės turėti geriausią rinkoje telefoną su kamera, kokį tik galime sau leisti. Bet reikalas ne apie tai. Čia mes kalbėsime apie tas savybes, kurias gali sukurti esame priversti pakeisti naujai įsigytą mobilųjį, Tiesiog todėl, kad jis mums netarnauja!

Palaikomi tinklai ir juostos

Tai viena iš savybių, kurios mano skaitytojai dažnai klausia, kai paskelbiu apžvalgą „Facebook“. “Ar tai suderinama su Peru tinklais? ,„ Ir Meksikos? Nors šiandieniniai mobilieji telefonai, ypač Kinijos, palaiko daugumą pagrindinių Ispanijos teleoperatorių siūlomų tinklų, likusioje pasaulio dalyje taip nėra.

Mobilieji telefonai palaiko tam tikras dažnių juostas. Jei mūsų operatorius nesuderinamas su nė viena iš šių juostų, negalėsime naudoti SIM kortelės skambinti ar naudoti mobiliojo ryšio duomenis.

„Kimovil“ yra geras šaltinis patikrinti tinklo suderinamumą

Šiame „GearBest“ tinklaraščio įraše rasite labai naudingą juostos, šalies ir operatoriaus suderinamumo vadovas. Jei jau žiūrime į konkretų telefoną, jo failą galime pamatyti ir svetainėje Kimovilas, kur rodomas kiekvieno mūsų šalyje telefono siūlomo tinklo suderinamumas.

SIM kortelės tipas

Tai gali atrodyti kvaila, bet žinote, kad SIM kortelių yra kelių tipų, tiesa? Aš esu pirmasis, kuris paprastai nekreipia per daug dėmesio į šiuos dalykus. Bet atsižvelgiant į tai, kad turime mikro SIM, nano SIM ir kitus, gali būti, kad namo grįžtame su ką tik pirktu mobiliuoju, o kortelė tiesiog netelpa į lizdą. Koks nuosmukis.

Jei turime mikro SIM kortelę ir turime atlikti perkėlimą į nano SIM, turėsime susisiekti su savo operatoriumi, o įprastai tokiems veiksmams taikomas papildomas mokestis, kuris paprastai yra nuo 5 iki 10 eurų.

Nors standartinės SIM kortelės nebenaudojamos, to paties nėra su nano ir mikro. | Šaltinis: Shailendrarana

Telefono svoris

Jau ne pirmą kartą pabrėžiu svorio svarbą pagrindinėse terminalo charakteristikose. Mobiliojo telefono svoris yra svarbus daugeliui veiksnių. Jei gerai neapskaičiuosime, galime gauti tikrą plytą ir nesuvokti, kol nevėlu.

Asmeniškai aš nepatarčiau pirkti daugiau nei 200 gramų sveriančio mobiliojo, nebent visada ketiname jį nešiotis krepšyje ar kuprinėje. aš tikiu tuo idealus svoris būtų nuo 165 iki 185 gramų: lengvas valdymas ir patogus, net jei nešiojamės kelnių kišenėje. Būkite dėmesingi, nes paprastai tokius veiksnius mažiausiai pastebi mobilieji su didelėmis baterijomis.

Našumas (RAM + CPU)

Kai kuriems, jei neturite aukščiausios klasės „Snapdragon“, jūsų telefonas šlykštus. Logiškai mąstant, tai absurdiškas samprotavimas, nes šiandien labiau nei bet kada anksčiau gaminama aparatinė įranga apskritai suteikia gana gerą vartotojo patirtį net ir žemesniuose diapazonuose.

Mums nereikia 900 eurų kainuojančio mobiliojo telefono, jei viskas, ką ketiname daryti, yra naršyti, kelti nuotraukas į Instagram ir kalbėtis per WhatsApp. Bet tai nereiškia, kad visas miškas yra raudonėlis ir kad turėtume tenkintis bet kuo. Taip pat yra minimumai.

Jis nesupranta, kodėl jo naujas sulankstomas 97 m. telefonas užtrunka taip ilgai, kol failai įkeliami į „Google“ diską. Ir mes net nekalbame apie wassap ... Mes ketiname skambinti į Android SAT!

2018 m., kai savo rankose turėjau kelis vidutinės ir žemos klasės mobiliuosius telefonus, tai yra minimumai, kurių, manau, turėtume reikalauti nuo išmaniojo telefono iki užtikrinti gerą ir sklandų veikimą:

  • „Mediatek MTK6750“ aštuonių branduolių 1,5 GHz procesorius.
  • 4 GB RAM atminties.

Nuo šiol bet koks patobulinimas visada laukiamas. Iš čia – problemos.

Android versija

Internetinėse parduotuvėse kaskart yra didesnės atsargos. Produktų sąrašuose knibždėte knibžda šimtai ir šimtai terminalų, ir neišvengiamai vis įslenka telefonai, kuriems jau pora ar 3 metai.

Dizainas ne visada leidžia mums pamatyti, kiek senas yra mobilusis. Tiesą sakant, tai net nėra blogai. Kelių metų senumo mobilusis telefonas gali būti galingesnis už kitą, kuris ką tik pasirodė prieš 3 dienas.

„Le 2 Pro“ vis dar yra puikus mobilusis telefonas po 2 metų rinkoje, tačiau jo „Android“ versija pradeda šiek tiek pasenti.

Deja, mes negalime to išvengti, kad senas mobilusis telefonas turi Android (arba iOS) versija pagal jos išleidimo datą. Kaip naudotojams, naujausia dabartinės operacinės sistemos versija visada bus naudingesnė. Jau ne todėl, kad įrenginys bus sklandesnis, saugesnis ir su geresnėmis funkcijomis. Jei turime, pavyzdžiui, Android 4.0 ar 5.0, kai kurios programos paprasčiausiai nesuderins ir net negalėsime jų įdiegti. Ar yra nieko liūdnesnio už tai?

Būkite atsargūs, nes Kinijos mobiliųjų telefonų parduotuvėse ir kitose svetainėse, tokiose kaip „Amazon“, vis dar gausu mobiliųjų telefonų su Android 4.4 ir panašiai. Jie auga kaip grybai ir dėl tikrai mažos kainos linkę pritraukti daug dėmesio.

Trumpai tariant, gerai peržiūrėkite visas telefono savybes ir nesulauksite nemalonių staigmenų

Po to jau turime kitus veiksnius, pvz., terminalo siūlomą įsišaknijimo paprastumą, ekrano kokybę, bateriją, fotoaparatą ar turimą biudžetą.

Laimei, nė vienas iš šių dalykų nėra būtinas norint gauti padorų vidutinį mobilųjį telefoną – nebent mūsų lubos nesiekia 100 eurų: čia, žinoma, prasidės problemų.

Tačiau jei laikysimės 5 nurodytų patalpų, be jokios abejonės galime būti ramūs, nes namo parsinešime gerą telefoną. Kol tai geras kainos ir kokybės santykis, žinoma!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found